ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

את/ה אף פעם לא לבד!

האגודה למען הלהט"ב מזמינה את חברי וחברות הקהילה להצטרף לסדר הפסח הקהילתי המסורתי.

מסורת משפחתית של 20 שנה ממשיכה, והאגודה למען הלהט"ב מקיימת בשיתוף המרכז הגאה, ארוחת ליל סדר ללהט"ב שאין באפשרותן ובאפשרותם לחגוג עם משפחתם, ולכלל חברי וחברות הקהילה המעוניינים ומעוניינות לציין את חג החירות יחדיו כמשפחה אחת גדולה.

מטרת האגודה היא שאף להט"ב לא יישאר או תישאר לבד בערב החג; בין אם בשל העדר אמצעים כספיים, בין אם בשל ניכור משפחתי או העדר יכולת להגיע לארוחת חג. כולן וכולם מוזמנים להצטרף לעשרות רבות של סועדים וסועדות שמתכנסות מדי שנה, בארוחת חג בקהילה שהיא משפחה.

ארוחת ליל הסדר שמארגנת האגודה, בשיתוף המרכז הגאה, תתקיים ביום שישי 3.4 ב-19:30, ברחבת במרכז הגאה בגן מאיר. ההשתתפות ללא תשלום אך מחייבת רישום מראש. על מנת להשתתף באירוע אנא הירשמו בטופס כאן צרו קשר בטלפון 03-6205590 או שלחו הודעה לכתובת המייל שלנו - office@glbt.org.il, בציון שם מלא, מספר טלפון נייד, וכתובת דוא"ל. אם אתם מעוניינים לרשום מוזמנים ומוזמנות נוספות יחד אתכם, אנא ציינו את מספר האורים הנוספים ואת פרטיהם המלאים. חג חרות שמח!
כמדי שנה, האירוע מאורגן ע"י מתנדבים וללא תשלום מצד האורחים. האגודה פונה בבקשה לחברי וחברות הקהילה כמו גם לידידי ולידידות הקהילה, להעלות תרומה ככל שידכם ורוחב לבכן מאפשרים.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 39 משקיעים
 • ₪6,010 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
30%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!