ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קמפיין ראש השנה של 'מוזאיקה' – מביאים גישור לרחוב הירושלמי

עזרו לנו לסייע לחברה הירושלמית: אנחנו מפעילים מגשרים מתנדבים, הפועלים במסירות ליישב מחלוקות בצורה בונה וברוח טובה ומעניקים לתושבים כלים לתקשורת טובה שישמשו אותם בחיי היומיום.


מה עושים המגשרים שלנו?

- עוזרים לשכנים להגיע להסכמה ולשפר את אורח החיים בבית המשותף.
- מסייעים למשפחות להסכים על אופן הטיפול בהורים, ירושות, אפוטרופסות וסכסוכים משפחתיים.
- מאפשרים לזוגות להתגרש בכבוד ולייצר שיתוף פעולה להמשך לטובת הילדים.
- מגישים עזרה לעסקים ולמקומות עבודה לקיים יחסי עבודה ושירות תקינים ומועילים.
- פועלים ביחד עם קהילות לקבלת החלטות משותפת ובניית הסכמות, ובמיוחד בתהליכי התחדשות עירונית.
- ובכלל, מנצלים כל הזדמנות ללמד ולהכשיר את תושבי העיר בכלים של תקשורת אפקטיביים וכלים מעולם הגישור.

מה נעשה עם התרומות שלכם?

אנחנו במוזאיקה מאמינים ששירותי גישור וסיוע בהתמודדות עם סכסוכים - הם שירותים שצריכים להיות נגישים לכל אחד.
התרומות שלכם יסייעו לנו להפעיל את מרכז הגישור, ולהנגיש לכל תושבי ירושלים גישור ועזרה בהתמודדות עם סכסוכים - אם במשפחה, בקהילה, בבניין המגורים, בשכונה, בעבודה ובכל מקום אחר.

הרעיון שמוביל את מוזאיקה

החברה הישראלית היא מגוונת מאוד. במיוחד בירושלים. אנשים מגוונים, מתרבויות שונות ואורחות חיים שונים, חיים כולם זה לצד זה. הגיוון הירושלמי מכיל בתוכו פוטנציאל רב, אך לעתים קרובות - ובמיוחד לאחרונה - הוא מביא אתו גם מתח, גזענות ואלימות.

במרכז הגישור 'מוזאיקה' חשוב לנו שנשמור, כחברה, על הלכידות שלנו, על החוסן החברתי שלנו ועל הכבוד שלנו זה לזה. ברחוב, בשכונה, בעבודה, במשפחה ובכל מקום, בעתות של מתח ובשגרה.
לצורך כך אנחנו שולחים מגשרים מקצועיים אל השטח, הפועלים בהתנדבות ובמסירות. המגשרים מיישבים מחלוקות בקהילה באמצעות תהליכי גישור, ונותנים כלים לתושבי העיר ולמנהיגים בקהילה לתקשר נכון יותר ולהתמודד טוב יותר עם סכסוכים ועם מחלוקות בחיי היומיום.
אנחנו במוזאיקה מאמינים ששירותי גישור וסיוע עם התמודדות עם סכסוכים, הם שירותים שצריכים להיות נגישים לכל אחד. ולכן השירותים של מוזאיקה ניתנים במחירים סמליים ובהנחות שמגיעות עד 100%, בשפות מגוונות, בהתאמה תרבותית וחברתית ובמיקומים שונים.

מוזאיקה היא בית מקצועי לבניית הבנות והסכמות בין פרטים, ארגונים, קבוצות וקהילות. אנו מאמינים ביכולות של כל אדם לפתור מחלוקות ולפעול בשיתופי פעולה בעזרת כלים מעולם הגישור. בדרך זו יכולים פרטים, קבוצות וקהילות לתרום לחברה ישראלית מכבדת ומלוכדת. מוזאיקה מתמחה במגוון שיטות ליישוב סכסוכים בהסכמה נחל מגישור, דרך בניית הסכמות וכלה בהקניית כלים למערכות יחסים אפקטיביות ותקשורת בונה.

גישור

גישור הוא תהליך שבו הצדדים לסכסוך משוחחים ביניהם בעזרתו של מגשר מקצועי. תפקידו של המגשר איננו להכריע בסכסוך, אלא להביא את המשתתפים בגישור להגיע למצב שהם מסכימים זה עם זה.

