ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

צלילה חופשית - סרט מד"ב ישראלי עצמאי

דניאל דר

הגענו ליעד! הנה למה כדאי להמשיך לתרום.


תודה לכם! בזכותכם אנחנו יוצאים לדרך לעשיית הסרט!
צפו בסרטוני התודה ועדכון היעד הבא בעמוד העדכונים.

אבל זכרו שאנחנו כמובן רוצים לעשות את הסרט הכי טוב שיכול להיות עבורכם, אז זה שהגענו ליעד לא אומר שצריך להפסיק. כל שקל שאתם תורמים עוזר לנו לעשות סרט איכותי יותר ומקצועי יותר. יש לנו גם יעדי המשך נהדרים ומגניבים, ששווה להשקיע עוד עבורם. כל הפרטים כאן בעמוד הקמפיין.

למה לתרום ל"צלילה חופשית"?

* אוהבים מדע בדיוני?
* רוצים לראות יותר סרטים ישראלים בז'אנר? להרחיב את הנוף המיינסטרימי של היצירה הישראלית?
* רוצים לתמוך ביצירה מקומית מקורית, בקולנוע עצמאי, וביוצרים צעירים?
* רוצים לקבל תמורות מגניבות?

בואו לעזור לנו. תמכו, תרמו, שתפו את הפרויקט.
אנחנו לא חברה מסחרית, ואין לנו קרן או מפיק שתומך בנו, כך שאין לנו דרך אחרת לגייס את הכסף וכל תרומה עוזרת.

מהו הסרט "צלילה חופשית"?


צלילה חופשית הוא סרט מדע בדיוני ישראלי חדש, שאנו מקווים להפוך למציאות בעזרתכם.

ליאור, עיתונאית בעל-כורחה במגזין הלייף סטייל "בית וגוף", חיה בכאוס. המשקפיים שלה אף פעם לא נשארים במקום שבו היא מניחה אותם. הקפה החביב עליה תמיד מוחלף בחיקוי זול ולא טעים, ודברים משתנים סביבה ללא הרף. לפעמים, בלילה, ליאור חולמת שהיא נמצאת במקומות אחרים, יפהפיים, מרהיבים. אבל היא תמיד מתעוררת במיטה שלה, והחלום נעלם, משאיר אחריו געגוע למקום שהיא לא ראתה מעולם.

בדיוק כשליאור מתחילה לחשוד שהיא משתגעת, היא פוגשת בעופר, שליח חצוף ושחצן, שמגלה לה שהיא אחת מהצוללים, אנשים שמסוגלים לנוע בין עשרות אלפי היקומים המקבילים באמצעות מחשבה בלבד.

ליאור מעולם לא חיפשה הרפתקאות. היא חיפשה יציבות. אבל היא מוצאת את עצמה נשאבת למלחמת יקומים בין יחידת הצלילה - משטרה חשאית שמנסה לנטר ולעצור את הצוללים, והמחתרת, שנאבקת כדי להפוך את הצלילה לפעולה חופשית ולגיטימית ולחלץ צוללים מיקומים שהחיים בהם בלתי נסבלים. כשהמלחמה מחריפה, ליאור מוצאת את עצמה במרכז המאבק בין רני, השוטר שהפך את עצירת הצלילה הבלתי חוקית למטרת חייו, ועופר, מנהיג המחתרת, אליו היא מתחילה לפתח רגשות.

מי אנחנו?


Evil Sun Productions היא קבוצת יוצרים המשלבת אנשי מקצוע וחובבי עשייה קולנועית ובימתית. הקבוצה שלנו בעלת ניסיון רב שנים ביצירת סרטים והפקות בימתיות בתחום המדע הבדיוני והפנטסיה בישראל. חברי הקבוצה שלנו פועלים בהתנדבות וללא מטרת רווח, לקידום היצירה הישראלית בתחום.

הסרט האחרון שיצרה הקבוצה, "הרועה האחרון", הוקרן בהקרנת בכורה בפסטיבל אייקון 2013, זכה להצלחה גדולה, וכעת עושה דרכו לפסטיבלי מד"ב ופנטסיה ברחבי העולם.

פירוט מלא על חברי הצוות ניתן למצוא בבלוג ההפקה, כאן.

