ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

*אז מי זה בכלל אצ'וט?

אצ'וט (רם בנאפלית) היה המדריך שלנו באגמים הקפואים, במהלך ירח הדבש שהיה בפסח שעבר. מיד עם תחילת הטראק בהכרות בכפר דונצ'ה, התחברנו לסטודנט המצטיין והחייכן שעמד בפנינו. אצ'וט לומד כלכלה בקולג' בקטמנדו וממן את לימודיו כפורטר ומדריך בסוכניות טיולים. במהלך הטיול נחשפו בעזרתו לתרבות הנפאלית, לדת הבודהיסטית, לנופים המשגעים של הלנגטאנג וכמובן גם לכמה שירים וביטויים נפוצים בשפה הנפאלית. אצ'וט סיפר לנו שהוא מכפר גרקו שנמצא באמצע הדרך בין קטמנדו לאגמים הקפואים (ראו במפה המצורפת).
בהמשך הטיול הבנו גם שאצ'וט הוא הבכור במשפחה ואת אביו איבד בגיל 5. אימו מגדלת את אחיו הקטנים בעזרת המשפחה המורחבת וגם בעזרת קצת כסף שאצ'וט מצליח לשלוח להם. טיילנו איתו רק חמישה ימים, אך נקשרנו לבחור הלבבי הזה מאוד. שמרנו איתו על קשר בשנה האחרונה ואף שלחנו לו כסף בכדי לעזור לו בלימודיו האקדמים, במיוחד אחרי שהבנו שהוא בעשירייה הראשונה של המצטיינים בתואר שלו.

**האסון הנורא

לפני כחודש התבשרנו ביחד עם שאר העולם על רעידת האדמה ההרסנית שהתרחשה בנפאל. מיד ניסינו ליצור קשר עם אצ'וט, אך רק לאחר כמה ימים נוצר הקשר בפייסבוק, ונתבשרנו שהוא ומשפחתו בריאים ושלמים. בנוסף, סיפר לנו אצ'וט שהבית בו גרה משפחתו נהרס לחלוטין וכרגע הם חיים באוהל (ראו תמונות מצורפות). ההוצאה לבניה מחדש של בית כזה היא עצומה במושגים מקומיים ולכן חשבנו להקים את הפרויקט הזה בכדי לעזור לו לבנות מחדש את הבית של משפחתו הקטנה. כרגע אצ'וט נמצא בעבודה זמנית באבטחה בדובאי, בשביל לאסוף את הסכום הדרוש לו להתחלת הבנייה, ובכדי לעזור לפרנס את המשפחה בתקופה הקרובה.

***איך בתכל'ס זה הולך לקרות?

הרעיון הוא לאסוף את הסכום הדרוש לבניית כל הבית - רק 3500 דולר. אנחנו מאמינים כי כל מי שטייל בנפאל ונקשר קצת לארץ המדהימה הזאת ירצה לתרום, אפילו סכום קטן בכדי לעזור למשפחה אחת בתוך כל ההרס הנורא הזה. אחרי שההמולה התקשורתית שככה, זה הזמן לתרום ולעזור לנפאל להתרומם מהקרשים. מאחר ואי אפשר לעזור לכולם כל הזמן, אנחנו מאמינים שהתרומה הזאת יכולה להיות המעשה הטוב הקטן שכולנו, ובמיוחד מי שביקר כבר בנפאל, יכול לעשות בהקשר הזה. לא מדובר פה על סכום גדול בסופו של דבר ולכן כל תרומה קטנה של כמה שקלים או אפילו בשיתוף ברשתות החברתיות יכולה לעזור מאוד. לאחר שייאסף הסכום נדאג שהוא יועבר בלעדית לאצ'וט, ונלווה את בניית הבית בקבוצה מיוחדת שתיפתח בפייסבוק. זאת מעבר לתמורות ולתשורות שמפורטות משמאל שנשמח לשלוח לכל הנדיבים. תודה רבה!

והנה התמורות שהכנו לכם! ראו פירוט משמאל---->

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 61 משקיעים
 • ₪5,368 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
38%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) אצ'וט סטארט פוינט תרמתם לבית החדש של אצ'וט ומשפחתו מכל הלב! אין כמוכם, יש לכם לב ענק! מגיע לכם מכתב תודה מרגש בדואר מאצ'וט. 491 זמינים מתוך 500 מינימום ₪50 ($14.29) אצ'וט בייס קאמפ תרמתם לבית החדש של אצ'וט ומשפחתו בגדול! עליתם לבייס קאמפ! תותחים! מגיעה לכם גם סיכה לדש שמעידה על כמה אתם מהממים, ושתזכיר לכם את נפאל בכל מקום. 84 זמינים מתוך 100 מינימום ₪100 ($28.57) אצ'וט היי קאמפ תרמתם לבית החדש של אצ'וט ומשפחתו בגדול! עליתם להיי קאמפ! נדיבי על! מגיע לכם גם כובע מדליק שמעיד על כמה אתם מהממים, ושיזכיר לכם את נפאל בכל מקום. 187 זמינים מתוך 200 מינימום ₪200 ($57.14) אצ'וט פאס תרמתם לבית החדש של אצ'וט ומשפחתו בגדול! עליתם להיי קאמפ! שתזכו לחיים ארוכים וטובים! מגיעה לכם גם חולצת T שמעידה על כמה אתם מהממים, ושתזכיר לכם את נפאל בכל מקום. 96 זמינים מתוך 100 מינימום ₪1,000 ($285.71) אצ'וט פיק תרמתם לבית החדש של אצ'וט ומשפחתו בגדול! עליתם לפסגה! אין כמוכם, יש לכם לב ענק! מגיעים לכם גם סיכה לדש, גם כובע וגם חולצה שיעידו על כמה אתם מהממים, ושיזכירו לכם את נפאל בכל מקום. 10 זמינים מתוך 10
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!