ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

השתתפות בליגה אלופות קטרגל לחרשים

מועדון הספורט של חרשים חיפה

סרטון של קבוצה קטרגל.

אני מתכבד לפנות אליך בבקשה לסיוע ותרומה, החיונית כדי לאפשר למועדון הספורט של החירשים בחיפה (מ.ס.ח. חיפה) לייצג את מדינת ישראל בליגת האלופות קטרגל לחרשים, בחודש פברואר 2015.

מ.ס.ח. חיפה הוא מועדון ספורט ייחודי, שבו מתאמנים מעל 50 ספורטאים חירשים וכבדי שמיעה, ילדים, נוער ובוגרים, בכל ענפי הספורט המקובלים. ספורטאי המועדון מהווים דוגמה ומקור השראה להתמדה ומצוינות, ליותר מ- 7,000 חירשים וכבדי שמיעה בחיפה ובאזור הצפון.

המועדון הינו עמותה רשומה (בעלת אישור ניהול תקין) ומעסיק עובדים ומתנדבים חירשים וכבדי שמיעה, שביחד עם הספורטאים פועלים לנפץ את בועת האדישות של החברה, ולקדם אנשים חירשים וכבדי שמיעה להעצמה והצלחה אישית וקהילתית. כל אלה מקנים לציבור גדול של חירשים וכבדי שמיעה בחיפה ובמקומות נוספים אמונה וכלים להתמודד גם במישורים נוספים בחייהם.

ואולם עלות ההשתתפות (כולל טיסות, לינה וביגוד ייצוגי הולם) הינה כ- 10,000 ₪, ולצערנו לא נוכל לעמוד בה ללא גיוס תמיכה שלכם.

על מנת שנוכל להמשיך ולטפח את פעילותה החשובה של מ.ס.ח. חיפה ולהצעידה להשתתפות בטורניר האירופי המתקרבת ולהישגים נוספים לכבוד לעיר חיפה, אנו פונים אליך בבקשה זו.

נודה על כל עזרה ותרומה אפשרית ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או הבהרה הנחוצים.

חפשו אותנו ב

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!