הסכום לגיוס


כפי שאתם בוודאי יודעים, עשיית קולנוע היא עניין יקר, אפילו יקר מאוד, וכל שקל יעזור לנו לעשות את הסרט טוב יותר.

הצבנו את הרף במקום המינמלי שאיתו נצא לעשיית הסרט - 20 אלף ש"ח. אך אנו מקווים להשיג הרבה יותר מזה, על מנת לייצר את הקולנוע המקצועי והאיכותי ביותר שנוכל.

התקציב נועד לשדרג את הסרט בצורה היעילה ביותר. ציוד צילום, לוקיישנים, ארט, איפור ותלבושות - כל אלה דרושים להצלחת הסרט ונדרש כסף כדי לבצע אותם ברמה גבוהה.

למה ישמש אותנו התקציב?

• רכישת או השכרת ציוד. למשל מצלמות מיוחדות, תאורה לצילומי לילה, אוהלים לצילומי שמש, וכו'.
• עלויות נתונות כמו כניסה לחניונים ולאתרי צילום, הוצאות שוטפות וכו'.
• הוצאות ארט, תלבושות, איפור וכדומה (כמובן, ההעדפה שלנו, כמו כל סרט דל תקציב, היא להתבסס קודם כל על דברים שקיימים אצלנו בבית או נשמרו מהפקות קודמות. אנחנו מאוד מנוסים בתחום).

לוח הזמנים


התחלנו לעבוד על הסרט הרבה לפני קמפיין המימון, כפי שניתן לראות מהטיזר שצילמנו, כך שאנחנו כבר יכולים לספר לכם שהתסריט מוכן, הליהוק כמעט גמור, ושאר עבודת ההכנה מתקדמת בימים אלה במלוא המרץ. הצילומים צפויים להתחיל במאי ולהסתיים באוגוסט, בדיוק בזמן לעריכה ופוסט פרודקשן, כדי שנוכל להביא אליכם את הסרט בבכורה חגיגית סביב פסח 2015.

מפת היעדים

היעד הבא שלנו הוא 70 אלף ש"ח. אם נגיע ליעד הזה, ניצור ספר דיגיטלי מאויר, המכיל סיפור מדע בדיוני כיפי לילדים, המבוסס על רעיונות ודמויות מהסרט (בטקסט ידידותי לילדים כמובן). דרך הסיפור יחשפו הילדים לקונספט העולמות המקבילים ומשמעותו, וילמדו מוסר השכל חשוב ומקורי. הספר יתווסף לתמורות, וכל מי שתרם 200 ש"ח ומעלה יקבל עותק שלו במתנה.
בנוסף, נגיש לפסטיבל "אייקון" הקרוב בקשה לערוך סדנת קולנוע קצרה לילדים, שתעזור להם להכיר את תהליך היצירה של סרטים בכלל, וסרטי מדע בדיוני בפרט.

התמורות


הכנו לכם חבילת תמורות מגניבה, הוגנת וכיפית, החל מקרדיט רגיל בסוף הסרט (תודה על תרומתכם! כל שקל עוזר) ועד הקרדיט הנחשק של "מפיק בפועל" (למדהימים ביותר), דרך כרטיסים, שלל מרצ'נדייז, מעורבות בסרט, ומפגשים עם הקאסט והיוצרים. תמורות נוספות וייחודיות יגיעו בהמשך הקמפיין.

מי שתרם בשנה שעברה ל"הרועה האחרון" כבר יודע, שמעבר לתמורה שבתמורה, החלק השווה ביותר בתרומה היא הרגשת הסיפוק של הצפייה בסרט השלם, והידיעה שאתם אלו שעזרתם לו לקרות.

וזה נכון, בלעדיכם ובלי התמיכה והאהדה שלכם, אנחנו לא יכולים לעשות את מה שאנחנו עושים. לכן גם חשוב לנו מאוד להכיר תודה, ולדאוג כמה שיותר טוב לתורמים שלנו, עם גישה מיוחדת לבלוג הפקה וחומרים בלעדיים של מאחורי הקלעים, שלל הפתעות ותמורות בונוס, ויחס אישי לכל תורם ולכל בקשה או שאלה.

