ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

ברוכים הבאים לקמפיין המימון של "על כתפי גמדים"

"על כתפי גמדים" הוא פודקאסט ישראלי העוסק במשחקי תפקידים. הפודקאסט קיים כבר שנתיים, הקליט למעלה מ-80 פרקים ואירגן הקלטות חיות, סקירות של משחקים חדשים וערב משחקים. אנחנו אוהבים את כל סוגי המשחקים, שחקנים ומנחים כאחד, ורוצים לקדם את התחביב בארץ.

הגענו ליעד! בתוך שש שעות! תודה רבה לכם.


בזכותכם, נמשיך לעשות את מה שאנחנו עושים - אבל יותר. נוסיף אגפים לאתר החדש שלנו, לרכוש ציוד הקלטה יותר טוב, לספק עוד תוכן לחובבי הפודקאסט, ועוד. כמו כל דבר קסום – גם זה דורש עלות של מרכיבי לחש. אנחנו מקוים שתעזרו לנו לקדם את הפודקאסט לדרגה הבאה.

למה להמשיך לתמוך בנו?

כעת שהשגנו את היעדים הבסיסיים, שמאפשרים לנו לשפר את הפודקאסט, עברנו ליעדים שלדעתנו יעזרו לקדם את התחביב בארץ - להביא את משחקי התפקידים ליותר מקומות, ולספק כלים מועילים או תוכן מסוגים חדשים לגמרי.
כל שקל נוסף מעבר ל-10,000 יצטרף לתקציב של חבילת התמיכה ביוצרים ישראלים (1,000 ש"ח בבסיסה), בה נשתמש כדי לעזור להפיק פעילויות או מוצרי משחקי תפקידים חדשים בעברית, עם יוצרים חדשים.

מה נעשה עם כל מטבעות הזהב הללו?

היעד הראשוני משמש אותנו בשביל הדברים הבאים:
* עלויות תחזוקה על האתר החדש של "על כתפי גמדים" (רכישת domain, אחסון ומנוי ל-Soundcloud).
* החזר על עלויות עיצוב האתר ולוגו.
* רכישת ציוד הקלטה חדש לשדרוג איכות הקול באירועים.
* רכישת מנויים לתוכנות הפצה, עריכה ושדרוג של גרפיקה ושידורי וידאו.

מהם היעדים שהושגו?

מה זה "צריח הברקת"?

"צריח הברקת" היה מרתון משחק תפקידים של 12 שעות שהתקיים ב-18 באוקטובר, במהלכו קבוצת הרפתקנים יכנסו למגה-מבוך צריח הברקת בתקווה להתגבר על המפלצות והאתגרים שבדרך, ולחשוף את סודותיו.

ההשקעות שנעשו בתמורות "תמיכה בהרפתקנים" או "תמיכה במבוך" העניקו בונוסים לדמויות השחקן או למפלצות בהתאמה. תמיכות אלו אינן משפיעות עוד על המרתון, ולכן כל השקעה בהן שקולה להשקעה בתמיכה "אות תודה ומקום בהיכל התהילה".

ניתן לצפות במרתון כולו, או לקרוא תקצירים מתוכו, בעמוד צריח הברקת.

מי אנחנו?

את הפודקאסט מגישים ערן אבירם ואורי ליפשיץ, דמויות מוכרות בקהילת משחקי התפקידים בישראל:

ערן אבירם הוא המתרגם והעורך הראשי של המהדורה העברית של מבוכים ודרקונים מאז 2003, ומתרגם בימים אלו את Pathfinder עבור ההוצאה לאור מאנקי טיים. הוא כתב את סדרת הסיפורים "ננסק, גיבור ורע לו", ולאחר מכן היה כתב, עורך ועורך ראשי במגזין המשחקים vgames.co.il עד 2005. ב-2007 פתח ביחד עם יונתן אלוני את חנות משחקי הלוח והתפקידים "טקטיקה" בדיזינגוף סנטר. החנות נסגרה ב-2009, ואז עבר לעבוד כמעצב ומריץ משחקים בשביל רומ"ח ("רכישה ופיתוח של מיומנויות חברתיות"). בנוסף ליווה ערן מספר כנסי משחקי תפקידים בתפקידים ארגוניים שונים, והוא מנחה ומרצה בכנסים באופן קבוע. הוא מנחה מאז 1990, עד כה ללא נפגעים.

אורי ליפשיץ מנחה משחקי תפקידים מאז שהוא זוכר את עצמו ומשחק בהם קצת מלפני זה. מלבד להקליט את "על כתפי גמדים" הוא גם מאלתר בקבוצת למאבאטי, כותב בבלוג נעים מאוד, משחק בהפקות מקבוצת Evil Sun Production ומרצה. בזמנו הפנוי הוא מכוונן מסדי נתונים עבור חברות פיננסיות.

