ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מהי בדיקת אינדקס אומגה 3?

הבדיקה פותחה על ידי שני מומחים - הקרדיולוג פרופ' וון שאקי מגרמניה והחוקר פרופ' ויליאם האריס מארה"ב. הבדיקה מבוצעת בשגרה במדינות ארה"ב, גרמניה וקוריאה. תוצאות הבדיקה מפוענחות לאינדקס הקרוי Omega-3 Index TM שמשמש מדד בריאות נפוץ (ממש כמו שבדיקת ויטמין D הפכה נפוצה בישראל).
לרכישת בדיקות משפחתיות תגללו למטה משמאל ומצאו את החבילה המתאימה לכם. צרו עימנו קשר בכל שאלה, בטלפון: 04-6927003 או באימייל: info@galilee-diagnostics.co.il

איך והיכן הבדיקה תתבצע?

מדובר בבדיקת דם רגילה ופשוטה, אשר תילקח במבחנה EDTA סגולה קטנה של 3 סמ"ק.
אופציות איסוף הבדיקה שיהיו זמינות:
1. נטילה על ידי אחות קופת חולים ואיסוף ע"י חברת שליחויות, אשר כלולים במחיר הבדיקה. אנו נספק מכתב אל הרופא המטפל.
2. נטילה במרכזי איסוף שאנחנו נפרסם, כלול במחיר הבדיקה.
3. שירות VIP: אחות מוסמכת שתגיע עד בית הלקוח על פי תאום מראש, בתוספת תשלום שתפורסם בהמשך.

מה אנו צריכים כדי להקים את מעבדת הבדיקות?

כדי להגשים את הפרויקט ולספק לכם את השירות החשוב הזה, אנו מוכרים מראש בדיקות עתידיות במחיר מוזל מזה שיגבה עבור בדיקה רגילה. בעזרת הכסף שייאסף נרכוש את הציוד הדרוש להקמת המעבדה והמערך הלוגיסטי הנדרש. אנו זקוקים ל 150,000 ש"ח כדי להקים את הפרויקט.
רכשו עוד היום בדיקה עבורכם ועבור יקיריכם ועיזרו לנו להרים את המיזם. חבילות הרכישה מופיעות כאן משמאל.

ייחודיות הבדיקה

לראשונה בישראל - בדיקה לקביעת רמת אומגה 3 בדם. מחסור באומגה 3 בגופנו גורם למחלות רבות: מחלות לב, דלקות, הפרעות קשב וריכוז, סכרת אלרגיות ועוד. רכשנו רישיון והכשרה לביצוע בדיקת דם פורצת דרך שעד היום לא הייתה בישראל ובאמצעותה יוכל כל אדם לברר את רמת האומגה 3 המצויה בדמו. הבדיקה מאפשרת לקבוע את רמת חומצות השומן EPA ו-DHA החיוניות לתפקוד המוח, הלב והמערכת החיסונית. על פי מחקרים, עולה כי רמה של 8-12 היא רמה אופטימלית באינדקס אומגה 3. למרות שמאות אלפי ישראלים צורכים אומגה 3, עדיין אין בארץ בדיקה לרמת האומגה 3 בגוף שתיתן אינדיקציה האם וכמה אומגה 3 צריך לתסף כדי להקטין את הסיכון למחלות השונות.

כך יראו תוצאות הבדיקה

הסיפור המשפחתי: הצעד הבא במסע לחיים ללא תרופות

אחד מבנינו נולד עם תסמונת טורט – הפרעה נוירו פסיכיאטרית, הבאה לידי ביטוי בטיקים (תנועות לא רצוניות) מוטוריים וקוליים, התקפות זעם והיפר אקטיביות. הטיפול הרפואי המקובל בתסמונת טורט הינו טיפול תרופתי פסיכיאטרי.

מיום לידתו ועד גיל שש הילד היה חריג בהתנהגותו ובהיפר אקטיביות שלו, ובמקביל סבל מאלרגיות קשות אשר חייבו אותנו לטפל בו בסטרואידים ואנטי היסטמינים באופן קבוע. כמובן שהוא גם סבל מבעיות לימודים קשות.

במסע שלנו לחיפוש רפואה, גילינו את נפלאות האומגה 3 והתחלנו לייבא אותה לצריכה עצמית. לאט לאט עלינו על המינון המתאים לילד, ורק אז החל תהליך הריפוי. בשילוב תזונה נכונה הגענו לריפוי מלא. כיום הילד שלנו בריא לגמרי. השלב הבא היה הקמת חברת אומגה 3 גליל.

אומגה 3 גליל היא אנחנו: אורנה, גיא בן צבי ומשפחתנו הכוללת חמישה ילדים ושני נכדים אהובים. יוצאי קיבוץ הגרים במצפה שכניה שבגליל. כשאנחנו יצאנו למסע לא היה מי שילווה אותנו, לכן הקמנו את אומגה 3 גליל שהיא כתובת להורים ומטפלים וכל המבקש חיים ללא תרופות.

