ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מקימים את בית המחסה של חיים לבעלי חיים!!

עמותת חיים לבעלי חיים

תראו מה אהבה יכולה לעשות

אנו עמותת חיים לבעלי חיים, ואנו כאן בכדי לתת חיים לבעלי חיים!
העמותה קמה ב27.3.12, אנו מצילים כלבים מהסגרים לפני המתה ומטפלים בחתולי רחוב במצוקה, העמותה מטפלת בבעלי חיים בכל רחבי הארץ, וכיום תחת חסותינו כמעט 200 כלבים וחתולים. מאז ומתמיד היה לנו חלום, להקים בית מחסה בו נוכל לתת מענה לבעלי חיים במצוקה מכל רחבי ישראל. אחרי שלוש שנות פעילות, שכרנו שטח מגודר ומדהים, 15 דונם של חלום, בתוכם מבנה בגודל דונם שבו עתיד להיבנות בית המחסה, וכעת, נשאר לנו לגייס את הכסף בכדי להגשים את החלום. בכדי שנוכל להציל, לטפל, לשקם, ולסייע למאות בעלי חיים בישראל!
אתם יכולים לקחת חלק בחלום שלנו..ולעזור לנו להפוך אותו למציאות!
אתם יכולים להגשים אותו איתנו, ובעזרתכם בעלי החיים בישראל יזכו למקום בטוח, לבית אמיתי..למחסה.
צירפנו סרטון, בכדי שתוכלו לראות קצת עלינו, בסרטון שלפניכם תוכלו לראות סיפורים שונים של הכלבים והחתולים שזכינו לתת להם חיים!
בעזרת אהבה והרבה תושיה, אנו נלחמים עבורם, מטפלים בהם ומשקמים אותם..ומסייעים להם למצוא בתים חמים ואוהבים :)
אנו מקימים את בית המחסה של העמותה בכדי שנוכל לסייע ליותר בעלי חיים, למאות בעלי חיים ברחבי הארץ, ולתת להם את הבית, המקום הבטוח, בו יוכלו לגדול ללא פחד, להיות נאהבים ומטופלים, עד שימצאו בית, או אם צריך, לתמיד..הפרוייקט הזה הוא למענם, עבורם, בשבילם..כלבים, חתולים וחיות משק..כולם יוכלו להיות חלק בבית של עמותת חיים לבעלי חיים..אנו זקוקים לעזרתכם בכדי להגשים את החלום שלנו, הם זקוקים לעזרתכם בכדי שנוכל לתת להם את בית הקבע שכל כך מגיע להם!

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 29 משקיעים
 • ₪5,050 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
3%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) מייל תודה אישי מייל תודה אישי ישלח אלייך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! מינימום ₪100 ($28.57) מדבקה לרכב מדבקה לרכב תישלח אל ביתך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! מינימום ₪150 ($42.86) סיכה גדולה סיכה גדולה תישלח אל ביתך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! מינימום ₪200 ($57.14) מחזיק מפתחות מחזיק מפתחות ישלח אל ביתך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! מינימום ₪250 ($71.43) חולצת העמותה חולצת העמותה תישלח אל ביתך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! מינימום ₪500 ($142.86) נטיעת עץ על שמך עץ ינטע בבית המחסה על שמך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! 98 זמינים מתוך 100 מינימום ₪1,000 ($285.71) הקמת חדר על שמך חדר אחד מתוך חמישים החדרים שעתידים לקום בבית המחסה יקרא על שמך כתודה על התגייסותך למען הקמת בית המחסה של עמותת חיים לבעלי חיים! 49 זמינים מתוך 50
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!