ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

קצת על הסרט


"ללב יש את הסיבות שלו, שעליהן השכל לא יודע כלום" - בלז פסקל.

'יוהב' היא דרמה קומית המציגה את סיפורו של יואב, שחקן צעיר שמתאהב בירדן, בחורה צעירה ששבוע לפני שהכירו אבדה את כלבה האהוב ז'מבון. מותו של ז'מבון יוצר חלל גדול בחייה של ירדן ויואב עושה כל שביכולתו כדי להחזיר אותה למסלול בתקווה שאהבתו אליה תוכל להתממש, אך האם ניסיונותיו יביאו אותו למקום אליו שאף להגיע?

קצת על הצוות


צוות שלם לוקח חלק בתהליך יצירת הסרט, מעובדי תעשייה מנוסים ועד לסטודנטים נלהבים ומוכשרים לקולנוע, ורוב רובם עושים זאת בהתנדבות מלאה ואמונה שלמה בסרט! ולא רק הם, כך גם השחקנים המדהימים שמשתתפים בו - נתלי ברמן (2.3 בשבוע) יפתח רווה (רוק בקסבה) מנשה נוי (מנשה נוי!) ובתפקיד הראשי - ליאור דובדבני! (דובדבני וקובץ', עממיות)

מאנשי המפתח בצוות:

תמיר נעים - תסריטאי ובמאי.
בוגר יחידת ההסרטה של דובר צה"ל ומסיים כעת את לימודיו בחוג לקולנוע וטלוויזה באוניברסיטת תל אביב. עורך,תסריטאי ובמאי עצמאי וע. במאי בטלוויזיה החינוכית.

מיכאל מירושניק - צלם.
בוגר החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב. ע. צלם וצלם עצמאי. בין ההפקות בהן השתתף: '6 פעמים', 'Rosewater' (סרטו הראשון של ג'ון סטיוארט כבמאי) 'פנתר לבן' וכמובן עשרות קליפים, פרסומות וסרטים קצרים.

יוני מן - עורך.
עורך ובמאי עצמאי. ערך את סרטם של רועי ורנר וירון ברובינסקי '2 בלילה' וכעת סיים לערוך את הפיצ'ר השני שלו. ערך תוכניות טלוויזיה שונות (האח הגדול, משחקי השף) ומאות קליפים, פרסומות, טריילרים וסרטים קצרים.

אז תנו לנו יד :)


ליצור סרטים או סדרות בארץ זה לא רק קשה, לפעמים זה בלתי אפשרי, במיוחד אם מדובר ביצירה מקורית ולא קונבנציונלית, במיוחד אם מדובר בקומדיה.

הסרט נמצא בתהליכי עשייה כבר יותר משנה וחצי - מרגע כתיבת התסריט ועד להיום - השלב בו הסרט עומד בפני השלמות אחרונות ומיועד להכנס לתהליך של הלחנת פסקול ועריכת אונלין.

צלמנו כבר חלק ניכר מהסרט אך כדי לסיים לעבוד על סרט מיוחד עם תלבושות מקוריות, ארט מושקע, לוקיישנים רבים, פסקול מקורי וכלבים מאולפים מכל הסוגים נדרש לנו עוד פוש אחד אחרון!
בין אם תתרמו ובין אם תשתפו את הפרוייקט, אתם תעזרו לנו להפוך פנטזיה לסרט פנטסטי - ועל זה נהיה אסירי תודה לעד.

חברו הטוב ביותר של האדם


חלק ניכר מהסרט עוסק בקושי שבאיבוד חברו הטוב ביותר של האדם - ואנחנו לא מתכוונים רק לכלב, אלא לכל חיית מחמד, כלב חתול, שרקן או חמוס שפשוט נמצאים שם לצידנו, בכל מצב, ומחממים לנו את הלב.

אם נצליח לעבור את סכום היעד, כל אגורה נוספת תתרם בשם ההפקה לאגודת 'S.O.S חיות' שדואגת ומוצאת בתים לכלבים וחתולים עזובים ועוזרת להחזיר בעלי חיים שנאבדו לבעלייהם.

מאחורי הקלעים


צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!