ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

תמיכה בקומונת שבט "שורק" - צופי בית שמש

אורי

עזרו לנו להציל את שבט שורק!

על אף מאמצינו הרבים לחידוש הפעילות בשבט "שורק" צופי בית שמש בשנתיים האחרונות ולהשיבו לתפארתו ההיסטורית - אנו זקוקים לכם! אנחנו זקוקים לסבסוד קומונת שנת שירות של תנועת הצופים שחבריה יחזיקו את השבט ויבטיחו את קיום שנת הפעילות תשע"ו 2015-16. ללא תמיכתכם, לא נצליח לקיים פעילות כבר בשנה הקרובה, ולספק סביבה ערכית לחניכות ולחניכים מכלל שכבות האוכלוסייה בעיר בית שמש. בנוסף לתהליך החייאת השבט ומילוי התפקידים השונים לצד השכבה הבוגרת, הקומונה תפעל במסגרות חינוכיות שונות בקהילה ותפעל לאור ערכי התנועה בדגש על שוויון הזדמנויות.

למה אנחנו צריכים אתכם בתכל'ס?

העירייה לא תומכת בציבור הלא חרדי בעיר! פשוט ככה. אנחנו צריכים עזרה של כל גורם חיצוני שיסייע לנו להחזיק את הקומונה של השבט, והלחץ הזה גם יעזור להעלות את המודעות מבחינת הרשות המקומית. הקהילה הלא חרדית צמאה לשגשוג השבט בבית שמש! זו הדרך היחידה שאנחנו יכולים להבטיח דרך אחרת לנוער הלא חרדי...

עקב המורכבות בעיר, הנוער בבית שמש זקוק יותר מכל לפלטפורמה חברתית, בלתי פורמאלית ומעשירה, ושבט "שורק" הוא המענה לכך! בלעדיכם השבט לא ישרוד ובמה חינוכית זו תרד לטמיון! עבור חניכי השבט לא מדובר ב"סתם" חוג, אלא מקום שייכות אמיתי ואף משפחה שנייה. במידה והשבט לא יתקיים בשנה הבאה, החניכים יאבדו את המסגרת המרכזית בחייהם, המקום בו כל אחד ואחת יכולים להביע את דעתם, לפתח ולהעצים את יכולותיהם וכישוריהם החברתיים, שלא באים לידי ביטוי ביום-יום, ולהגשים את עצמם!

גם תרומה קטנה יכולה לחולל שינוי גדול...

בברכת 'חזק ואמץ'
שבט שורק

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 15 משקיעים
 • ₪4,850 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
9%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪30 ($8.57) כל תרומה חשובה... תודה רבה על השקעתכם! לבכם במקום הנכון... לאט לאט אנחנו מתקדמים לנקודת הסיום ואתם הדלק של המנוע שלנו... תקבלו עדכון על מצב השבט העיר בפתיחת שנת הפעילות שנה הבאה. מינימום ₪75 ($21.43) הפצצתם! תודה רבה על השקעתכם! לבכם במקום הנכון... תקבלו עדכון על מצב השבט העיר בפתיחת שנת הפעילות שנה הבאה. מינימום ₪120 ($34.29) אנחנו סוגרים את הפער בקצב... תודה! בעזרתכם נצליח לגלגל השנה את השבט ובהצלחה ייפתח בתחילת שנת הלימודים עם קומונה. תקבלו עדכונים שוטפים על פתיחת השבט והמצב מול העירייה בהקדם. מינימום ₪160 ($45.71) שמחים שאתם רצים איתנו שיתוף הפעולה החם שלכם הוא המסייע לנו להמשיך להיאבק - תודה על הכל!!! תקבלו הזמנה לאירוע המקומי הציבורי הראשון של השבט בשנת הפעילות הבאה... מינימום ₪200 ($57.14) זו לא רק טפיחה על השכם - זה לקחת חלק! תקבלו למייל מכתב הוקרה רשמי חתום בידי ראש שבט שורק בהקדם. מינימום ₪400 ($114.29) אנשים טובים באמצע הדרך... תקבלו הודעה מוקלטת מכלל חניכי השבט, שמודים לכם על עזרתכם!! מינימום ₪500 ($142.86) מה עוד יכולנו לבקש? תקבלו תמונה מפתיחת שנת הפעילות שנה הבאה לדוא"ל. (גלויה אלקטרונית) מינימום ₪1,000 ($285.71) בזכותכם הנוער יזכה לשבט שהוא זכאי לו! תקבלו סרטון מפתיחת שנת הפעילות שנה הבאה, הממחיש את העושר האנושי הקיים כאן, לדוא"ל!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!