לפרטים נוספים בקרו באתר הגמדים.

תודה רבה לכולכם על התמיכה.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 139 משקיעים
 • ₪11,240 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
562%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) אות תודה ומקום בהיכל התהילה תודה רבה לכם על התמיכה והאמון שלכם בנו, שמכם יהיה חקוק לעד בהיכל התהילה שנקים באתר הגמדים החדש שלנו. מינימום ₪10 ($2.86) תמיכה בהרפתקנים בהרפתקת צריח הברקת כל השקעה תחת התרומה הזו תסייע לדמויות השחקן במרתון "צריח הברקת": עוד נקודות פגיעה, ציוד וחפצי קסם. זו הדרך שלכם לסייע להרפתקנים בדרכם (למידע נוסף ראו את תיאור הקמפיין). מינימום ₪10 ($2.86) תמיכה במבוך בהרפתקת צריח הברקת כל השקעה תחת התרומה הזו תחזק את המבוך כנגד ההרפתקנים במרתון "צריח הברקת": עוד מפלצות, עוד מלכודות ועוד דרכים מקוריות למות. זה הצעד הראשון שלכם בהצטרפות לצד האפל, בואו, יש לנו עוגיות (למידע נוסף ראו את תיאור הקמפיין). מינימום ₪25 ($7.14) האזנה להקלטת פרק בשידור חי + סיכת "על כתפי גמדים" כל מי שיתמוך בתמורה הזו יוזמן להאזין בשידור חי להקלטת פרק של "על כתפי גמדים" ויגלה להפתעתו כמה ממה שאנחנו אומרים צריך להוריד אחר כך בעריכה. כמו כן, תקבלו סיכה עם הלוגו החדש של "על כתפי גמדים" על מנת להצמידו אל החולצה, התיק או שריון הקשקשים שלכם! מינימום ₪40 ($11.43) כרטיס למשתה הגמדים 2 - מהיר וחפרני ערב שמוקדש למשחקי תפקידים, כנראה באזור המרכז. כל הפרטים יפורסמו במועד מאוחר יותר. 36 זמינים מתוך 50 מינימום ₪50 ($14.29) אסופת סיפורים קצרים מחיי הדמויות שאורי שיחק (דיגיטלי) אורי אוהב לכתוב סיפורים קצרים על חיי הדמויות שלו. כל מי שיתמוך בתמורה זו (ומעלה) יקבל קובץ PDF של כתריסר סיפורים קצרים מחייהן ומותן של הדמויות שלו. מינימום ₪55 ($15.71) עוד עותקים של ואנור (דיגיטלי) כי כל הקודמים נגמרו, ובצדק. שיטת הפנטזיה ששמה את הסיפור בחזית, במחיר מוזל. 17 זמינים מתוך 20 מינימום ₪80 ($22.86) הצהרה אופנתית! (חולצת "על כתפי גמדים") אין דרך טובה יותר להראות שאתם מאזיני הפודקאסט מאשר ללבוש חולצה עם הלוגו החדש של "על כתפי גמדים". (אנא רשמו את המידות שלכם בהערה לאחר התמיכה). מינימום ₪100 ($28.57) סדנת אילתור לשחקנים בהנחיית אורי בסדנה הזו נקח יכולות וכלים מעולם האיפרוב שיאפשרו לנו להבין יותר טוב את מה שמתרחש מסביב לדמויות שלנו ואיך להעשיר את חוויית המשחק שלנו ושל שאר השחקנים בכך שנהפוך את עולם המשחק ליותר מוחשי ונשחק את הדמויות שלנו באופן יותר חי ואמיתי. 3 זמינים מתוך 10 מינימום ₪300 ($85.71) משחק מקוון בהנחיית עדי אלקין המנחה הותיקה, שהמציאה את המושג "הו!", עברה לאחרונה לארה"ב ולכן תריץ משחק אונליין (ובשעות מוזרות). היא תריץ לכם משחק בדגש דרמטי, עם בדיוק מספיק שיטה כדי ליצור אווירה ודמויות עשירות, ולא חוק אחד מעבר. מיועד לבוגרים בלבד. 1 זמינים מתוך 1 מינימום ₪400 ($114.29) משחק חי בהנחיית דודי קאופמן אחד ממנחי המשחקים החיים המנוסים בארץ יריץ את משחקו "איטרסטלה" בבית השחקן, במשך כארבע שעות. המשחק מיועד לארבעה שחקנים וכולל הקרנת סרט ומוסיקה; דודי יביא מקרן ומערכת הגברה. ניתן להגיע לרוב האזורים בגוש דן והסביבה, ואולי אף מעבר (צרו קשר לבירורים). מיועד לבוגרים בלבד. 1 זמינים מתוך 1