מטרת הגישור

מטרת הגישור היא כפולה:
- הגישור שואף להביא את הסכסוך לידי יישוב. כלומר לא רק להסכים על פתרון למחלוקת, אלא גם להביא את הצדדים למצב של הרגעת הרוחות ושיפור היחסים.
- מטרה נוספת של הגישור היא לייצר מצב שבו היחסים שבין הצדדים משתפרים, ולתת להם כלים לתקשורת טובה יותר שתשרת אותם במחלוקת הבאה ותסייע להם לפתור את הסכסוך בעצמם.

במוזאיקה גם מלמדים גישור

במוזאיקה גם עושים גישור, וגם מלמדים גישור.
אם אתם ילדים, פנסיונרים, מנהלים בכירים, ראשי קהילות או סטודנטים - כלי הגישור יכולים לעזור לכם.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 37 משקיעים
 • ₪9,936 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
124%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪18 ($5.14) כרטיס ברכה שישלח בשמכם כרטיס ברכה לבחירתכם, מתוך 3 סוגים - ברכה לראש השנה, ברכת מזל טוב, וברכת בקשת סליחה. הברכה תשלח בדואר אלקטרוני לנמען לבחירתכם, ובה יצוין כי ניתנה תרומה בשמו. מינימום ₪180 ($51.43) זוג כרטיסים לסרט Face To Face שובר לזוג כרטיסים, שישלח בשמך בדואר אלקטרוני לנמען לבחירתכם, לסרט זוכה הפרסים Face to Face של המחזאי האוסטרלי עטור השבחים דיוויד וילימאסון, המתעד תהליך צדק מאחה (גישור בתהליך פלילי) באוסטרליה. לפני הסרט, תתקיים הרצאה מרתקת על תהליכי צדק מאחה בישראל. הסרט יוקרן בתאריך 26/11/2014, בשעה 19:00, בסינמטק תל-אביב. 11 זמינים מתוך 15 מינימום ₪360 ($102.86) אימון אישי בכלים מעולם הגישור שובר המקנה מפגש אימון אישי בכלים מעולם הגישור, שישלח בשמך בדואר אלקטרוני לנמען שתבחר. המפגש בן שעה וחצי, יתקיים עם מגשר מוסמך במרכז הגישור של מוזאיקה. מינימום ₪540 ($154.29) עותק של הספר החדש "I Hear You" הספר "I Hear You" (בשפה האנגלית) - מסכסוך לקונצנזוס, טכניקות שעובדות בכל מצב. לכל מי שמנסה לנהל משא ומתן במצב קשה עם בוס, עמית, עובד, או לקוח, הספר מאפשר מעבר מהתנגדות להבנה ומדיבור לאמון אמיתי. הספר ישלח בדואר רשום לנמען שתבחרו, בצירוף מכתב אישי בניסוח שלכם. מינימום ₪1,800 ($514.29) סדנה בת שעתיים ל-10 משתתפים בנושא כלים גישוריים שובר המקנה לקבוצה של עד 10 משתתפים לפי בחירתך, סדנא בת שעתיים בנושא 'כלים גישוריים כדרך חיים' בהנחיית מנחה ומגשר מוסמך, בזמן ובמקום בתיאום מראש ולנוחיותך. תקשורת אפקטיבית היא דרך חיים והיא מתחילה, בראש ובראשונה, בשינוי מחשבה ואימוץ פרקטיקות יומיומיות פשוטות. הסדנה, שזוכה להצלחה רבה בקרב לקוחות המרכז, מתמקדת ברכישת מיומנויות תקשורת מעולם הגישור ובניית ההסכמות, ומשתמשת בדוגמאות מסיטואציות יומיומיות מגוונות – מעולם העבודה, המשפחה, החברות ועוד. הסדנה מתאימה לקבוצות מגוונות - צוותי עבודה, משפחות, קבוצות נוער, בתי ספר, קבוצות ניהול ושותפים, שכנים ותושבים, ועדי פעולה וכד'. 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪3,600 ($1,028.57) סדנה בת ארבע שעות ל-10 משתתפים בנושא לבחירתכם שובר המקנה לקבוצה של עד 10 משתתפים לפי בחירתך, סדנא בת ארבע שעות בהנחיית מנחה ומגשר מוסמך, בזמן ובמקום בתיאום מראש ולנוחיותך. ניתן לבחור נושא לסדנה מבין הנושאים הבאים - כלים גישורים כדרך חיים, תקשורת אפקטיבית, כלים גישוריים להורים ומשפחות. הסדנה מתאימה לקבוצות מגוונות - צוותי עבודה, משפחות, קבוצות נוער, בתי ספר, קבוצות ניהול ושותפים, שכנים ותושבים, ועדי פעולה וכד'. 4 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!