ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הוצאה לאור של "סיפורי כלילה ודמנה, كليلة ودمنة" לילדים

עמותת עמירים אימצה רעיון: הוצאה לאור של "סיפורי כלילה ודמנה, كليلة ودمنة" לילדים.
סיפורי "כלילה ודימנה" הם מהקלאסיקה של הסיפורת הערבית והפרסית.
הסיפורים יפורסמו בשתי שפות: עברית וערבית, ככלי חינוכי לקירוב הלבבות בין המגזרים השונים בחברה הישראלית. לפרויקט התנדבו הסופר והמשורר פאדל עלי, ד"ר יורם שורק וד"ר ואיל סלאלחה.
כתב-היד שברצוננו לפרסם ולהדפיס הוא עיבוד בחרוזים לשניים מסיפורי הקובץ, בשפה העברית והערבית, מלווים באיורים באיכות גבוהה של האמנית גיהאן סרחאן ובתמיכת העמותה.

מטרות המיזם

למיזם שתי מטרות:

· הכרות עם התרבות הערבית הקלאסית ולערכי הסיפורים של "כלילה ודמנה".
· העמותה תקיים מפגשים של ערבים ויהודים סביב הספר למען קידום השלום.

תודה על תרומתכם.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 80 משקיעים
 • ₪30,000 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
100%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) תמיכה בעמותה ובקירוב לבבות בין יהודים וערבים, תודה רבה! תודה רבה על תמיכתך. מינימום ₪40 ($11.43) קבלת הספר "כלילה ודימנה" בקובץ PDF בערבית/עברית. שליחה לכתובת המייל האישית שלך. מינימום ₪60 ($17.14) קבלת הספר "כלילה ודימנה" בערבית/עברית במתנה עם חתימה אישית של הסופר. (המשורר פאדל עלי או דר' יורם שורק). מינימום ₪100 ($28.57) קבלת שני ספרים של "כלילה ודימנה" בערבית/עברית במתנה עם חתימה אישית של פאדל עלי ודר' יורם שורק. המלאי מוגבל! מהרו! מינימום ₪500 ($142.86) קבלת 10 ספרים של "כלילה ודימנה" בערבית/עברית במתנה עם חתימה אישית של פאדל עלי ודר' יורם שורק. המלאי מוגבל! מהרו! מינימום ₪1,000 ($285.71) השתתפות במפגש לשיחה סביב הספר (מפגש ערבים ויהודים) וצילום עם הסופרים בתיאום מראש + עותק של הספר בהקדשה אישית. הצטרפו למפגש מרגש של קירוב לבבות בין ערבים ויהודים. מינימום ₪2,500 ($714.29) הרצאה על ספרות ילדים ע"י המשורר והסופר פאדל עלי עד 50 איש וקבלת חמשה עותקים של הספר בהקדשה אישית. מפגש מרתק והקדשה אישית לספר מהמשורר והסופר פאדל עלי.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!