crowd funding course

דור המסכים מוביל שינוי!


הצלחנו!!! אפשר לקרוא על כל ההרפתקאות שעברנו במהלך הפרוייקט ולעקוב אחרי השיפוץ בדף פייסבוק שלנו: facebook.com/xmagal.

החדר שבחרנו לשפץ הוא רק חלק ממרכז טיפולי קסום ומיוחד. המרכז כולו מתקיים מכספי תרומות הנאספים ע״י עמותת משעולים.

אנחנו קבוצת ילדים בני 12-13 מקיבוץ מגל ויחד עם קבוצת ילדים ממועדונית ״עמיתים״ במרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים, הצבנו לעצמנו מטרה לשפץ את המועדון שבמרכז. המועדון משמש את ילדי מועדונית עמיתים וזקוק היה נואשות לאקסטרים מייקאובר!

במהלך 40 היום שבו הפרוייקט היה פתוח לגיוס תרומות פעלנו בכל דרך אפשרית לקדם את הפרוייקט: הרבה עבודת שטח, פגישות עם אנשים בעלי השפעה, פרזנטציות בבתי ספר ובקהילה ומפגשים עם ילדים בגילנו...

חבר הכנסת עמרם מצנע הגיע במיוחד לבקר אותנו ולהתרשם מהפרוייקט:

נסענו לכנסת לפגוש את ח״כ אבישי ברוורמן.

נסענו לעיר הגדולה לפגוש את אחד השחקנים הגדולים, משה איבגי:

אבי מלר מערוץ הספורט הפך להיות אוהד נלהב

הזמר קובי אפללו נפגש איתנו והציע להופיע במסיבת סיום של הפרוייקט יחד עם עוד אמנים שהוא יגייס:
ראש המועצה האזורית מנשה, אילן שדה, לאחר שהגיע במיוחד לפגוש אותנו :הופענו בתכנית של אורלי וגיא:ערכנו פרזנטציות בכל מני מקומות, כולל בכפר קרע מול התושבים לספר על משימת שנת הבר-מצווה שלנו!

(על כל ההרפתקאות אפשר לקרוא בדף פייסבוק שלנו: facebook.com/xmagal)

וחוץ מהנסיעות, עשינו כל מה שאפשר עם המסכים בכדי לקדם את הפרוייקט. הרי אנחנו ״דור המסכים״ וכילדים שגדלים בדור הזה יוצא לנו הרבה לשמוע מההורים: ״די כבר עם המסכים!״ או ״לכו לעשות משהו מועיל!״.

בפרוייקט הזה שהוא במסגרת משימות "שנת בר המצווה" שלנו, החלטנו לעשות משהו מועיל בעזרת המסכים! החלטנו להקים פרוייקט חשוב למען הקהילה ולהעביר את שעות המסך שלנו בקידום הפרוייקט באינטרנט, פייסבוק, וואטסאפ וכל שאר הכלים שעומדים לרשותינו.

איך בדיוק אנחנו משתמשים במסכים? רק דוגמא קטנה זה איך שיצרנו קשר עם אורלי וגיא, שבעקבות הקליפ ששלחנו להם, הם הזמינו אותנו להתארח אצלם בתכנית!אנחנו פונים גם אליכם שתעזרו לנו לגייס תמיכה בפרוייקט כדי שנוכל לשקם את המקום וגם כדי שנוכל לשלוח מסר להורים ולילדים שאפשר לעשות דברים טובים עם המסכים.

איך תוכלו לעזור?


הפרוייקט הסתיים באתר מימונה, אבל הפעילות במרכז ממשיכה כל הזמן ואפשר לפנות ישירות לעמותה שאיתה אנחנו משתפים פעולה. ניתן ליצור קשר דרך האתר עמותת משעולים, info@misholim.org, 054-6680860, או פשוט להשאיר הודעה בדף הפייסבוק.


אבל לא רק...

הפצת הפרוייקט: עשו לייקים לפוסטים שלנו בפייסבוק ושתפו על הקיר שלכם - שזה הכי עוזר!

פתיחת דלתות: אם אתם מכירים אנשים בעמדות מפתח, עזרו לנו לפגוש אותם. נשמח להגיע אליהם ולספר להם על הפרוייקט.

חשיפה בתקשורת: ראיונות טלויזיה, ראיונות רדיו, וכל מיקרופון שמוכן להקשיב.

קישור לאנשי מקצוע: אם אתם אנשי מקצוע ורוצים לעזור לנו נשמח להיעזר בכם.

תרומת חומרים, ציוד וריהוט: נשמח לקבל מכל ספק, יצרן, חברה, בעל עסק וכו'.

מה זאת מועדונית ״עמיתים״?


אצלנו בקיבוץ פועל מרכז טיפולי לילדים בעלי צרכים מיוחדים שמופעל במימון כספי תרומות הנאספים על-ידי עמותת משעולים. כל יום עשרות ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים מגיעים למרכז מישובי הסביבה לרכב על סוסים, לאלף כלבים ולקיים פעילויות עם בעלי החיים. רבים מאיתנו מתנדבים במרכז ועוזרים במה שצריך. לכן, היה ברור לנו שאת המשימה הזו אנו עושים כאן!!!