מינימום ₪50 ($14.29) עותקים של ואנור (דיגיטלי) לכל מי שעוד לא רכש את שיטת המשחק "ואנור" שתורגמה על ידי אביב מנוח עליה המלצנו מספר רב של פעמים! 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪75 ($21.43) הכה את המומחים! (בחר נושא לפרק) כל מה שרציתם לדעת על משחקי תפקידים ולא העזתם לשאול – עכשיו אתם יכולים לשאול! מי שירכוש את התמורה הזו יוכל לבחור נושא (בגבולות הסביר) בו נעסוק באחד הפרקים הבאים. 0 זמינים מתוך 5 מינימום ₪90 ($25.71) ספר המשחק "לשחק באור המנסרה" חתום בהקדשה עותק חדש של ספר המשחק שכתבה דסי (לפני שהיתה אשתו של ערן), עם גלויה בהקדשה אישית וחתימה של המחברת. 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪150 ($42.86) אורחים בהיכלי הגמדים! (התארחות בפרק) האם אי פעם שאלתם את עצמכם "למה לא מזמינים אותי להתארח בפרק של על כתפי גמדים"? זו ההזדמנות שלכם. נשמח להזמין אתכם להתארח בנושא לבחירתכם, או לבחירתנו. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪200 ($57.14) גמדים ללא שחקן אורי או ערן יבואו להשתתף כדב"ש במשחק שלך, לגלם דמות במשך מפגש אחד. אורי יכול להגיע פיזית לאזור המרכז, ערן יכול להשתתף במשחק אונליין בלבד. נא לציין בהערות במי מהגמדים מדובר. 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪250 ($71.43) איור דמות בידי אביב אור מאיירת משחקי התפקידים הפופולרית תאייר את ראשה של דמותכם לפי הנחייתכם, בסגנון האיורים המופיעים כאן מימין 0 זמינים מתוך 2 מינימום ₪300 ($85.71) משחק מקוון בהנחיית ערן בין אם שיחקתם בעבר במשחק תפקידים מקוון דרך השולחן הוירטואלי Roll20 או שזו תהיה הפעם הראשונה שלכם, ערן יריץ לכם הרפתקה שמשתמשת ביכולות המיוחדות של Roll20. התמורה מיועדת לקבוצה של 4 שחקנים. 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪300 ($85.71) משחק שולחני בהנחיית אורי התמורה הזו מיועדת לקבוצה של ארבע שחקנים שהיו רוצים לשחק הרפתקה חד פעמית. אורי יופיע בביתכם בדרך קסם ובמשך כמה שעות יעשה דברים קשים לתיאור לדמויות שלכם. מדובר במפגש בין 3-4 שעות שיורץ בחופשיטה או בפ'אתפיינדר או ב-FATE או במשהו מפתיע עוד יותר. 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪300 ($85.71) היכרות עם "גורל" בהנחיית ערן וייס הזוכה בתחרות ההרפתקאות של "גיבורים" יריץ לכם הרפתקת היכרות עם השיטה הנראטיבית המובילה בעולם, "גורל" (Fate), במשך 3-4 שעות בביתכם באזור המרכז. התמורה מיועדת לקבוצה של ארבעה שחקנים. המשחק יתרחש בעולם של סדרת הספרים "תיקי דרזדן". 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪350 ($100.00) עוד משחק שולחני בהנחיית אורי התמורה הזו מיועדת לקבוצה של ארבע שחקנים שהיו רוצים לשחק הרפתקה חד פעמית. אורי יופיע בביתכם בדרך קסם ובמשך כמה שעות יעשה דברים קשים לתיאור לדמויות שלכם. מדובר במפגש בין 3-4 שעות שיורץ בחופשיטה או בפ'אתפיינדר או ב-FATE או במשהו מפתיע עוד יותר. 0 זמינים מתוך 1 מינימום ₪350 ($100.00) עוד משחק מקוון בהנחיית ערן בין אם שיחקתם בעבר במשחק תפקידים מקוון דרך השולחן הוירטואלי Roll20 או שזו תהיה הפעם הראשונה שלכם, ערן יריץ לכם הרפתקה שמשתמשת ביכולות המיוחדות של Roll20. התמורה מיועדת לקבוצה של 4 שחקנים. 0 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!