ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

פרויקט Go baby go ישראל

הפרויקט הגיע לישראל במטרה לספק מכוניות משחק ממונעות מותאמות לילדים עם נכויות מוטוריות, ללא עלות. כל ילד שימצא מתאים יקבל רכב עם הושבה והנעה המותאמות על ידי פיזיותרפיסטים, לצרכיו האישיים.
הפרויקט שקיים משנת 2006 והחל באוניברסיטת דלאוור בארה"ב תופס תאוצה ובשנים האחרונות החל לפעול גם במדינות נוספות בארה"ב, בפולין, בניו זילנד ובמקומות נוספים בעולם.

ילדי הפרויקט

Go baby go ישראל שם לעצמו כמטרה לאפשר ניידות לכל הילדים שמסיבות רפואיות אינם מסוגלים להשיג אותה באופן עצמאי.
ילדים עם הגבלה מוטורית שאינה מאפשרת ניידות עצמאית יהנו ממכונית משחק ממונעת שתאפשר התניידות, השתתפות חברתית, הרגשת שייכות - ובקיצור יאפשרו להם לזוז לאן שירצו באופן עצמאי.
כנסו ללינק הבא לקרוא את מה שכתבו עלינו בXnet
http://xnet.ynet.co.il/family/articles/0,14566,L-3109219,00.html

פניות של הורים המבקשים לצרף את הילד שלהם לפרויקט

"פרויקט מבורך ומקסים!!! יכול באמת לפתור בעיה מורכבת שאנחנו מתמודדים איתה יום יום.. הבן שלנו עם שיתוק מוחין, מתנייד עם מקלות הליכה אבל לא מסוגל ללכת למרחקים ארוכים ובוודאי שלא לעמוד בקצב של אחיו וחבריו. נשמח מאוד לשמוע לקחת חלק בפרויקט"

"הייתי שמחה לקבל עבור ביתי בת ה-5 מכונית ממונעת שתקל עליה להתנייד. היא ילדה מונשמת קשה לנייד אותה כשהיא מחוברת למכונת ההנשמה. אם היא תוכל לנסוע עם המנשם לגן או לגינה זה יקל עליה ועלינו מאווווד וישפר לה את הביטחון העצמי כי בכיסא גלגלים היא לא מוכנה לשבת כי כבר לעגו לה"

אז מה אנחנו עושים?

על מנת שהילדים יוכלו להנות ממכונית ממונעת אנחנו צריכים בראש ובראשונה מכוניות ממונעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.
לאחר שהמכונית בידינו נדאג למספר התאמות בסיסיות שיאפשרו לילדים עצמאות עם המכונית.
התאמת אפשרות ההנעה ליכולתו של הילד, לרוב נצטרך להעביר דוושת ההנעה ממקומה הרגיל ( מהרגל) ליד החזקה, לראש או לכל מקום אחר שבו הילד יוכל להפעיל את המכונית באופן עצמאי.
סידור ההושבה כולל שינויים במימדי המכונית (הגבהת כידון/ הגה, הארכת מושב) והוספת התמיכות הנדרשות לשם תפקוד ידיים מטבי שיאפשר שליטה מלאה במכונית, וכמובן חגורות ואמצעי בטיחות.
כל התאמות נעשות ע"י פזיותרפיסטים, מייסדי הפרויקט.
בהמשך העמוד מצורף קובץ עם דוגמא אחת לרכב ממונע שכבר התאמנו ומסרנו.

דבר נוסף

אם קראתם עד כאן, כבר מגיעה לכם תודה רבה!
מכיוון שאנחנו לא מוכרים מוצר ונשתמש בכסף הנתרם לצורך רכישה והתאמת המכוניות ממונעות לילדים כל שאנו יכולים להציע לכם בתמורה לתרומתכם היא תודה!
בדרכים ובצורות שונות :-)

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 19 משקיעים
 • ₪3,550 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
4%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) תודה רבה נשמח לשלוח לך מייל תודה מפרויקט go baby go ישראל מינימום ₪100 ($28.57) אנחנו מעריכים מאוד את תרומתכם קידמת אותנו עוד צעד בדרך למטרה. נשמח לשלוח לך מייל תודה מפרויקט go baby go ישראל מינימום ₪250 ($71.43) תודה ע-נ-ק-י-ת! נשמח לשלוח לך תעודת הוקרה מפרויקט go baby go ישראל מינימום ₪800 ($228.57) בזכותך ילד בין הגילאים 1-4 שנים יקבל מכונית מותאמת! זה הסכום הדרוש לקנייה והתאמת מכונית ממונעת לילד בן 1-4 שנים. בתרומת סכום זה ילד יקבל מכונית ממונעת מותאמת עם שמו ועל גבי המכונית נשמח לציין שהיא נתרמה על ידך ולפרסם זאת באתר האינטרנט שלנו ובעמוד הפייסבוק. כמובן שניתן לתרום כאנונימי ולא להיחשף. מינימום ₪1,300 ($371.43) בזכותך ילד בין הגילאים 5-8 שנים יקבל מכונית מותאמת! זה הסכום הדרוש לקנייה והתאמת מכונית ממונעת לילד בן 5-8 שנים. בתרומת סכום זה ילד יקבל מכונית ממונעת מותאמת עם שמו ועל גבי המכונית נשמח לציין שהיא נתרמה על ידך ולפרסם זאת באתר האינטרנט שלנו ובעמוד הפייסבוק. כמובן שניתן לתרום כאנונימי ולא להיחשף. מינימום ₪2,000 ($571.43) הצלחתם לרגש אותנו! נשמח לשלוח לך תעודת הוקרה מפרויקט go baby go ישראל אם אתם בעלי עסק נוסיף אתכם כספונסרים בעמוד מיוחד באתר שלנו ואם לא נוסיף את שמכם לרשימת התורמים באתר. כמובן שניתן לתרום כאנונימי ולא להיחשף. מינימום ₪2,500 ($714.29) אין לנו מילים לתאר את ההערכה שלנו! נשמח לשלוח לך תעודת הוקרה מפרויקט go baby go ישראל אם אתם בעלי עסק נוסיף אתכם כספונסרים בעמוד הבית של האתר שלנו ואם לא נוסיף את שמכם לראש רשימת תורמי הזהב באתר. כמובן שניתן לתרום כאנונימי ולא להיחשף. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) סדנת התאמת מכוניות ממונעות בסכום הכסף הזה נצליח לארגן סדנה בה יקחו חלק מתנדבים מגופים שונים שיעזרו לנו להתאים מכוניות ממונעות לכ-5-7 ילדים. הסדנה תתקיים במשך כמה שעות ובאותו היום יוזמנו הילדים לקבל את מכוניתם. אתם כמובן תוזמנו לאירוע כאורחי כבוד ותוכלו להיות שם ברגע המיוחד בו ייסעו הילדים לראשונה במכוניתם וייהנו מהניידות העצמאית שעזרתם לנו לאפשר להם.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!