תיאור התמורות מדבר בעד עצמו, אבל עדיין יש כמה דברים שחשוב לנו להרחיב לגביהם:

1. זכרו שאתם לא חייבים לשלם את הסכום המינימלי של התמורה שבחרתם בה, אפשר ורצוי לשים קצת יותר, אם בא לכם. זה למטרה טובה.

2. למעט חבילת ה-Q&A, בה מצוין במפורש כי הכרטיס לסרט הוא כרטיס לבכורה של הסרט, שימו לב ששאר הכרטיסים הנמכרים הם לאחת מההקרנות של הסרט. יכול להיות שלבכורה, יכול להיות שלא, אנחנו פשוט באמת עוד לא יודעים. בכל מקרה כיוון שזמני ההקרנות עוד לא ידועות, קחו בחשבון שתקבלו כרטיס להקרנה כלשהי, ואף על פי שנעשה מאמץ להתאים את ההקרנה לשיקולים שלכם, לא נוכל להחזיר לכם את הכסף. אותו הדבר נכון לשאר הקטגוריות.

3. תמורות שהן מרצ'נדייז (חולצות ומרצ'נדייז נוסף שיתווסף בהמשך) תוכלו לאסוף באופן עצמאי במהלך כנס עולמות 2015. אם תרצו במקום זה משלוח בישראל, הוסיפו בבקשה 10 ₪ לתרומתכם לכיסוי עלויות המשלוח.
משלוח מחוץ לישראל יהיה כרוך בתוספת תשלום לפי עלות המשלוח בלבד. בנושא זה אנא דברו איתנו באופן אישי ונתאם איתכם.

4. אם תרמתם בקטגוריה שמקנה לכם DVD, ואתם מעונינים בבלוריי במקום DVD, הוסיפו 30 ש"ח לתרומה שלכם.

5. יציאת ה-DVD צפויה להיות כשנה לאחר צאת הסרט, אך לעיתים גורמי הפקה והקרנה עלולים לעכב את שליחת ה-DVD לתורמים. כך או כך, נדאג לעדכן את כל התורמים שקנו DVD לגבי מועד יציאתו.

לכל שאלה בנושא התמורות אל תהססו לפנות אלינו.

מה עוד?


פרטים נוספים על הסרט, תמורות נוספות שוות ביותר, סרטונים ושלל פרטים אחרים, יחשפו בהמשך הקמפיין, אז שווה לעקוב אחר העדכונים.

למידע ושאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות ל
evilsunproductions@gmail.com

ומומלץ גם לעקוב בדף הפייסבוק שלנו. או בטוויטר.

