ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

חוסר צדק משווע! 2 קשישות מול רשויות הענק בישראל

שתי קשישות המתגוררות בתחנה המרכזית הישנה בת"א מעל 30 שנה, הגישו לאחרונה תביעה כנגד הרשויות השונות במדינת ישראל על ההזנחה וההפקרות רבת השנים של השכונות והמצב הקשה בהן נותרו לבד במערכה הקשה.
עכשיו, לאחר שהוגשה התביעה בעזרת מתנדבים רבים מגורמים שונים וביניהם – אנחנו - עמותת העיר העברית, בית המשפט דורש מהן לשלם אגרה של 4,000 ש"ח כל אחת עבור התביעה תוך 20 יום וזאת למרות שאין ביכולתן של הקשישות לשלם - מכיוון ששתיהן מתקיימות מקצבת הביטוח הלאומי בלבד! וסכום כזה הוא חודשיים של קצבת ביטוח לאומי - מה שאפילו לא יאפשר לנשים להתקיים ברמה הבסיסית ביותר.
למרות שבית המשפט מודע למצבן הקיומי של הקשישות – האחת אלמנה ללא ילדים בת 90 והשנייה אם חד הורית בת 70, דורש מהן בית המשפט לשלם את האגרה תוך 20 יום ולא - תמחק התביעה על הסף וזאת לאחר כל המאמצים, הכסף והעבודה הרבה שהשקיעו המתנדבים השונים למענן ולמען יציאת הצדק לאור!
מדובר במאבק האולטימטיבי של דוד מול גולית. שתי קשישות חסרות כל משכונות מוכות עוני ופשע בדרום ת"א - אל מול רשויות חזקות וממומנות היטב שלא סופרות את האזרח הקטן.
אנו מבקשים מכם בכל לשון של בקשה לא לתת לתביעה הזאת ליפול! אנא עזרו לנו להגיע לסכום המבוקש כדי שנוכל לשלם את האגרה המדוברת ולדון בנושא של הקשישות בבית המשפט לצדק. לא יכול להיות שהאזרח הקטן יאכל ללא מלח על ידי הרשויות הגדולות וזאת בגלל חוסר כסף של הקשישות לשלם אגרה של בית משפט.

המצב בדרום ת"א - הוא פשע כלפי האזרחים האומללים

עמותת העיר העברית הוקמה על ידי תושבי שכונות דרום תל אביב, שנהפכו בעל כורחם לפעילים חברתיים למען החזרתה של דרום ת"א לחלק אמיתי מתל אביב כולה. שכונות דרום תל אביב שכבר שנים סובלות מהזנחה קשה מבחינת תשתיות, חינוך, וחיי חברה – סובלות בשנים האחרונות מהבעיה הקשה ביותר – חוסר ביטחון מוחלט ברחובות העיר. הסכנה שמאיימת לתקוף מכל פינה נהפכה לבלתי אפשרית ואנו, תושביה הוותיקים של ת"א וגם תושביה הצעירים, דורשים להחזיר לתושבים את הזכות הבסיסית שלהם – לביטחון.
מאי גולן, תושבת שכונת התחנה המרכזית הישנה, אשר גדלה והתחנכה בדרום תל אביב, פועלת בשנים האחרונות למען החזרת הביטחון והשפיות לרחובות דרום תל אביב ועוסקת בפעילות חברתית, מחאתית והסברתית.

גולן, שכתבה בלוג שבועי -http://goo.gl/GWq5HK המספר על חייה במדינת דרום תל אביב, עוסקת גם בסיורים והרצאות אשר מספרות על המציאות ההזויה שמתרחשת בדרום תל אביב, ואף הקימה אתר העוסק בנושא. www.maygolan.com
כל פעילותה של גולן נעשתה למען תושבי דרום תל אביב – שלדעתה ראויים לחיים נאותים – כי דרום – היא לא מילה גסה.

דרום תל אביב היא חלק מהותי מתל אביב – יפו ולא תמשיך להוות פח הזבל של מדינת תל אביב ומדינת ישראל בכלל. עיריית תל אביב וממשלת ישראל צריכות לקחת אחריות על המצב הבלתי מתקבל על הדעת שנוצר בדרום תל אביב וסיעת העיר העברית נוצרה כדי לאפשר זאת.
להצטרפות לפעילותה של עמותת העיר העברית אנא היכנסו ל - https://www.facebook.com/haeerhaivrit

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!