ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מסע לשינוי החיים


לפני שלוש שנים, בעודי מתעורר לבוקר ראשון בהודו, נפל האסימון ונוכחתי להבין כי אני משקר את עצמי ושמאוד לא נוח וטוב לי אם איך שאני נראה. הבחור הכבד, העצלן, העצבני והלא בריא בעליל הוא אני. 136 קילו של בריחה וחוסר יכולת להתמודד עם החיים בעצם.
כמובן שמדובר בתהליך שהתבשל תקופה ארוכה ולא איזו מסקנה ריגעית ומהירה בשלב כה ראשוני של טיול עצמי כל כך פרטי וחשוב. ההחלטה נפלה והיא דרבנה אותי לפעול באופן מיידי. יצאתי לדרך עם מטרה אחת ברורה, יצאתי למסע לשינוי החיים.
בין לילה הפכתי את מהלך חיי היום יום, עברתי לתזונה נכונה, בריאה ומזינה, הכנסתי פעילות גופנית מותאמת וסדירה.
לא אלאה אתכם בסיפורים ומעשיות אודות המהמורות הקשות שנקרו בדרכי במהלך החיים, זאת לא תוכנית ראלטי שמטרתה לגרום לצופה להתרגש ולהזיל דמעה. מדובר על תקופה חדשה, שמחה ומרגשת. סוף לתהליך בו הוכחתי לעצמי שאפשר לעבור הכל ואף לשמור על החיוך ושעדיף להעביר את היום בלספק רגעים של אושר לאנשים הקרובים הסובבים אותי.
היום, אחרי 3 שנים או בעצם 27.5 שנים אני שוקל 70 קילו, 68 קילו פחות מנקודת השיא/שפל.
למרות המהפך האדיר הזה נותר מרכיב אחד אחרון ומכריע. מרכיב אשר אינו בשליטתי אלא תוצר של הטבע. כמויות השומן הגבוהות אשר איכלסתי בתוך גופי שנים כה רבות מתכו את עורי בצורה קיצונית וחסרת פורפורציות.
היום נותרתי עם עודפי עור אדירים המעקבים ומרחיקים אותי מסיום התהליך ואף מהווים סכנה רפואית וודאית בעתיד.
האופציה היחידה לפתרון הסוגיה הינה בדמות ניתוח כירורגי/קוסמטי להסרת כל עודפי העור וזהו למעשה הניתוח אשר יוביל אותי בעצם לסוף המסע הזה ולתחילתה של דרך חדשה באמת.
עלות הניתוח הכוללת עומדת על 50,000 ₪.
לאחר המתנה של למעלה משנה עמדתי בפני הועדה הרפואית של קופת חולים מכבי, אשר כללה 3 רופאים מומחים. נאמר כי לאחר ירידה כה קיצונית במשקל ושינוי כל המבנה הפיזיולוגי של הגוף ולמען הסרת סכנה לזיהומים ומחלות בעקבות עודפי העור, עלי לעבור את הניתוח. השתתפות הקופה לצערי מאוד מוגבלת והיא עומדת על 18,000 ₪.
מהחסכונות האישיים שלי ומסע גיוס כספים בקרב משפחתי הצלחתי לאסוף עוד 10,000 ₪

אני פונה אל לבכם היום בבקשת עזרה בתרומה קטנה אך מאוד משמעותית אשר תהפוך אותי לאדם המאושר בעולם.
כוחם של רבים גדול הרבה יותר מכוחו של היחיד!


