ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

"אנשי המחר" מי אלו?

אנשי המחר", הם אנחנו!

הסביבה הטכנולוגית מחוללת בנו שינויים פנימיים דרמתיים-

שינויים באופן בו אנחנו חושבים ויכולת שלנו להתרכז (גם את/ה היפראקטיבי/ת? זה לא מקרי!)
שינויים בסף הרגש ובצורך שלנו בריגושים (מרגיש/ה שכל הזמן חסר לך אקשן? את/ה לא לבד!)
ושינויים בתפיסות החיים ובמידת הלגיטימיות שמקבלות תבניות חיים חדשות.

העתיד מרתק, מרגש ומגוון, ובעיקר- הוא כבר כאן.
ולא, לא מדובר על הפיתוחים הטכנולוגים המטורפים שבדרך, גם לא על ההתפתחויות המדיניות או הכלכליות... אלו החיים הפרטיים של כולנו שמקבלים צורה וצבע שונים לחלוטין.

השינוי מתרחש ממש מתחת לאף של כולנו- כל המוסדות החברתיים, אלו שלמדנו לקבל כ"אמת" מוגמרת, כולם משתנים, ובמבט קדימה- 20-40 שנה אל עבר העתיד, כבר ישנו לחלוטין את צביונם: מוסד הנישואים, המשפחה הגרעינית וגם עולם הקריירה... כל שמרכזי ומשמעותי בחיינו.

כולנו נמצאים על ציר השינוי!
חלקנו שמרניים יותר ונאחזים יותר בעבר, לאחרים קל יותר עם שינויים והם אלו שמקדימים ומסגלים לעצמם דרכי חיים שונות- מסגלים לעצמם זוגיות "שונה", מקימים משפחה "אחרת", ומפתחים קריירות מרובות ומיוחדות.

"אנשי המחר"? מה זה?

"אנשי המחר" הנו ספר חדש, שנכתב תוך הבנה והתאמה ליכולות ולצרכים החדשים שלנו, כמקבץ של "בלוגים" קצרים שאינם תלויים האחד בשני.

בספר שילוב של חלקים תיאורטיים עם סיפוריהם (האמיתיים!) האישיים והמרתקים של כאלו שכבר עברו כברת דרך על ציר השינוי. בסיפורים (האנונימיים), חושפים המספרים את הרבדים העמוקים של חייהם- על הטוב והיפה וגם על הקשיים בצורת החיים של המחר.

הצצה לחייהם, כמותה, כהצצה אל העתיד של כולנו.

למה "מימונה"?

כי זו הדרך של המחר!

כי הוצאות לאור פועלות ברובן לאט ועם המון מגבלות שלא מתאימות לא ל"אנשי המחר" וכך, גם לא לי...
כי אני רוצה שהספר הזה יצא כמו שמתאים ונכון בעייני- עם הגרפיקאית הנכונה, העורכת הנכונה... רוצה אותו מהר בחנויות ולא לחכות חצי שנה ל"תשובת הוועדה"...
בעזרתכם אוכל להביא את הספר לחנויות תוך חודשיים/ שלושה חודשים בלבד!

מי אני?

מיטל קארה פוליאק, בת 39, נשואה ואם לשני מהממים, מתגוררת באלפ"ש. ולעצם ענייננו-
יועצת ארגונית, מומחית לתקשורת בינאישית, וגם-
בעלת חברת השמה ייחודית שמעסיקה פרילאנסרים מוכשרים שעובדים מביתם ובזמנם, וגם-
בשלוש השנים האחרונות חקרתי ובדקתי וראיינתי את הנושא הזה שמרתק אותי כל כך- מה קורה לנו, מבפנים, בחסות הטכנולוגיה... מה זה עושה לחיים שלנו היום, ולאן זה הולך.
יהיה מעניין, זה בטוח :)