במרכז יש אזור שמשמש כחדר אוכל ומועדון, בו מתכנסים הילדים לאכול ארוחה חמה, להכין שיעורי בית ולקיים פעילויות חברתיות. אבל, התנאים במקום ממש לא להיט! אין קירות, אין שירותים, אין מקום אחסון, הריהוט רעוע ואפשר עוד להמשיך...

בערב החשיפה שעשינו מול הקהילה, ליאת סיפרה על חשיבות המקום עבורה...

למה בדיוק ישמש הכסף?


בגדול, ישבנו עם אנשי מקצוע ובשביל להשלים אקסטרים מייקאובר אנחנו צריכים לגייס לפחות 100,000 ש״ח. חילקנו את ההוצאות למדרגות לפי דחיפות הצורך:

5000 ש״ח - חלונות גוייס!
5000 ש״ח - חשמל ותאורה גוייס!
25,000 ש״ח - רכישת חומר לקירות ותקרה גוייס!
15,000 ש״ח - עבודה לבניית קירות ותקרה גוייס!
20,000 ש״ח - ריהות פנים מונגש גוייס!
10,000 ש״ח - שירותים מונגשים וכיור מונגש גוייס!
20,000 ש״ח - ריהות פנים מונגש גוייס!
10,000 ש״ח - גופי חימום ואיורור גוייס!
10,000 ש״ח - חיפוי רצפה גוייס!

(מאחר וגייסנו יותר מהיעד הראשוני, חשוב לנו לציין שכל התרומות יושקעו באזור חדר האוכל. בין המטרות הנוספות: הנגשת המטבח, הקמת פינת מחשב, שיפוץ שביל הגישה לחדר ועוד. הכל יפורט בדף הפייסבוק שלנו אז אפשר לעקוב שם מקרוב.)

איך אנחנו מודים לכם?


אריח על "קיר תורמים": באיזור השיפוץ יבנה "קיר תורמים". הקיר יהיה מורכב מפסיפס של אריחים. כל תרומת 100 ש"ח מזכה באריח אחד על הקיר עליו ניתן לכתוב את שם התורם או מי שלמענו תרמו או כל מילה אחרת (כמעט). כלומר - תרומה של 500 ש"ח מקנה 5 אריחים וכן הלאה...

מסיבת סיום: כל מי שיתרום 20 ש"ח ויותר, יוזמן להשתתף במסיבה שנערוך במרכז בסיום הפרוייקט. חוץ מאוירה מופלאה יהיו במסיבה: D.J, מופעי אומנים, אוכל, דוכני פעילות.

השותפים בפרוייקט מועדונית עמיתים


מרכז תלמים | ארגון איל"ן | איל"ן חדרה | ארגון ע.ז.ר.ה | משרד הרווחה | עמותת משעולים

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 209 משקיעים
 • ₪152,808 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
152%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪20 ($5.71) תודה ענקית תודה ענקית ומייל תודה אישי מאיתנו. תקבלו גם הזמנת יחיד למסיבה שנערוך במרכז בסיום הפרוייקט. מינימום ₪50 ($14.29) כניסה זוגית למסיבת סיום כל מי שיתרום 50 ש"ח ויותר, יקבל הזמנה זוגית להשתתף במסיבה שנערוך במרכז בסיום הפרוייקט. חוץ מאוירה מופלאה יהיו במסיבה: D.J, מופעי אומנים, אוכל, דוכני פעילות, ועוד... מינימום ₪100 ($28.57) אריח על קיר תורמים! כל 100 ש"ח מזכה באריח אחד על "קיר התורמים". על האריח ניתן לכתוב את שם התורם או מי שלמענו תרמו או כל מילה אחרת (כמעט). אתם יכולים לתרום כל סכום, ולכל 100 ש"ח תקבלו באופן אוטומטי עוד אריח על קיר התורמים! מינימום ₪200 ($57.14) שני אריחים בקיר תורמים שני אריחים על קיר תורמים ומייל תודה אישי מאיתנו. מינימום ₪500 ($142.86) חמישה אריחים בקיר תורמים חמישה אריחים על קיר תורמים ומכתב תודה מאיתנו. מינימום ₪1,000 ($285.71) עשרה אריחים ופרסת מזל אישית בנוסף לאריחים, נשלח לכם פרסת סוס - סגולה למזל טוב! מינימום ₪5,000 ($1,428.57) אריח ענק, פרסת מזל וטיול סוסים זוגי תקבלו מאיתנו אריח ענק על קיר התורמים, פרסת מזל ורכיבה זוגית מודרכת בין עצי השקד והזית של קיבוץ מגל. מינימום ₪10,000 ($2,857.14) שלט מעוצב על הקיר, פרסת מזל וטיול סוסים משפחתי על קיר התורמים יוצב שלט מעוצב בשמכם, פרסת המזל, וטיול סוסים לעד חמישה רוכבים.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!