ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

follow your dream - הצצה לחלום של כולנו

Mor Ninio Fadida

מה זה הפרוייקט הזה ?

הזמנה לתמוך ולהיות שותף במסע של משפחה שבוחרת לחיות קצת אחרת..
פרוייקט הצצה ומעקב אחר משפחה קטנה שיוצאת לרדוף אחרי חלום. החלום שלהם הולך להדביק אותך באנרגיה ובקצב עד להגשמת החלום הפרטי שלך...
אנחנו מזמינים את התומכים בנו להיות חלק ממסע החיים שלנו בתקופה בה בחרנו לעשות את החלום של כולם... בחרנו לקום ולפעול לשינוי!

אם גם אתם חולמים על יציאה מהשיגרה, הפסקה מהמרוץ
ורדיפה אחר חיים שקטים ורגועים יותר בגידול הילדים- תמכו בנו..
התמיכה בנו תהווה תמיכה ברעיון!!- שאנחנו לא לוקחים את החיים כמובן מאליו ופועלים כל הזמן לשינוי המציאות כדי שתיהיה מספקת ומרגשת כל הזמן.
בערב אחד, בשיחה אחת, הכל קרה. ההחלטה התגבשה והחלטנו לעשות מהלך לשינוי המציאות היום יומית שלנו.
עשינו ויתורים, הפסדנו הרבה רק כי החלטנו! החלטנו שהולכים על זה ויהי מה.
אנחנו טסים לקוסטה ריקה, לנסות לחיות שם תקופה... ומזמינים אותך להיות חלק מהחוויה. , הכניסה למסע החל משבועיים לפני הטיסה, שהכל כבר ממש בוער ומרגש ועד ...נראה לאן זה ייקח אותנו. אנחנו לא מבטיחים שום דבר. אנחנו רק מבטיחים שיהיה מרתק!
בואו ניהיה שותפים למסע הזה שידביק אותך לקום , לפעול ולעשות שינוי בחייך.

למה בעצם שאני אשקיע במסע שלכם?

1- רק על האומץ, בא לך לתמוך באנשים שהולכים אחרי חלום, בוחרים לחיות ולא נכנעים לשיגרה לא מספקת.
2- למען היכולת לראות את מי שמעז, אתה הופך להיות שותף למסע, לראות את הכל מקרוב, כיצד סוגרים את החיים פתאום עם המון ויתורים ויוצאים לעבר הגשמת חלום. כל הקשיים וההצלחות בלייב.
3- כי אתה מחפש שותפים למסע החיים שירימו לך את האנרגיה, יעצימו אותך ויעודדו אותך להגשים.
4- כי יש פה הזדמנות להוכיח משהו גדול להמון משפחות וזוגות צעירים- לא להיכנע למציאות לא מספקת, לקום ולפעול לשינוי- אנחנו בטוחים שנכניס בך את התשוקה לחיים.
4- כי בא לך לראות את קוסטה ריקה מקרוב..
5- שווה מאוד להיות קרובים אלינו- גם מבחינה עיסקית וגם מבחינה אישית/רוחנית, אנחנו הולכים להניע אותך להגשים את החלום הפרטי שלך...

מי אנחנו?

אנחנו מור(28) ואבינועם(34), אופק (2)
זוג צעיר, יזמים, מלאי תשוקה לחיים שרודפים אחר החלומות שלנו כל הזמן...
יש לנו ילד בן שנתים וחצי אינדיאני אמיתי שאוהב חיות וטבע בטירוף...
התחלנו יחד את הגשמת החלומות בטיול ענק באוסטרליה, עשינו טיול אמיתי, גרנו אצל משפחות, ברכב, בקרוון, באוהל וחרשנו את היבשת ברכב פורד ישן בלי הרבה כסף בכלל...
אבינועם ניהל מטבחי מסעדות ומור עיצבה אירועים.
המשכנו לפתיחת עסק יחד- חיברנו את האהבות שלנו וייצרנו שירות מדהים להורים וילדים. אני בוגרת תנועות נוער, מדריכה בנשמתי ואבינועם שף מוכשר שבחר לעצור את טירוף המסעדות התל אביביות ולהעביר את האוכל שלו בצורה אחרת- לקחנו את הפיקדון הצבאי וביחד הקמנו עסק מצליח לסדנאות אוכל לילדים. עבדנו קשה, עבדנו בפרך שנים ,העסק גדל , היו לנו צוותי עובדים ואירועים למבוגרים וילדים שיצאו במקביל, עבדנו מסביב לשעון, הגשמנו בתוך העסק מלא חלומות אישיים שלנו והגענו להרבה שיאים, הפכנו למנהלי העסק, התעסקנו בדברים שכבר פחות העצימו אותנו והרגשנו צורך להגשים עוד חלום ...
בחיפוש אחר החלום הבנו שזה הזמן המושלם והיחיד בו אנחנו יכולים לחיות תקופה בחו"ל שהילד עוד קטן והכל עוד יחסית אפשרי. ולכאן תמיד נוכל לחזור ותמיד נוכל להמשיך לחלום על לקנות פה בית...
אז בערב אחד, ההחלטה התקבלה ומאז אנחנו במירוץ...

המירוץ שהתחיל .... התגובות מסביב....