מאבק בהשמנה בקרב ילדים ונוער


בעיית ההשמנה בקרב ילדים בארץ בשנים האחרונות במגמת עליה חדה. נושא החינוך וההסברה בנושא לוקה בחסר ומטפל בנושא בצורה דרקונית ומאיימת ונוקטים בצורות פרסום מעליבות לילד הסובל ומשפחתו. במקום לטפל בבעיה בשורש, הפתרון המוצע הוא מהיר וחסר עומק. חשוב לחנך ילדים לתזונה נכונה וספורט ולהסביר על חשיבות ניהול אורח חיים בריא ותקין. אני לא גורו לתזונה או מרצה בעל תואר עולמי, אך מרגיש כי יש לי המון מה לתרום בנושא וזאת לאחר ניסיון של 25 שנה בשיטות דיאטה שאף לא פעם אחת ניסו להסביר לי את ההיגיון, אלא רק לספור קלוריות או לאסוף נקודות. ניסיתי המון!!! שומרי משקל, מירי בלקיין, מאמני כושר פרטיים, תזונאיות אין ספור הן פרטיות והן של קופת החולים. לקחתי חלק בפרויקט מיוחד של בית החולים תל השומר לטיפול בילדים עם בעיות השמנה חמורות ואפילו הגעתי לתוכנית הריאליטי "לרדת בגדול". כמה שכולם סולדים מתוכניות ריאליטי רק שם בגיל עשרים בפעם הראשונה בחיי הבנתי שהכוח נמצא אצלי ושאין דבר העומד בפני הרצון. כל אחד מאיתנו שונה מהאחר וצריך לבדוק ולדעת למה הוא מסוגל.
חלק מהתהליך שעברתי הוא הרצון שלי והרגשת המחויבות לתרום מניסיוני לילדים ובני נוער הסובלים מבעיות השמנה חמורות. ילד שמן לא רוצה לראות מאמן כושר עם ריבועים בבטן שיתחיל להגיד לו לרוץ או איזו דיאטנית ציניקנית רזה כמו מקל שתגיד לו להפסיק לאכול מתוק ולאכול רק חסה. הפרויקט "פוצ'קה מסע לשינוי חיים" יכול להכיל כל שם אחר מדני לאיציק ואפילו גם דליה. לכל אחד מגיעה הזכות לשנות ולהבין.
חלק חשוב בתכנית שלי לאחר הניתוח הוא פתיחת קבוצות תמיכה במרכזי נוער לילדים הסובלים מבעיות עודף משקל אשר יכלול ליווי מלא בכל שלבי התהליך. משלב ההכרה בבעיה ועד לסוף החיים השמנים ותחילת החיים הרזים. שינוי החיים לא מסתיים בסוף ההרזיה.

יש תאריך לניתוח- 05.03.2014

אני נמצא ממש על סף הגשמת החלום,כמה צעדים לפני הכניסה לחדר הניתוח. כל הבדיקות כבר נעשו האישורים קיימים הן מקופת החולים להשתתפות במימון והן מכל שאר הגורמים המאשרים את בריאותי לקיומו של הניתוח.

כעת עלי לגייס את שאר הסכום על מנת להיכנס לניתוח.
תודה על התמיכה!
דניאל

מידע נוסף לגבי הניתוח

לקריאה נוספת על תהליך הניתוח הרופא המנתח וההשפעות
ניתן לגלוש לאתר
http://www.drmeilik.co.il/

ד"ר בניי מייליק כירוג פלסטי בכיר,מנהל השרות לעיצוב גוף במיוחד בירדת משקל בית חולים איכילוב

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 122 משקיעים
 • ₪21,255 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
96%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט הכל או כלום" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד
מינימום ₪10 ($2.86) תודה רבה! בעזרת כל אחד ממכם אני יצליח להגשים את החלום 995 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪25 ($7.14) תודה רבה!! בעזרת כל אחד ממכם אני יצליח להגשים את החלום 984 זמינים מתוך 1000 מינימום ₪50 ($14.29) דיסק במתנה דיסק במתנה לבחירה ממגון אומני ישראל בסצנת הטראנס בתמיכת משרד ההפקות "sonic booking" 3 זמינים מתוך 50 מינימום ₪250 ($71.43) ארוחה טבעונית כחודש לאחר הניתוח וההחלמה נערוך מפגש חברתי הכולל ארוחה טבעונית המשקפת את השינוי שחל בחיי האישים כולל צפייה בתוצאות הניתוח (המפגש יערך בתל אביב ב10.4) 9 זמינים מתוך 15 מינימום ₪500 ($142.86) מפגש אישי שיחה אישית אחד על אחד על שינוי אורח חיים בריאותי וספורטיבי ותמיכה בהתחלת תהליך לשינוי (המפגש אפשרי בכל אזורי הארץ!!אין גבול לתחילת מסע לשינוי) 98 זמינים מתוך 100 מינימום ₪1,000 ($285.71) "לקחת את החיים בידיים" סדנה בת שלושה מפגשים שבא נצא יחדיו לתחילתו של מסע אישי לשינוי אורח חיים בריאותי וספורטיבי (ניתן להעניק במתנה לאדם אחר,המפגש אפשרי בכל אזורי הארץ!!אין גבול לתחילת מסע לשינוי) 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪2,500 ($714.29) "לקחת את החיים בידיים" חודש שלם של ליווי אישי במסע לשינוי אורח חיים בריאותי ספורטיבי וערכים טבעונים (ניתן להעניק במתנה לאדם אחר,המפגש אפשרי בכל אזורי הארץ!!אין גבול לתחילת מסע לשינוי) 3 זמינים מתוך 5
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!