ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מי אנחנו? חלומם של בני הנוער בתיכון שליד האוניברסיטה

אנחנו בני נוער מהתיכון שליד האוניברסיטה החלטנו כי המציאות כיום בעירנו ירושלים בפרט ובישראל בכלל, דורשת מענה ותגובה. האלימות ברחובות והדיונים שמתקיימים אך ורק בשפת המכות אינם מקובלים עלינו. החלטנו כי במסגרת פרויקט מודל האו"ם בו אנו משתתפים עלינו לעסוק בבעיות של החברה הישראלית ולא רק בבעיות הרחוקות מאיתנו. בעקבות כך החלטנו להקים את ועדת הנוער לסכסוך הישראלי פלסטיני.

מהי הועדה?

ועדה זו תעסוק בסכסוך הישראלי-פלסטיני במטרה לנסות להפגיש את התלמידים עם הסכסוך בזירה הבינלאומית. אנו חושבים שפעילות בתוך מודל האו"ם תהיה חשובה ומשמעותית ותעניק לתלמידים המשתתפים בה נקודות מבט חדשות על נושא סבוך זה. כמו כן, ועדה זו תיצור דיון פלורליסטי ומכבד בנושא זה, דיון שמתקיים בתוך גבולות הדמוקרטיה ולא מעבר להם, המכיל סובלנות והקשבה. בני הנוער ידרשו לייצג מדינות שונות ובמשך שלושת ימי הפעילות של הועדה לנסות להגיע להסכמה בנושא זה. אנו מאמינים באמת כי העתיד תלוי בנוער וחשיפתו לנושא זה מזוויותיו השונות תוביל אותנו קרוב יותר אל קץ הסכסוך. בפרויקט זה אנו שמים את אמונתנו כי באמצעות הידברות וסובלנות ניתן יהיה ליצור מציאות טובה יותר.

מהמימד הפרטני למימד הציבורי...

הועדה תהה מתועדת ותעודות שונות ממנה יעלו לרשת האינטרנטית. תעודות אלו יהוו מקור מידע בנוגע לסכסוך ומאפיניו. תעודות אלו יעסקו בדעות השנות של הקהילות הבינלאומיות בנוגע לסכסוך, בשאלות החשובות הנוגעות לו ובדרכי הפתרון האפשריות

בשביל מה הכסף?

הכסף ישמש אותנו לשכירת מקום פעילות הועדה, לאמצעיים הלוגיסטיים הנדרשים לקיום ועדה זו , הכוללים בתוכם את מלאכת התיעוד של פעילות הועדה. הפעילות האישית של חברי הצוות שעוסקים בועדה היא כולה בהתנדבות.

קבצים נוספים

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!