מאותו ערב, שהחלטנו, לא הבנו עד כמה החיים שלנו הולכים להשתנות...
התחלנו לדבר עם אנשים ולשתף ברעיון, בבחירה.
התגובה של כולם הייתה מטורפת: איזה אומץ! זה חלום שלנו. כולם התעניינו וזה התחיל להניע אנשים סביבנו לפעול. הבנו את הכוח שיש לזה.
אנשים זרים שיתפו אותנו בחיים הפרטיים שלהם, סיפרו עד כמה הם מזדהים עם התחושות שלנו, כמה היום יום הפך למירוץ אחרי הזמן ואנחנו בתחושה של חוסר הספק מתמיד. לא נהנים מהפירות (הילדים), והחיים עוברים...
קיבלנו הודעות וטלפונים מכל מי שרק שמע על הרעיון. חברים שלמדו איתנו בבתי ספר ולא דיברנו שנים, מהצבא, מעבודות מזדמנות.. כולם באותה סירה. זה לא ייאמן.
ברגע אחד הפכנו לשגרירי הדור שלנו.
תמכו בפרוייקט שלנו - תכירו דרך אחרת לחיות- תצטרפו לקהילה- תגשימו לנו חלום- זה יגרום לכם להגשים חלום.

כשאני תומך בפרוייקט אני מחליט החלטה!

כל מי שמחליט לתמוך בפרוייקט שלנו בעצם ברגע זה מחליט החלטה.
1- הוא מחליט לתמוך במשפחה שמעיזה לקום ,לפעול ולעשות שינוי - שזה מדהים וזה מראה כמה אתה חלק מקהילה ואכפתי למי שצריך עזרה. גם אם זה בהגשמת חלום (זה אפילו יותר מיוחד מלעזור רק בעת צרה)
2- הוא מחליט עם עצמו שההשקעה הזו- זה מה שיניע אותו לעשות את השינוי שתמיד רצה.
כלומר כל שקל ששמתם בפרוייקט הזה קחו אותו כהתחייבות עבור עצמכם להחליט החלטה ולעשות שינוי במה שלא טוב כרגע בחייכם. תגידו לעצמכם שהשקעתם כסף בהחלטה הזו וחבל לזרוק את הכסף לפח..
אנחנו כבר נכניס בכם את האנרגיה לשינוי תוך כדי המסע.
סמכו עלינו- מפיקי אירועים או לא...

האם אתה לוקח החלטה ומשקיע בנו ובה?

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 40 משקיעים
 • ₪7,340 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
24%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) רק על הביצים! תודה רבה רבה! ברגע זה קיבלת- כרטיס כניסה לקבוצה הסגורה בפייסבוק- follow your dream ופוסט תודה אישי מאיתנו! מינימום ₪60 ($17.14) קיר תומכים תודה רבה רבה! ננציח את תרומתך למסע -בקיר תומכים ושותפים שתיהיו לנגד עינינו כל הזמן. וכמובן תקבלו כניסה לקבוצה הסגורה follow your dream ופוסט תודה אישי מאיתנו. מינימום ₪150 ($42.86) העצמה אישית תודה רבה רבה! תקבלו כניסה לקבוצה follow your dream ופוסט תודה אישי מאיתנו. וגם ניתוח מפה נורמולוגית אישית שתאיר לך את העוצמות והחוזקות שלך.. 6 זמינים מתוך 20 מינימום ₪500 ($142.86) מנה על שמך!!!! תודה רבה רבה! במקום שנפתח נקרא לאחת המנות בשם שלך! תדע שאי שם בקוסטה ריקה יש מקום שמגיש אוכל והוא על השם שלך! תקבל תמונות מהתפריט וכשתגיע לביקור הארוחה תיהיה עלינו.. וגם ברגע זה קיבלת- כרטיס כניסה לקבוצה הסגורה בפייסבוק- follow your dream ופוסט תודה אישי מאיתנו! 16 זמינים מתוך 20 מינימום ₪1,000 ($285.71) את/ה תבחר את שם העסק שנקים תודה רבה רבה! ברגע זה קיבלת- כרטיס כניסה לקבוצה הסגורה בפייסבוק- follow your dream ופוסט תודה אישי מאיתנו! בנוסף: אתה תיהיה שותף בבחירת שם העסק שנקים בקוסטה ריקה. - הגרלה בין התומכים שהשקיעו 1000 ש"ח בלבד. 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪1,500 ($428.57) בלי שטויות - בא לי להשקיע בהם! ללא תמורות , פשוט רוצה לתמוך!! נדלקתי על הרעיון. בכל זאת נכתוב לך מכתב תודה אישי. מינימום ₪5,000 ($1,428.57) אין עלייך בעולם הזה! אתה ממש עוזר לנו להגשים את החלום!! ומרגע זה אנחנו חברים קרובים, אנחנו הכתובת שלך בקוסטה ריקה לכל דבר שאתה צריך, ילד בטיול צריך מקום לישון, אתה מחפש משהו שמייצרים רק שם.. הכל אנחנו כאן - השתמשו בנו. מינימום ₪10,000 ($2,857.14) חשיפה עיסקית להזדמנויות תודות אינספור... אתה הופך לחבר קרוב.. השקעה של 10000 ש"ח ומעלה זו השקעה עיסקית מבחינתינו, נפתח קבוצה עיסקית לקידום תהליכים עיסקיים משותפים. נפתח בפנייך הזדמנויות חמות מהשטח להשקעות ותיהיה מקורב לצלחת. לפרטים נוספים לפני ההשקעה פנו אלינו.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!