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 87 משקיעים
 • ₪9,840 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
65%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪35 ($10.00) "אנשי המחר" הספר הדיגיטלי תודה רבה! "ירוקים"? אוהבים שהספרים שלכם הולכים אתכם לכל מקום? תקבלו גרסה דיגיטלית של הספר, בפורמט המתאים לקריאה במחשב, בסמארטפון ובקינדל. מינימום ₪60 ($17.14) "אנשי המחר" אצלכם בבית אתם הראשונים לקבל את הספר! כיאה לשותפים אמיתיים בתהליך ההוצאה לאור של הספר, לאות תודה תקבלו בדואר עותק חמים מהמהדורה הראשונה, היישר מבית הדפוס. בנוסף תקבלו גם עותק דיגיטלי. (משלוח חינם לכל מקום בארץ) מינימום ₪90 ($25.71) "אנשי המחר" בהקדשה אישית העזרה שלכם חשובה ומשמעותית מאוד! את העותק שלכם תקבלו עם הקדשה אישית, רק עבורכם! עדכנו אותי אם ברצונכם לשלוח את הספר כמתנה ולמי ואני אתאים לו/לה את ההקדשה. מתנה נפלאה ל"אנשי המחר" שלכם. בנוסף תקבלו גם עותק דיגיטלי. (משלוח חינם לכל מקום בארץ) מינימום ₪180 ($51.43) קפה/ בירה/ יין / מיץ, עם המחברת את ההקדשה שלכם אני אשמח לתת בפגישה אישית, אחד על אחד (או שניים:) ). לפגישה גם אביא איתי את העותק של הספר שלכם! *** הפגישה שלנו תהיה באזור המרכז/ שרון 2 זמינים מתוך 5 מינימום ₪300 ($85.71) ייעוץ אישי למנהל/ת מנהל/ת, בואו נבחן יחד עד כמה הארגון שלך מותאם למחר של כולנו. עד כמה הוא אטרקטיבי עבור הכישרונות של המחר ומה ההזדמנויות שנמצאות שם ומחכות לך שתנצלו אותן. הפגישה כשעה וחצי, ובנוסף אביא איתי אליכם עותק חתום של הספר. 3 זמינים מתוך 5 מינימום ₪500 ($142.86) מתנה לעובדים שלכם, לשבוע הספר או לחגים הקרבים הארוגונים של המחר זקוקים לעובדים שהם "אנשי מחר"- פתוחים, יוזמים, אג'ילים. זו ההזדמנות שלכם להעניק להם מתנה מקורית, וכזו שתעורר בהם השראה. 10 עותקים במחיר מיוחד ישלחו אליכם, ועוד 10 עותקים דיגיטליים ישלחו לכתובות המייל שתבקשו. (משלוח חינם לכל מקום בארץ) 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪500 ($142.86) ערב על כוס יין! הזמינו אליכם הביתה כמה חברים/משפחה... כאלו שאתם אוהבים ויודעים שהם סקרנים שאוהבים לשאול/לדבר... נעשה לנו ערב מרתק על המחר של כולנו. נתמקד בעולם תוכן אחד (זוגיות/משפחה/קריירה) או על הכל יחד... לפי מה שנכון עבורכם. בכל מקרה- יהיה מעניין ומהנה! (מיקום "חוג הבית"- מחדרה עד רחובות, המועד- יקבע בתיאום איתי ועד שנה מיום סגירת הפרויקט במימונה) בנוסף תקבלו שני עותק חתום של הספר, עם בקבוק יין. 3 זמינים מתוך 5 מינימום ₪2,500 ($714.29) הרצאה לארגונים הרצאה מרתקת לעובדים ולמנהלים כאחד. במשך שעה וחצי יקבלו העובדים שלכם הצצה להווה ולעתיד- הם יזהו ויבינו את אשר עובר עליהם ועל העובדים תחתם. מתוך התובנות יגיעו גם הפתרונות, והיכולת להניע את הארגון קדימה תגדל. (מקום ההרצאה- מחדרה עד רחובות, המועד- יקבע בתיאום איתי ועד שנה מיום סגירת הפרויקט במימונה) בנוסף, תקבלו שני עותקים חתומים של הספר. 5 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!