מדברים עלינו


צלילה חופשית: מסע בין יקומים בישראל | 7.5.2014
ynet תרבות ובידור

אייטם במדור – נגנז בגנזך | 1.5.2014
ניימן, ניימן 3.0

סרט מד"ב בהפקה מקומית | 27.4.2014
וואלה! תרבות

צלילה חופשית: השקעה בסרט מד"ב ישראלי | 27.4.2014
אביב אור, בלון דיבור

אייטם בפודקאסט המדעי החללית | 26.4.2014

למה שמתי את הכסף שלי על צלילה חופשית | 24.4.2014
אבנר שחר קשתן, אקלקטיקה אהובתי

פנטזיה להמונים | 24.4.2014
דידי חנוך, הארץ

צלילה חופשית – קחו חלק במדע בדיוני ישראלי | 23.4.2014
אורי ליפשיץ, Techslut.com

על הקמפיין של צלילה חופשית | 23.4.2014
אפרת זואי ק., מדריך השופיסטית לגלקסיה

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 448 משקיעים
 • ₪74,180 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
370%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) תהילת עולם נצחית כל שקל עוזר! תודה ענקית מאיתנו, והנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪35 ($10.00) החוויה הדיגיטלית "תהילת עולם נצחית" + עותק דיגיטלי אחד לבחירתכם מתוך שני הסרטים: "צלילה חופשית" או סרטנו הקודם "הרועה האחרון". לקבלת עותקים דיגיטליים של שני הסרטים יחד, תרמו 60 ₪ בקטגוריה זו. שימו לב: העותק הדיגיטלי הוא הסרט בלבד, לא כולל קומנטרי ותוספות מיוחדות, שנמצאות אך ורק על הDVD והבלו-ריי של הסרטים. כמו כן לידיעתכם, בכל תרומה בקמפיין שבה אתם זכאים לתמורה הכוללת DVD או בלו-ריי, תקבלו עותק דיגיטלי של הסרט במתנה. מינימום ₪40 ($11.43) חווית המסך הקטן עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪50 ($14.29) אמירה אפנתית חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪50 ($14.29) החוויה הקולנועית הבסיסית כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך חול המועד פסח 2015, או בסביבות אותו זמן. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪80 ($22.86) החוויה הקולנועית המורחבת עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות, חתום על ידי חברי הקאסט. כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך חול המועד פסח 2015, או בסביבות אותו זמן. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪90 ($25.71) החוויה הקולנועית האפנתית חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך חול המועד פסח 2015, או בסביבות אותו זמן. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪95 ($27.14) חבילת הבונוסים המלאה הפוסטר הרשמי של הסרט, חתום על ידי הקאסט והיוצרים + משחק הקלפים הרשמי של הסרט, המבוסס על הדמויות והעלילה + ספר דיגיטלי המכיל אסופת סיפורים שמרחיבים את עלילת הסרט, את העולם בו הוא מתרחש ואת הדמויות שלו + הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. שימו לב – כל מי שתורם 200 ₪ ומעלה במצטבר, מקבל חבילה זו במתנה. מינימום ₪120 ($34.29) חבילת המרצ'נדייז המלאה כרטיס לאחת מהקרנות הסרט, במהלך חול המועד פסח 2015, או בסביבות אותו זמן. עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות, חתום על ידי חברי הקאסט. חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. מינימום ₪150 ($42.86) הבכורה הרשמית + Qַ&A כרטיס להקרנת הבכורה של הסרט, שיערך בחול המועד פסח 2015. וכרטיס כניסה למפגש שאלות ותשובות אינטימי עם הקאסט וההפקה, שיערך באופן מיוחד ל- 50 התורמים בקטגוריה זו, מיד לאחר הבכורה. