ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

באים לבנקאים

29/4/2015

לאור השלמת סכום הגיוס הנדרש לחודשי הפעילות הקרובים (כ= 24 אלף ש"ח דרך מימונה והיתר ממקורות אחרים) ביקשנו להקדים את סיום הקמפיין 17 ימים לפני מועד סיומו המקורי.

תודה רבה

אפשר לצפות בוידאו התודה שלנו כאן:
https://www.facebook.com/fightbank/videos/390286781155522/
_____________________________________

מערכת יחסי הכוחות הכלכליים הפועלת בארץ מעוותת. "מדינת ישראל" מפעילה שלטון כלכלי המעניק יתרון מופרע למיעוט על רוב. רוב יושבי הארץ נתונים בנחיתות קיצונית ולשליטת מיעוט.

לכן אנו באים לבנקאים.

למערכת הבנקאית יש פנים ושמות. יש בה מקבלי החלטות. אותם ואותן מקבלי החלטות פועלים בשגרה כנגד יושבי הארץ. הם קוראים להם "חייבים". הם גם פועלים נגד בני משפחותינו והסובבים אותנו.

אנחנו פועלים נגדם, נגד בני משפחותיהם ונגד הסובבים אותם. במסגרת חוקית, אבל ללא כל חמלה. בדיוק כמותם.

אנחנו באים אליהם. באים לבנקאים. היכן שהם.

לילה כלכלי תומכים בקמפיין גיוס הכספים שלנו נגד הבנקאים

מה נעשה עם הכסף?

רכישת ציוד צילום וציוד טכני, סיוע לפעילות, תחזוקת אתר אינטרנט, דף פייסבוק וערוץ יוטיוב, עריכת וידאו, נסיעות והוצאות שוטפות
___________________

ב- 7,500 ש"ח נרכוש ציוד צילום ותקשורת, מיקרופונים ומצלמות נסתרות


ב- 10,000 ש"ח נוספים נרכוש כמות עצומה של מדיה פרסומית בפייסבוק וביוטיוב לטובת קמפיינים ציבוריים נגד המערכת הבנקאית.


ב- 30,000 ש"ח נוספים נממן שלושה חודשי פעילות כולל נסיעות, תחזוקת אתר / יוטיוב / פיסבוק, עריכת וידאו והוצאות שוטפות לצורך פעילויות שטח שלא ניתן יהיה להתעלם מהן.

תופסים את מנכ"ל בנק לאומי רקפת הגנבת רוסק עמינח תקועה באדום

צינור לילה אודות הפגישה שלנו עם שרי אריסון

ביקור לילה אצל מנכ"ל בנק לאומי רקפת רוסק עמינח

ראיון בלילה כלכלי

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 210 משקיעים
 • ₪24,547 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
65%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪9 ($2.57) להשקיע נגד הבנקים בלי להרגיש את זה כמעט במצבכם הכלכלי תקבלו סיפוק מזה שעזרתם :) מינימום ₪51 ($14.57) תודה אישית באימייל על עזרתכם מינימום ₪77 ($22.00) סט מגוון של 3 מדבקות של "באים לבנקאים" ותודתנו באימייל 29 זמינים מתוך 50 מינימום ₪101 ($28.86) ציון שמכם (או כינוי שתבחרו) בדף התודות באתר שלנו. אנו שומרים את הזכות לסרב לכינויים או שמות מסויימים, עפ"י שיקול דעתנו הבלעדית :) מינימום ₪151 ($43.14) סט מגוון של 10 מדבקות של "באים לבנקאים" ופרסום בדף השם או הכינוי של בדף התודות באתר שלנו. אנו שומרים את הזכות לסרב לכינויים או שמות מסויימים, עפ"י שיקול דעתנו הבלעדית :) 17 זמינים מתוך 30 מינימום ₪251 ($71.71) נשלח לכם במייל תודה אישית מצולמת בוידאו מול הבית של אחד ממנכ"לי הבנקים 15 זמינים מתוך 30 מינימום ₪477 ($136.29) הזמנת פעולה נגד בנקאים אתם בוחרים נגד איזה בנקאי/ת נפעל! אנו שומרים את הזכות לסרב לפעולות שונות, עפ"י שיקול דעתנו הבלעדית :) 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪972 ($277.71) הזמנת פעולה (בשמכם!) נגד בנקאים אתם בוחרים נגד איזה בנקאי/ת נפעל. נציין את שמכם (או כינוי שתבחרו) במהלך הפעולה! אנו שומרים את הזכות לסרב לפעולות/שמות/כינוים שונים, עפ"י שיקול דעתנו הבלעדית :) 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪2,100 ($600.00) אות כבוד של באים לבנקאים: פעולה לפי בחירתך ועל שמך + 50 מדבקות + תודה מצולמת בוידאו מול ביתו של אחד ממנכ"לי הבנקים + תודה מודגשת באתר שלנו + קישור לאתר שלך מימנת לנו רכישת מכשיר טלפון סלולרי (ומנוי סלולרי לחצי שנה) בו נשתמש לצורך הפעלת "קו חם" עם מספר טלפון ציבורי לפניות הציבור וכמו כן לצילום פעולות השטח שלנו. נודה לך על עזרתך באמצעות: פעולה ישירה נגד בנקאי/ת שתבחר/י ובמהלכה נציין את שמך או כינוי שתבחר *** סט מגוון של 50 מדבקות של באים לבנקאים *** תודה מצולמת מול ביתו של אחד ממנכ"ל הבנקים *** תודה מודגשת בדף התודות באתר על שמך / כינוי ו/או עסק + קישור לאתר שלך ... אנו שומרים את הזכות לסרב לפעולות שונות או לשמות/כינויים/קישורים שונים, עפ"י שיקול דעתנו הבלעדית :) 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪2,900 ($828.57) אות כבוד כפול של באים לבנקאים: שתי פעולות לפי בחירתך ועל שמך + 120 מדבקות מגוונות + תודה מצולמת בוידאו מול ביתו של אחד ממנכ"לי הבנקים + תודה מודגשת באתר שלנו + קישור לאתר שלך מימנת לנו את מצלמת הוידאו הראשית (וציוד משלים עבורה) לצילום פעולות השטח שלנו. נודה לך על עזרתך באמצעות: שתי פעולות ישירות נגד בנקאי/ת שתבחר/י ובמהלכן נציין את שמך או כינוי שתבחר *** סט מגוון של 120 מדבקות של באים לבנקאים *** תודה מצולמת מול ביתו של אחד ממנכ"לי הבנקים *** תודה מודגשת בדף התודות באתר על שמך / כינוי ו/או עסק + קישור לאתר שלך ... אנו שומרים את הזכות לסרב לפעולות שונות או לשמות/כינויים/קישורים שונים, עפ"י שיקול דעתנו הבלעדית :) 1 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!