crowd funding course

סטודנטים מפתחים מיזמים חברתיים COM.UNITY

Nofar Albarak

מי אנחנו?

למה אנחנו צריכים אתכם?

לטכנולוגיה אין נשמה, היא כלי. תפקידנו לכוון אותה לטוב, לתת לה נשמה.

קשישים מוציאים 3,000 ₪ יותר מהממוצע בעיקר על דיור ובריאות, אבל אחד מכל חמישה קשישים נמצא מתחת לקו העוני, או חווה התעללות. הקשישים הכי עניים ומותקפים בעולם המערבי!

שלושה מתוך עשרה קשישים מדווחים על בדידות, ולאחד מעשרה אין למי לפנות בזמן מצוקה.
הבדידות זו המחלה שגומרת להכי הרבה מקרי מוות..
אנחנו רוצים לשנות את זה!

כשאתה צעיר והעולם כולו פתוח בפנייך, קל לשכוח מי בנה אותו. אנחנו לא רוצים לשכוח, אנחנו רוצים לשנות.בואו תעזרו לנו.

אנחנו רותמים את תעשיית ההייטק ואת מיטב הסטודנטים בארץ לטובת תחרות פיתוחים טכנולוגיים לגיל השלישי, בואו לקחת חלק בחזון,

יחד נעזור לסבא וסבתא לחיות בטוב וברווחה. הם עזרו לנו להגיע לכאן, עכשיו תורנו לעזור. לשם כך אנחנו זקוקים לכם, בלעדיכם החזון ישאר חלום.

מה נעשה עם הכסף שלכם?

בשנה שעברה

בתחרות הקודמות התמקדנו בפיתוחים טכנולוגיים המשפרים את פעולתן של עמותות וארגונים שונים.

אפליקציית "המלקטת" פותחה עבור ארגון "לקט ישראל", ארגון העוסק בהצלת מזון וחלוקתו למשפחות נזקקות ובתי תמחוי, דרך כ-180 עמותות שונות. איסוף והצלת המזון נעשים בין השאר על ידי ימי קטיף למען הנזקקים, איסוף מזון מירידי מזון וגני אירועים ועוד.

יזמיות: תום נוף, נוי גבישי, נעמה באומל וסאמח ענבוסי.

בואו תראו מה היא עושה!


סקרנים לדעת עוד? היכנסו ללינק >> http://www.geektime.co.il/3-do-good-apps/

התמורות שלנו

*התמונות להמחשה בלבד

יחד אתכם נגיע רחוק!

יעקב פרי, שר המדע לשעבר, מברך -

Find us on

Comments

 • 61 Investors
 • ₪65,975 Pledged Of ₪
 • 0
  0
  Days
  :
  0
  0
  Hours
  :
  0
  0
  Minutes
131%
Support
This is a flexible funding project. The project owner will receive all the funds raised until the deadline.
Minimum ₪30 ($8.57) פשוט תודה אנחנו שמחים שבחרת להצטרף אלינו. הוקרה אישית תישלח אלייך במייל ותקבל עדכונים שוטפים בעשייה המשותפת שלנו. Minimum ₪60 ($17.14) תודה כפולה! אנחנו שמחים כפליים שבחרת להצטרף אלינו. הוקרה אישית תישלח אלייך במייל ונעדכן אותך בהתפתחות התחרות. Minimum ₪80 ($22.86) שומרי הפורמייקה! לכל בעיה יש פתרון פשוט. אז אם נמאס לך מעיגולים על השולחן ובא לך עולם טוב יותר, התחתית הממותגת הזו היא הפתרון בשבילך. Minimum ₪120 ($34.29) רכב חברתי! מיני חולצה ממותגת עם הכיתוב "נוהג לעזור", תהפוך כל רכב לרכב חברתי. Minimum ₪120 ($34.29) הצטרף לשמש העולה! כובע מצחיה ממותג שיגן עליכם מהשמש בטיול הבא עם סבא וסבתא! Minimum ₪150 ($42.86) בואו איתנו לים! אומנם, אנחנו מפתחים פתרונות לגיל השלישי אבל אנחנו לא שוכחים את האופנה העכשיוות. קבל מאיתנו תיק ים ממותג. כי לים הולכים ביחד, ביחד איתנו. Minimum ₪185 ($52.86) הסוד לחיים ארוכים! חולצת Dryfit ממותגת שתיקח את הזיעה שלך למקום טוב יותר. Minimum ₪250 ($71.43) שלוק מהבקבוק ורוצו להאקטון! אתם מוזמנים לבוא ולראות בלייב איך הצוותים מתקדמים. כדי שתוכלו לעמוד בקצב, הוספנו בקבוק ספורטיבי ממותג. ההאקטון הוא סוג של מרתון בן 72 שעות בו מתרכזים במקום אחד כל הצוותים המשתתפים בתחרות. במהלך הזמן הזה הם יעבדו במרץ במטרה לקדם את פיתוח המוצר שלהם. ​ביחד איתם, יגיעו המנטורים אשר יתנו להם הכוונה ויעוץ ומענה לכל בעיה. מעבר לכל העבודה הקשה, אנחנו נדאג להם לאוכל, פעילות, עמדות מגניבות לעבודה והמון המון מצב רוח :) ​בסוף ההאקטון יערך "פיץ' נייט" בו כל צוות יציג במשך 4 דקות את המיזם. Minimum ₪300 ($85.71) צאו איתנו לדרך! כרטיס לאירוע פתיחת התחרות - בואו לנפץ בקבוק שמפנייה ולהשיק את ההרפתקה החדשה. Minimum ₪500 ($142.86) למנצח שיר מזמור! כרטיס לאירוע סיום התחרות - בואו להריע למנצחים ולהרגיש גאווה על שהייתם חלק מכל זה. Minimum ₪1,000 ($285.71) קומ.יוניסט מגן מעוטר כאות תודה על תמיכתך הנדיבה. בנוסף, תקבל את כל הסט : תחתית לספל + מיני חולצה לרכב + כובע + תיק + חולצת dryfit + בקבוק ספורטיבי 9 available out of 10 Minimum ₪2,000 ($571.43) שותף לדרך אלבום תמונות מהתחרות עם הקדשה אישית ממנכ"ל העמותה, בנוסף, תקבל את כל התמורה קומ.יוניסט. 10 available out of 10 Minimum ₪3,000 ($857.14) אורח כבוד - חבר נאמן מקנה לך מקום בחבר הנאמנים של העמותה. בנוסף, מקום כבוד שמור באירועים והוקרה אישית בטקסים. בנוסף, ספר תמונות מהתחרות עם הקדשה אישית ממנכ"ל העמותה. 4 available out of 5 Minimum ₪4,000 ($1,142.86) אורח כבוד - חבר נאמן מקנה לך מקום בחבר הנאמנים של העמותה. בנוסף, מקום כבוד שמור באירועים והוקרה אישית בטקסים. בנוסף, ספר תמונות מהתחרות עם הקדשה אישית ממנכ"ל העמותה. 5 available out of 5 Minimum ₪5,000 ($1,428.57) אורח כבוד - חבר נאמן מקנה לך מקום בחבר הנאמנים של העמותה. בנוסף, מקום כבוד שמור באירועים והוקרה אישית בטקסים. בנוסף, ספר תמונות מהתחרות עם הקדשה אישית ממנכ"ל העמותה. 4 available out of 5
Order a crowd funding lecture
x

Like Mimoona? Let us feel it!