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 43 זמינים מתוך 50 מינימום ₪150 ($42.86) מסר אישי חברי הקאסט יצלמו סרטון קצר (עד 30 שניות) עם מסר אישי לפי בקשתכם, עבורכם או עבור אדם קרוב. ברכת יום הולדת, הצעת נישואין או כל דבר שתוכלו לחשוב עליו, בגבול הטעם הטוב. חלק מהם גם יודעים לשיר! 1 זמינים מתוך 5 מינימום ₪150 ($42.86) סדנת כתיבה סדנת כתיבה בת שלוש שעות בהנחיית הסופרת יעל פורמן או התסריטאית רותם ברוכין (לבחירת התורמים). הסדנאות (התורמים יחולקו לקבוצות קטנות) יערכו באיזור המרכז בזמן שיתואם מראש עם התורמים, ויעסקו בכתיבת ופיתוח סיפורים מהיבטים שונים. 10 זמינים מתוך 12 מינימום ₪180 ($51.43) סדנת קרב תמיד רציתם ללמוד להלחם בחרבות ומקלות? עשרת התורמים בקטגוריה זו יחוו סדנה פעילה ומרתקת בת שעתיים, בהנחיית מאסטר ג'ון אסקודרו ונטע שרמיסטר, מורים לארניס (אמנות לחימה פיליפינית של כלי נשק), והאחראים על כוראוגרפיות הקרבות של הסרט. הסדנה תערך באיזור המרכז בזמן שיתואם מראש עם התורמים. אין צורך ברקע קודם בתחום. 2 זמינים מתוך 10 מינימום ₪200 ($57.14) סדנת אלתור עם אורי ליפשיץ עשרת התורמים בקטגוריה זו יזכו לסדנת אימפרוביזציה למתחילים בת שלוש שעות בהנחיית אחד המנחים והמאלתרים הטובים בארץ - אורי ליפשיץ. הסדנא תערך בתל אביב בזמן שיתואם מראש עם התורמים. 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪200 ($57.14) סדנת משחק עשרת התורמים בקטגוריה זו יזכו להשתתף בסדנת משחק מקצועית בת שעתיים-שלוש, שתועבר על ידי שחקן הסרט ג'וש שגיא, שהוא גם במאי ומורה למשחק. הסדנה תערך באיזור המרכז בזמן שיתואם מראש עם התורמים, ותכלול שתי שיטות: המשחק הספונטני בשיטת "המעגל הפתוח" והמשחק המתוכנן בשיטת "הפעולה והדינמיקה". מומלץ גם לחסרי נסיון במשחק. 10 זמינים מתוך 10 מינימום ₪200 ($57.14) ריקודי מקור או סווינג סדנת ריקוד בת שעתיים, באיזור המרכז, לבחירתכם מתוך שתי קטגוריות: ריקוד סווינג (ווסט קוסט) על ידי זוג מדריכי הסווינג המקצועיים – רן הלפרין ומרינה ממשינה (התמורה היא לזוג). או ריקודים מהפקות מקור. זומביקון, ליאם אולירי, פעם נוספת עם רגש ועוד, על ידי כאורוגרפיות ההפקות – אדוה קמחי ודנה סוסלוביץ' רבל (התמורה היא לקבוצה עד חמישה אנשים). 4 זמינים מתוך 5 מינימום ₪300 ($85.71) סדנת בצק סוכר עשרת התורמים בקטגוריה זו יזכו לסדנת פיסול בבצק סוכר למתחילים בת שלוש שעות בהנחיית אמנית העוגות "ההיא עם העוגות". הסדנה תערך באיזור המרכז בזמן שיתואם מראש עם התורמים. כל החומרים כלולים בסדנה, וכל משתתף יצא עם עוגה קטנה ועליה פסלון מעשה ידיו. 7 זמינים מתוך 10 מינימום ₪350 ($100.00) איפור אפקטים שיעור איפור פרטי בן שלוש שעות לפחות, כולל חומרים, באיזור המרכז, בו תלמדו את רזי איפור האפקטים מהמאפרת מיטב מורחיים. רוצים ללמוד להתאפר כמו זומבים? כמו הדמות האהובה עליכם? בשביל הקוספליי שתמיד רציתם? מיטב תלמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪550 ($157.14) עוד מסיבה פרטית לאור הביקוש הרב, הזדמנות אחרונה בהחלט לחגוג איתנו. בתאריך שנתאם יחד, לאחר הקרנות הבכורה, חברי קאסט והפקה יגיעו לביתכם להקרנה פרטית של הסרט (תוכלו גם להזמין כמה חברים), עם סיפורים, אנקדוטות מאחורי הקלעים, ועוגיות. בנוסף תקבלו את חבילת המרצ'נדייז המלאה. 1 זמינים מתוך 3 מינימום ₪600 ($171.43) הרפתקה בין יקומים משחק תפקידים שולחני לקבוצה בת עד שישה אנשים, הנמשך כ3-5 שעות, ומתרחש בעולמות של "צלילה חופשית". בהנחית אחד משחקני הסרט, שהם גם מנחי משחקי תפקידים מומחים: ניר שרון, יניב רוזנבלט, ואורי ליפשיץ. אין צורך בידע מוקדם במשחקי תפקידים. 3 זמינים מתוך 3 מינימום ₪600 ($171.43) סיפור כבקשתך יש לך רעיון שתמיד רצית שיכתבו על פיו סיפור? רוצה להיות גיבור בסיפור מקורי שיכתב עליך? תמיד רצית לככב בפאנפיק עם הדמויות האהובות עליך? הסופרות יעל פורמן או רותם ברוכין יגשימו לך את החלום ויכתבו סיפור מד"ב או פנטסיה כבקשתך (עד כ6000 מילה). 