השלב הבא במסע שלנו הוא הקמת מעבדה שתגלה כמה אומגה 3 יש בגוף של כל אחד מאיתנו. אנחנו בטוחים שהמידע הזה יעזור לאלפי משפחות בישראל להגיע לרפואה טובה ומדוייקת יותר. תודה על תמיכתכם!

תרומת בדיקות לנזקקים

אנו מתחייבים להעניק 10% מכלל הבדיקות שימכרו בקמפיין למשפחות נזקקות שידן אינה משגת.
לדוגמא: נגייס מימון ל 2,000 בדיקות, נעניק 200 בדיקות כתרומה.
לקבלת תרומה צרו עימנו קשר:
info@galilee-diagnostics.co.il

המעבדה תוקם באגף המחקר במרכז הרפואי זיו (צפת).
כבר כיום מתבצעים 2 מחקרים פעילים באגף המחקר במרכז רפואי זיו בנושאים של טרשת נפוצה והפרעות קשב וריכוז שמודדים למשתתפי המחקר את האינדקס אומגה 3.
הקמת המעבדה תתבצע בכפוף לנהלי משרד הבריאות וכל דין.

מה נעשה כשנגיע אל היעד?

א. רכישת ציוד
ב. ארגון המעבדה והכשרת הצוות בחו"ל ובארץ
ג. כיול מול המעבדה בגרמניה
ד. עמידה בסטנדרט המעבדה בגרמניה
ה. איסוף דגימות מהרוכשים
ו. ביצוע הבדיקות
ז. הספקת התוצאות לרוכשים

מעט על היזמים

גיא בן צבי- בוגר מנהל עסקים קלוג רקאנטי, היה טייס חיל אויר במשך כ 30 שנה, שימש כמנהל פיתוח של מפעל פלר"ם, הקים את חברת פיקסר טכנולוג'י בכרמיאל בשנת 2004 אשר נמכרה לחברת צייס בשנת 2008 ושימש כמנכ"ל צייס ישראל עד 2013.
הקים את אומגה 3 גליל עם אשתו, אורנה, בשנת 2004, לאחר שטיפל בבנו והבריא אותו ממחלה קשה בעזרת אומגה 3 ותזונת אומגה. יזם ומייסד של גליל דיאגנוסטיקה, חברה לבדיקות ומחקרים בבני אדם. פרויקט "כמה אומגה יש לי" הינו המוצר הראשון של גליל דיאגנוסטיקה.

בתיה פרחי, הינה מחלוצות האומגה 3 בארץ והיתה כ 30 שנה סמנכלי"ת פיתוח של טעם טבע אלטמן. היתה הראשונה שהביאה אומגה 3 לארץ בשנות ה 80. יזמית ומייסדת גליל דיאגנוסטיקה, הצטרפה לגיא להגשמת החלום של בדיקת אומגה 3 בישראל.

לירון דרזנר- בעלת תאור ראשון ושני בביולוגיה ותואר שני במנהל עסקים, ניהלה את חברת המחקרים של הדסה ירושלים, הדסית. מתמחה במחקרים קליניים ובמחקרים מבוססי רשת, חברת ביונטוראל. הצטרפה לגיא ובתיה ומשמשת כמנכ"לית גליל דיאגנוסטיקה.

שאלות ותשובות

מה ייחודיות הבדיקה?
זו היא בדיקת פטנט שאנו בגליל דיאגנוסטיקה קבלנו עליה זיכיון מהמעבדה בגרמניה.

היכן מבוצעת הבדיקה הזו כיום?
ישנן 3 מעבדות בעולם, גרמניה, ארה"ב וקוריאה.

מה הטכנולוגיה של הבדיקה?
הבדיקה מבוססת על מכשיר (Gas chromatography (GC, הבדיקה תגיע אל המעבדה, במעבדה מבצעים הפרדה של סרום ותאי דם אדומים, שהם התאים שמודדים במעטפת שלהם 26 חומצות שומן ומחשבים כמה אחוז יש אומגה , יחס אומגה 3/6, שומן טרנס ועוד.

כיצד יתבצע המשלוח?
מיד בתום הקמפיין אנו נפנה אליכם ונבדוק מהי הדרך הטובה עבורכם לאיסוף הדגימות. ונתאם לכם תאריך ושעה לאיסוף.

מהן אופשרויות איסוף הבדיקה שיהיו זמינות?
1. נטילה על ידי אחות קופת חולים ואיסוף ע"י חברת שליחויות, אשר כלולים במחיר הבדיקה. דורש הפנייה מהרופא המטפל.
2. נטילה במרכזי איסוף שאנחנו נפרסם, כלול במחיר הבדיקה.
3. שירות VIP: אחות מוסמכת שתגיע עד בית הלקוח על פי תאום מראש, בתוספת תשלום שתפורסם בהמשך.

התוצאות האחרונות שקבלנו של צוות גליל דיאגנוסטיקה

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 592 משקיעים
 • ₪210,020 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
140%
לרכישת בדיקה
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!