ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

על הפנימיה...

אחוזת שרה היא עמותה, אשר מהווה בית חם ותומך לכ- 140 ילדים בגילאי 6-18, הפתוח בכל ימות השנה. כאן הילדים זוכים "לחייך ולהתחנך", לגדול בהרגשה ביתית ובתחושת שייכות, לקבל ביטחון עצמי, לפרוח ולהתקדם לעתיד טוב יותר.

מטרת הפנימייה היא להגן על הילדים, לתת להם בית חם ואוהב ולהחזיר חיוך על פניהם. צוות אחוזת שרה משקיע מאמצים רבים כדי שכל ילד יוכל לממש את הפוטנציאל האישי שלו.
כל הילדים באחוזת שרה ייחודים ומיוחדים, אך דבר אחד מאחד אותם - רקע משפחתי קשה. לכן צוות אחוזת שרה – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מדריכים ובנות שרות - משקיע מאמצים רבים בתחום החינוך ובונה תוכנית למידה אינדיבידואלית לכל ילד, כדי שכל אחד יוכל לממש את הפוטנציאל האישי שלו.

שעות הפנאי הם גם זמן למשחקים ותרפיה.בבית השטוף שמש, מגרשי משחקים רבים, מחשבים וצעצועים ואפילו פינת חי בה משתתפים הילדים בטיפול היומיומי בחיות. הפעילויות של אחר הצהריים וסדנאות התרפיה השונות - מוזיקה, אומנות, דרמה וזיאותרפיה (טיפול עם חיות) - מאפשרות לילדים לבטא עצמם באופן יצירתי, ללמוד מיומנויות חדשות ולהוציא אנרגיה בדרך חיובית. רכישת יכולות אלו תוביל בסופו של דבר לחיזוק הערכה העצמית של הילדים ולהבנה שיש תחומים רבים בהם הם יכולים להצטיין ולהגיע להישגים ושאין דבר המונע מהם להפוך לחלק משמעותי ומקובל בחברה.

קבוצת הריצה

כחלק מהרצון לתת לילדים תחושה של הצלחה והעלאת הביטחון העצמי, החלטנו לפני כחודשיים לפתוח בפנימייה קבוצת ריצה. הקבוצה מונה 12 ילדים בגילאי 14-15. את הקבוצה מלווים שלושת המדריכים של הקבוצה, ורכז הספורט של הפנימיה. הילדים עוברים שלושה אימוני ריצה בשבוע, ובנוסף אימון בחדר הכושר בפנימייה.
עד כה, הילדים השתתפו בשני מרוצים: מרוץ בית שמש ומרוץ היקבים בלטרון. השאיפה שלנו היא לאפשר לילדים להשתתף במרוץ תחרותי פעם בחודש.

ההשתתפות בפרויקט חשובה מאוד לילדים, והם רואים בה ערך עליון. לאחר סיום המרוץ בבית שמש אמר אחד הילדים: "אף פעם לא חשבתי שאצליח לסיים מרוץ של 5 ק"מ במקום ה - 54 מתוך 1000 רצים, אני יודע שאם אתאמן קשה אצליח להשתפר עוד יותר.."

מימון הפרוייקט

קבוצת הריצה דורשת משאבים רבים, וכדי להמשיך ולהצמיח את הקבוצה המדהימה הזאת, אנו זקוקים לעזרתכם.

עלות לריצה פעם בחודש +הסעה: 2000 ש"ח.

עלות סט ביגוד חורף לאימונים: 2220 ש"ח.

נעלי ריצה (הילדים רצים כרגע ללא נעלייים מקצועיות): 5000 ש"ח.

מאמן ריצה: 1500 ש"ח בחודש

נשמח לעזרתכם, ובטוחים אנו שתרצו להיות שותפים מלאים בפרוייקט משמעותי זה.


חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!