1 זמינים מתוך 2 מינימום ₪2,500 ($714.29) ועכשיו לפרסומות יש לכם אתר אינטרנט, מוצר או מקום עסק שהייתם רוצים לקדם? השמת מוצרים בסרטים עובדת! בסרט שלנו העסק שלכם יזכה לחשיפה בפני אלפי צופים. אופן ההשתלבות של העסק שלכם בסרט יכול להיות כל דבר החל מאזכור על ידי אחת הדמויות ועד צילום בעסק עצמו כאחד הלוקיישנים. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים לפני התרומה. 2 זמינים מתוך 3 מינימום ₪10,000 ($2,857.14) The Ultimate Israeli SciFi vacation experience The Israeli scifi-fantasy community is one of the most interesting and most active in the world. Now you can have a personal guided inside look at that community, as different members of the cast and crew of "Free Diving" take you in and show you around Israel. If you choose to support us in this category, and you can get to Israel around October 13th, you will get an all inclusive 7 day vacation in Israel, which will include: Pick up/Drop off service at Ben Gurion airport. 7 night accommodation at an authentic Israeli house with friendly people. 3 day access to Israel's biggest and most impressive scifi-fantasy convention - "Icon 2014" (12-14th of October), with original content, movie premieres, cosplay, and other amazing activities. Personal guided tour of Tel Aviv, Jerusalem, and other interesting sites across the country. You will also get a very special "executive producer" credit in our movie. contact us for further details, or if you're interested in more than one person for this perk. 1 זמינים מתוך 1
מינימום ₪80 ($22.86) גרסת התסריטאית עותק יחודי של התסריט המקורי של הסרט, כפי שנכתב לפני הצילומים, כולל כל מה שלא הגיע בסופו של דבר אל המסך או שונה במהלך הפקת הסרט. עם הקדשה אישית של התסריטאית, הסברים והערות שלה לצד הטקסט, ועוד. מודפס, כרוך, חתום וממוספר כאחד מ25 העותקים המיוחדים האלה. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 0 זמינים מתוך 25 מינימום ₪160 ($45.71) סטוריבורד לאספנים עמוד אחד של הסטוריבורד המקורי שנוצר עבור הסרט, מתוך סצנה לבחירתך, ממוסגר וחתום על ידי המאיירת שלו, סיון קוטיק. -1 זמינים מתוך 5 מינימום ₪200 ($57.14) השטיח האדום רוצים לראות את הסרט לפני כולם? לצפות בו כשגם הקאסט צופה בו לראשונה? להיות חלק מאירוע נוצץ ואקסקלוסיבי? התורמים בקטגוריה זו יקבלו הזמנה להקרנת טרום בכורה חגיגית ומיוחדת עם הקאסט וצוות ההפקה, שתערך מספר ימים או שבועות לפני הקרנת הבכורה הרשמית. בנוסף, עותק DVD של הסרט, מלווה בקומנטרי ותוספות מיוחדות, חתום על ידי חברי הקאסט. חולצת ההפקה הרשמית של הסרט, עם עיצוב מיוחד ומגניב, בגודל לבחירתכם. הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 0 זמינים מתוך 50 מינימום ₪250 ($71.43) Hello, my name is תנו את שמכם לאחת הדמויות בסרט! חמישה תורמים בלבד יזכו לכך שאחת הדמויות תקרא על שמם, שיונצח לעד בסרט. השם הפרטי יופיע בסרט והשם המלא של הדמות בקרדיטים. בנוסף תקבלו את חבילת המרצ'נדייז המלאה. 0 זמינים מתוך 5 מינימום ₪250 ($71.43) איור מקורי של לי להב איור מקורי על פי בקשתכם, מעשה ידיה הכשרוניות של המאיירת והאנימטורית לי להב. בשחור + צבע נוסף, לבחירה מתוך מגוון סגנונות, בתאום עם האמנית. 0 זמינים מתוך 5 מינימום ₪250 ($71.43) תמונת פרופיל מאוירת המאיירת והאנימטורית סיון קוטיק תיצור עבורכם תמונת פרופיל מאוירת מקצועית, שתוכל לשמש אתכם בגאווה במגוון רשתות חברתיות, בהתבסס על תמונה לבחירתכם. