ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

"בצרור החיים" - ישראל זוכרת את חללי צוק איתן

ZionistFoundationForIsrael

"בצרור החיים"- ישראל זוכרת את חללי צוק איתן

מיד לאחר מבצע "צוק איתן", צוירו במסגרת עמותת "אמנות למען ישראל" 75 דיוקנים של החללי המבצע.
כחלק מרצון לחשוף את הדיוקנים לציבור הרחב יחד עם הסיפור מאחורי כל חלל, החלו ב"אמנות למען ישראל" (עמותה בהקמה) לגייס כספים לטובת הקמת תערוכת הנצחה בה יוצגו הדיוקנים והסיפורים. בסיום התערוכה תקבל כל משפחה של חלל שנפל במהלך המבצע את דיוקן בן המשפחה.
יחד איתכם נוכל לזכור את חללי "צוק איתן", וננציח את זכרו וסיפורו של כל נופל.
הכסף שייאסף במהלך הקמפיין יסייע בהקמה הטכנית של התערוכה וכן לתהליך רפרודוקציה ומיסגור התמונות, בנוסף כל דיוקן יסרק באיכות הגבוהה ביותר על מנת שכל משפחה תוכל להדפיס כמה עותקים שתרצה מדיוקן הנופל. עיזרו לנו להנציח את החללים אשר נפלו על הגנתינו והגנת ארצנו ואשר במותם ציוו לנו את החיים.


Straight after “Operation Protective Edge” 75 portraits of the soldiers that fell in the conflict were created with the help of “Artists for Israel”.
The idea was to reveal the portraits to the general public with the story behind each one. The organisation “Artists for Israel” (itself a newly formed organisation) began to raise funds for the construction of a memorial exhibition which would display the portraits and their stories. At the end of the exhibition each family that lost a member during the operation would receive the portrait of that person.
Together with you we can commemorate each of the fallen soldiers from “Operation Protective Edge” and spread their stories.
In order to help create the exhibition a page was created on the site “Mimoona”. The money that is raised during the campaign will help with the technical construction of the exhibition as well as the process of reproducing and framing the pictures. Furthermore, each of the portraits will be scanned at high quality so that the families of fallen soldiers can reproduce as many copies as they wish.
Help up to commemorate the martyrs who fell for our protection and the protection of our country and whose deaths have given us life.

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 46 משקיעים
 • ₪3,835 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
15%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) מייל תודה מיוצרת התערוכה. אנחנו מודים לך מאוד על תרומתך, בתרומתך אתה שותף להנצחת נופלי מבצע "צוק איתן". מינימום ₪50 ($14.29) מכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה. אנחנו מודים לך מאוד על תרומתך, בתרומתך אתה שותף להנצחת נופלי מבצע "צוק איתן". תמורה זו גם תזכה אתכם במכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה. מינימום ₪100 ($28.57) מכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה ועותק של אחד מהדיוקנים. אנחנו מודים לך מאוד על תרומתך, בתרומתך אתה שותף להנצחת נופלי מבצע "צוק איתן". תמורה זו גם תזכה אתכם במכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה וכן תמונת דיוקן של אחד הנופלים לבחירתך. מינימום ₪500 ($142.86) מכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה וקולאז' של כל דיוקני הנופלים + שני דיוקנים לבחירתך. אנחנו מודים לך מאוד על תרומתך, בתרומתך אתה שותף להנצחת נופלי מבצע "צוק איתן". תמורה זו גם תזכה אתכם במכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה וכן קולאז' של כל דיוקני הנופלים + שני דיוקנים לבחירתך מינימום ₪1,000 ($285.71) מכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה וקולאז' של כל הדיוקני הנופלים + 2 דיוקנים לבחירתך והזמנה אישית לתערוכת ההנצחה לנופלים. אנחנו מודים לך מאוד על תרומתך, בתרומת אתה שותף להנצחת נופלי מבצע "צוק איתן". תמורה זו גם תזכה אתכם במכתב תודה אישי מיוצרת התערוכה וכן קולאז' של כל הדיוקני הנופלים + 2 דיוקנים לבחירתך. בנוסף תקבל הזמנה אישית לתערוכת ההנצחה.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!