ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

יש פרפרים פה - שורשים של נתינה למען ניצולי השואה בישראל

Segev Afriat

הסבר על העמותה ועל הפרויקט

קצת מידע על העמותה מצורף בסרטון.

בישראל חיים כ-180 אלף ניצולי שואה, חלק לא קטן מהם בחרפת רעב ובדירות שלא ראויות למגורי אדם. את זה אנו רוצים לשנות לפחות בחייו של ניצול אחד. אנו רוצים לקחת ניצול שואה שחי בסיוט מתמשך של בית הרוס, של לישון בקור המקפיא של החורף או בחום האימים של הקיץ. אנו רוצים ששנותיו האחרונות יהיו של אור, אהבה, והרבה שמחה. אנו רוצים לשפץ את הבית שלו לחלוטין.

אנחנו רוצים לסיים את תקופת הדמעות של לפחות בנאדם אחד שבצדק מרגיש שכולם שכחו אותו. אנו רוצים להיות נקודת האור בחייו, ולתת לו את החיים הכי טובים שאפשר. כאן אתם נכנסים לתמונה: עיזרו לנו להגיע ליעד שלנו ולאפשר לפחות לניצול שואה אחד לקבל שיפוץ כל כך מאסיבי לבית שלו, ולדעת שיש מי שזוכרים אותו, מכירים בו וחושבים עליו!

כל תרומה, כל סכום - יעזור לנו להגיע ליעד!

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 26 משקיעים
 • ₪3,970 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
3%
השקע בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) מייל תודה כעמותה, איננו מייצרים מוצר או מוכרים משהו. איננו בית עסק שמניב רווחים ובעמותה שלנו אין אף בעל תפקיד שמקבל משכורת. לפיכך, נודה לכם על השתתפותכם מתוך אמונה בפרויקט שלנו. מינימום ₪75 ($21.43) מייל תודה כעמותה, איננו מייצרים מוצר או מוכרים משהו. איננו בית עסק שמניב רווחים ובעמותה שלנו אין אף בעל תפקיד שמקבל משכורת. לפיכך, נודה לכם על השתתפותכם מתוך אמונה בפרויקט שלנו. מינימום ₪150 ($42.86) מייל תודה כעמותה, איננו מייצרים מוצר או מוכרים משהו. איננו בית עסק שמניב רווחים ובעמותה שלנו אין אף בעל תפקיד שמקבל משכורת. לפיכך, נודה לכם על השתתפותכם מתוך אמונה בפרויקט שלנו. מינימום ₪250 ($71.43) מייל תודה כעמותה, איננו מייצרים מוצר או מוכרים משהו. איננו בית עסק שמניב רווחים ובעמותה שלנו אין אף בעל תפקיד שמקבל משכורת. לפיכך, נודה לכם על השתתפותכם מתוך אמונה בפרויקט שלנו. מינימום ₪500 ($142.86) חברות לשנה בעמותה ותיק גב עם לוגו העמותה כעמותה, איננו מייצרים מוצר או מוכרים משהו. איננו בית עסק שמניב רווחים ובעמותה שלנו אין אף בעל תפקיד שמקבל משכורת. לפיכך, נודה לכם על השתתפותכם מתוך אמונה בפרויקט שלנו. התורמים שיתנו 500 שקלים יקבלו מאתנו תיק גב עם לוגו העמותה עליו, ויקבלו במייל טופס הרשמה (להדפסה) לעמותה כחברים לשנה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!