ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

צעדת השרמוטות 2015 בירושלים

נועה

צעדת השרמוטות 2015 בירושלים- כי אף פעם לא מבקשות את זה

ב-2011 בקנדה הצהיר שוטר בנאומו על אלימות מינית כי "נשים צריכות להפסיק להתלבש כמו שרמוטות - אם הן לא רוצות להיאנס". בתגובה נוסדה תנועת ה-"SlutWalk" העולמית, שמוחה נגד התפיסה שנשים מביאות על עצמן אונס ואלימות מינית בגלל התנהגות או לבוש חשוף.
ב29.05.15 תצא צעדת השרמוטות הרביעית בירושלים. אנו, מארגנות, משתתפות ומשתתפי הצעדה, מוחות על הנורמה לפיה אישה שנמצאת במרחב הציבורי, ללא קשר למה שהיא לובשת או איך שהיא נראית, אינה מרגישה ביטחון ומוטרדת על בסיס יומיומי. אנחנו רוצות לשנות את התפישה לפיה התנהגות או צורת לבוש האישה מזמינה או מצדיקה הטרדה ואונס.
אנו מתקוממות על הציפייה מנשים לחשוב פעמיים לפני שהן יוצאות מהבית בלבוש שהן בוחרות, מתוך מחשבה שהדבר קובע האם הן יוטרדו או לא. אנו סבורות כי בישראל של 2015 אין הצדקה לכך.
כמו כל ארוע קהילתי, גם לצעדת השרמוטות יש הוצאות. אנא, עזרו לנו להרים ארוע שבתקווה ישנה תודעה ציבורית על גוף האישה.
מארגנות הצעדה מזמינות אנשים מכל המינים, המגדרים, הנטיות המיניות והמגזרים למחות עמן. הצעדה אינה מזוהה עם שום מפלגה.

לאן הכסף הולך בעצם?

-חולצות עם לוגו
-אוטובוס מתל אביב ובחזרה
-חומרי גלם לשלטים
-פוסטרים
-סטיקרים
-האפטר פארטי

לפרטים נוספים:
Slutwalk.jlm@gmail.com

המלצות לקריאה והשכלה נוספת

http://en.wikipedia.org/wiki/SlutWalk

http://bit.ly/1EQHPlD

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 48 משקיעים
 • ₪5,155 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
88%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה על תרומתך עזרת לקחת צעד נוסף בחיסול הפטריארכיה! מינימום ₪50 ($14.29) תודה על תרומתך בזכות תרומתך זו נוכל לפנות עם המסר שלנו לקהל רחב יותר! כמו כן, בעזרתך נוכל לשכור אוטובוס מתל אביב, כך שגם פמיניסטיות הלא ירושלמיות יוכלו לצעוד למען שוויון! מינימום ₪100 ($28.57) תודה על תרומתך, יש לנו מתנה בשבילך! כיוון שעזרת לנו כל כך, יש לנו מתנה בשבילך - חולצה צבעונית עם הלוגו שלנו! מינימום ₪200 ($57.14) תודה על תרומתך, יש לנו מתנה בשבילך! כיוון שעזרת לנו מעל ומעבר, יש לנו מתנה בשבילך - חולצה צבעונית עם הלוגו שלנו + משקה עלינו במסיבה שאחרי! מינימום ₪500 ($142.86) תודה על תרומתך, יש לנו מתנה בשבילך! כיוון שעזרת לנו מעל ומעבר, יש לנו מתנה בשבילך - חולצה צבעונית עם הלוגו שלנו + 2 משקאות עלינו במסיבה שאחרי! מינימום ₪1,000 ($285.71) תודה על תרומתך, יש לנו מתנה בשבילך! כיוון שעזרת לנו מעל ומעבר, יש לנו מתנה בשבילך - חולצה צבעונית עם הלוגו שלנו + 2 משקאות עלינו במסיבה שאחרי!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!