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪300 ($85.71) הכו את התסריטאית בשיתוף פעולה עם התסריטאית, הכניסו שורה או שתיים לסרט. רפרנס לסדרה האהובה עליכם, בדיחה פרטית, סיפור חייכם בשורה או כל דבר שתוכלו לחשוב עליו. כמו כן, הנצחתכם לעד בקרדיטים בסוף הסרט, כמי שתרמו להפקתו. 0 זמינים מתוך 10 מינימום ₪300 ($85.71) דמויות מפוסלות דמות מפוסלת של "ההיא עם העוגות", מפימו או מבצק סוכר, לבחירת התורמים. הזמינו פסלון של הדמות האהובה עליכם, של עצמכם, או כמתנה מקורית. זמן אספקה בהתאם למורכבות ההזמנה. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪300 ($85.71) Hello again, my name is עקב הביקוש, והעובדה שמצאנו עוד חמש דמויות אחרונות עלומות שם, אתם עדיין יכולים לתת את שמכם לאחת הדמויות בסרט! חמישה תורמים נוספים יזכו לכך שאחת הדמויות תקרא על שמם, שיונצח לעד בסרט. השם הפרטי יופיע בסרט והשם המלא של הדמות בקרדיטים. בנוסף תקבלו את חבילת המרצ'נדייז המלאה. 0 זמינים מתוך 5 מינימום ₪350 ($100.00) לנדסמנים בסלון הרצאה פרטית (לתורם ועד עשרה מאורחיו) מרתקת בת 45 דקות בסלון ביתכם (או איפה שתרצו). לבחירתכם בין שניים מהמרצים המבוקשים ביותר בכנסים - יואב לנדסמן, מהנדס חלל, מחבר הבלוג "מסה קריטית", וד"ר קרן לנדסמן, רופאה המתמחה באפדימיולוגיה, מחברת הבלוג "סוף העולם - מבט מהיציע". *להרצאה מחוץ לאיזור המרכז צרו קשר לפני התרומה. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪350 ($100.00) מדע חופשי הרצאה פרטית (לתורם ועד עשרה מאורחיו) מרתקת בת 45 דקות בסלון ביתכם (או איפה שתרצו), של ד"ר בועז קרני, דוקטור לפיזיקה, ומתמטיקאי, שהוא גם היועץ המדעי של הסרט, בנושאים המדעיים שמאחורי הסרט, יקומים מקבילים ועוד נושאים אחרים מתחום הפיזיקה והמתמטיקה לבחירתכם. *להרצאה מחוץ לאיזור המרכז צרו קשר לפני התרומה. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪400 ($114.29) 15 שניות של תהילה הופעת אורח קצרה בסרט! התורמים הנדיבים בקטגוריה זו יזכו לתפקיד ניצב בסרט. אבל בהחלט יתכן שתצטרכו גם לשחק קצת ולדבר, לכו תדעו. בכל מקרה תוכלו לחוות יום צילומים, ובסופו של דבר לראות את עצמכם על המסך. בנוסף תקבלו את חבילת השטיח האדום! *בכפוף לזמינות בלו"ז הצילומים. -19 זמינים מתוך 1 מינימום ₪500 ($142.86) מסיבה פרטית בתאריך שנתאם יחד, לאחר הקרנות הבכורה, חברי קאסט והפקה יגיעו לביתכם להקרנה פרטית של הסרט (תוכלו גם להזמין כמה חברים), עם סיפורים, אנקדוטות מאחורי הקלעים, ועוגיות. בנוסף תקבלו את חבילת המרצ'נדייז המלאה. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪1,200 ($342.86) תעלומת רצח קולינרית ארוחה ביתית מושקעת בת שלוש מנות (ראשונות, עיקרית, קינוח) לשמונה סועדים, עם תפריט לבחירה בהתאמה אישית, הנמשכת כשעתיים, אשר במהלכה מנחה יוביל את הסועדים בתעלומת רצח בה הם מגלמים דמויות וחשודים. האם יצליחו לגלות מי מהם הוא הרוצח? התסריט והמשחק יותאמו אישית עבור המשתתפים ויכתבו על ידי גיא בוסקו, תסריטאי "משחקי קרוסאובר" ו"הרועה האחרון". להרחבת התמורה (עד 12 איש) הוסיפו 150 ₪ לכל משתתף מעל שמונה איש. 0 זמינים מתוך 3 מינימום ₪2,000 ($571.43) הפטרון קודם כל וואו, ותודה. אם אתם מאמינים בנו ברמה כזו (וכדאי לכם), אתם ראויים לתפקיד היוקרתי ביותר בסרט, "מפיק בפועל". המפיקים בפועל יזכו להיות נוכחים בכל שלבי ההפקה, יקבלו גישה חופשית לסט בימי צילום, חשיפה לחומרים ערוכים לפני כולם, מעמד של כבוד בטרום הבכורה והבכורה, השתתפות בארוחת הערב עם הקאסט אחרי הבכורה, כל המרצ'נדייז, כרטיסים חינם לאירועים השונים בכנס, ועוד הפתעות. וכמובן – קרדיט בולט ומודגש בסרט עצמו. 0 זמינים מתוך 2
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!