ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

נבחרת ישראל רוגבי נשים - אתנה קאפ 2015

ליאת גלר

נעים מאוד

אנחנו שחקניות נבחרת ישראל ברוגבי נשים שביעיות.

בסוף יוני נתחרה באליפות אירופה דרג ב' בזאגרב, קרואטיה. הנבחרת מגיעה לאליפות כפייבוריטית לנצחון, השנה לניצחון תהיה יותר ממשמעות אחת:
ניצחון ראשון של נבחרת ישראל ברוגבי (נשים או גברים) באליפות אירופה ועלייה לדרג א'
וחשוב לא פחות - כרטיס להשתתפות בטורניר המוקדמות האולימפי, ממנו תעפיל נבחרת אחת להשתתפות באולימפיאדת ריו 2016!

הדרך להצלחה באליפות אירופה עוברת בטורניר הכנה - אתנה קאפ, אשר ייערך בתאריך 19-22 למרץ באתונה, יוון.

מי אנחנו בעצם?

נבחרת ישראל מורכבת מ 12 שחקניות שהרוגבי עבורן חצי מקצועני. למה חצי? כי אנחנו מתאמנות ומשקיעות כמו שחקניות מקצועניות, אבל ההשתתפות היא חובבנית לגמרי ועל בסיס התנדבותי. הכל מאהבה!

ותק השחקניות בנבחרת נע בין 9 שנים (אירה לוין, קפטן הנבחרת) לשחקניות שזו שנתן הראשונה בסגל. הרוב המוחלט של השחקניות חוזרות לפחות לעונה שלישית, מה שמבטיח סגל חזק, מגובש ונחוש.

בין השחקניות יש אתלטיות ותיקות מענפים שונים (אתלטיקה קלה, טאקוונדו, כדורסל, כדורגל) שחקניות שהגיעו מתחומים אחרים לגמרי (מחול) וכאלו שגילו עולם חדש של ספורט ותחרותיות כשהכירו את הספורט המופלא שלנו.

מה זה בעצם רוגבי?

הכל טוב ויפה, אבל מה זה רוגבי ועוד רוגבי שביעיות?
הרוגבי הוא ספורט בריטי במקור שנחשב כיום לאחד מחמשת ענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם.
זהו ספורט פיזי ואגרסיבי הדורש כושר גבוה ועבודה קבוצתית מושלמת.
הרוגבי הקלאסי הוא משחק של 15 על 15, על מגרש בגודל מגרש כדורגל, במשך שתי מחציות של 40 דקות כל אחת.
רוגבי שביעיות הוא הגרסא הקצרה והאולימפית של הספורט. שתי קבוצות של 7 שחקניות המשחקות שתי מחציות של 7 דקות - על אותו גודל מגרש!


איך ולמה בעצם אנחנו צריכות מימון המונים?

כמו נבחרות וענפי ספורט רבים בארץ, גם תקציב הנבחרת מוגבל ביותר ולמעשה מאפשר נסיעה לטורניר אחד ויחיד בחו"ל - אליפות אירופה. על מנת להשתתף בטורניר אתנה קאפ, עלינו לממן באופן עצמאי את הנסיעה (קרי: כרטיסי טיסה, השתתפות בטורניר, לינה במלון, ליווי פיזיותרפיסט וכל עלות אחרת רלוונטית).

כאן אתם ואת/ן נכנסים לתמונה: עזרו לנו לכסות את עלות הנסיעה וקדמו אותנו צעד קדימה לזכייה באליפות אירופה!

קבצים נוספים

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 95 משקיעים
 • ₪13,225 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
33%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תודה רבה על התמיכה! אנחנו מודות על התמיכה - בזכותך ננצח! מינימום ₪50 ($14.29) גלוית תודה אישית מחברות הנבחרת נשלח אליך תמונה של הנבחרת חתומה על ידי כל השחקניות מינימום ₪100 ($28.57) T-shirt של רוגבי ישראל T-shirt דרייפיט כחולה של איגוד הרוגבי הישראלי מינימום ₪100 ($28.57) טריי מוקדש במיוחד לך למי שיש מספיק כדורים, מאומן ובעצם רוצה רק לתת רוח גבית - אין דבר יותר כייפי מלקבל טריי מוקדש במיוחד לך! לאחר אחד מהטורניר בהם נשתתף נשלח וידאו מיוחד עם הקדשת טריי אישית עבורך :-) מינימום ₪200 ($57.14) מיני כדור רוגבי ישראל כדור קטן ומגניב שתוכלו לקחת איתכם לכל מקום :) 23 זמינים מתוך 25 מינימום ₪250 ($71.43) כדור רוגבי רשמי של נבחרת ישראל כדור רוגבי איכותי של איגוד הרוגבי, חתום על ידי כל שחקניות הנבחרת 1 זמינים מתוך 10 מינימום ₪250 ($71.43) אימון כושר אישי אימון אישי בן שעה על ידי מאמנת מוסמכת ושחקנית נבחרת ישראל לבחירתכם: ריצה, TRX, פילאטיס. מינימום ₪250 ($71.43) עיסוי על ידי מעסה מוסמכת עיסוי בן שעה במרכז הארץ או בצפון על ידי מעסה מוסמכת 5 זמינים מתוך 6 מינימום ₪250 ($71.43) Clermont-Auvergne official replica ball כדור רפליקה רשמי מתוצרת Gilbert 2 זמינים מתוך 5 מינימום ₪250 ($71.43) שעות התנדבות בקהילה שחקניות הנבחרת יתרמו שעת התנדבות בקהילה בארגונים שונים כגון: צער בעלי חיים, אריזת מנות לחג לנזקקים, פעילות ניקוי, אגודת מחמ"לי וכו'. מינימום ₪300 ($85.71) אירוח במשחק נבחרת ישראל בוינגייט הצטרפו אלינו לצפייה משותפת בנבחרת ישראל גברים מארחת את נבחרת מלטה בוינגייט. האירוח כולל על האש וכמובן - בירה ללא הגבלה מינימום ₪500 ($142.86) אימון לשיפור סגנון ריצה אימון אישי עם מרגריטה פוגרלוב, אלופת ישראל ב 100מ לשנת 2014. מינימום ₪1,300 ($371.43) אטרקציית בלונים מתנת "אדון בלון" אטרקציית בלונים לרחבת הריקודים מתנת "אדון בלון". כובעי בלונים מיוחדים, צמידים וגימיקים מיוחדים והכול מבלונים !!! מתאים לחתונות (מומלץ) אירועי חברה ואירועי שמחה באשר הם!‬
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!