ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

אילנית תדמור מציגה "לא מופע מחול" יצירה חדשה

סטודיו PLAY אילנית תדמור

רוצים שינוי? ערב אימפרוביזציה

שלום, אני אילנית תדמור.
כוריאוגרפית ויוצרת, מורה ומנחה בתחום הקונטקט, האימפרוביזציה ואמנות המופע, ואני רוצה לשתף אתכם.
אני רוצה לשתף אתכם בעשייה שלי, ביצירה החדשה שלי: לא מופע מחול".

זהו ערב שמשתף את העשייה שלנו בסטודיו, את החזון שלנו: לפתוח לאנשים דלת לשינוי והתפתחות דרך עולם האימפרוביזציה, לעורר אותם לשינוי, להראות להם שיש להם אפשרות לחיות את החיים שלהם אחרת, טוב יותר.

עבורנו, האימפרוביזציה, היא המפתח לעשות שינויים בחיים. שינויים קטנים, של יומיום. של האופן שבו אני מתבונן על עצמי, קם בבוקר, נושם, מקשיב לעצמי, מקשיב לאחרים, מנהל את מערכות היחסים שלי.

אמנם בסטודיו אנחנו מתרגלים את האימפרוביזציה דרך הגוף והתנועה, אך באימפרוביזציה יש יותר מזה.
זה עולם שלם של תוכן, של דרך חיים, ואת זה אנחנו רוצים לשתף בערב שלנו.

האימפרוביזציה שואלת את האנשים הרוקדים, כמו גם את הצופים: "רוצים שינוי?" היא מעוררת אנשים להתעוררות ונוכחות לרגע הזה, במה שקורה להם ביחס לעצמם, לפרטנר שאיתם ולסביבה.

הערב מציג דינמיקה של יחיד, יחידים, זוגות וקבוצה. אג'נדות שחיות במקביל זו לזו, נפגשות, לעיתים גם מתנגשות, כיצד עובדים עם מתחים שונים. כיצד חוקים נוצרים ומה קורה כשהם נשברים, כיצד יוצרים יחד, כיצד חיים יחד.

זהו ערב שמשתף, שואל שאלות ומרחיב אפשרויות ביחס למפגשים, ביחס לחיים ביחד, ביחס לתקשורת, ביחס למציאות שלנו, הפרטית והחברתית.

לא מופע מחול

הערב יעלה במחסן 2, בנמל יפו ב29 במרץ. ערב ראשון מתוך סדרה של ערבים כאלו שיבואו בעקבותיו.

זו לא הופעה, למרות שיש קטעי ריקוד... זו לא הרצאה למרות שיש קטעי דיבור... זו לא סדנה למרות שאנחנו מקווים שהמשתתפים יחוו גם בעצמם...
כמו באימפרוביזציה, זה גם וגם.

הערב מלווה במוזיקה חיה ומקורית של האמן שי דיין, ויכלול גם הופעה של להקת מג'הול, להקה שעובדת איתנו בסטודיו בג'אמים החודשיים שלנו ב3 השנים האחרונות.
נקיים גם תערוכת צילום של הצלם הדר כהן, שמלווה את הרגעים והתהליכים שקורים בסטודיו, רגעי קסם שלו, תהליכי שינוי משמעותיים של האנשים הרוקדים, במפגש שלהם עם עצמם, עם פרטנרים שונים.

אנחנו צריכים את העזרה שלכם

הערב יעלה בבכורה במחסן 2 בנמל יפו ב12.3.2014, בשיתוף 4 רקדניות ו5 מוסיקאים.

כדי להעלות את הערב אנחנו זקוקים לתמיכה שלכם. הכסף שנגייס הוא לטובת שכר משתתפים (רקדנים ומוסיקאים), מוסיקה מקורית, עיצוב תלבושות, תאורה, ותערוכת צילומים.

השתתפו איתנו ואנחנו נוכל לשתף אתכם.
מודים מראש על כל תרומה, כל שיתוף, כל עזרה.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 37 משקיעים
 • ₪7,870 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
24%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪60 ($17.14) גלויית תמונה חתומה אישית גלויית תמונה חתומה על ידי אילנית תדמור, מתוך תערוכת התמונות של הצלם הדר כהן המלווה בצילומים את העבודה בסטודיו ואת תהליך היצירה של הערב. 14 זמינים מתוך 20 מינימום ₪120 ($34.29) כרטיס לבכורה שתתקיים ב29.3.2014 במחסן 2, בנמל יפו בנוסף לגלויית תמונה חתומה אישית 85 זמינים מתוך 100 מינימום ₪300 ($85.71) תודה אישית בתכנייה בנוסף לכרטיס זוגי לבכורה וגלויית תמונה חתומה אישית 8 זמינים מתוך 20 מינימום ₪650 ($185.71) סדנת יום בתל אביב השתתפות בסדנה בת 4 שעות המונחית על ידי הכוריאוגרפית אילנית תדמור בנוסף לכרטיס לבכורה וגלויית תמונה חתומה אישית. 20 זמינים מתוך 20 מינימום ₪1,500 ($428.57) השתתפות בסדנת סוף שבוע בכפר אמנים אקולוגי סדנה תנועה, מגע וריפוי בהנחיית אילנית תדמור המתקיימת בכפר האמנים האקולוגי ורטיגו בחודשים מרץ ומאי. בנוסף לכרטיס לבכורה וגלויית תמונה חתומה אישית. 9 זמינים מתוך 10 מינימום ₪3,500 ($1,000.00) ערב פרטי אצלכם הזמנה של ההרצאה אליכם לסלון, מפגש חוויתי של האימפרוביזציה מבלי לקום מהכורסא, עם בני משפחה וחברים. 4 זמינים מתוך 4 מינימום ₪7,000 ($2,000.00) הלוגו שלכם מצטרף לכל פרסומי הערב בנוסף לתודה אישית בתכנייה, 10 כרטיסים לבכורה, ו10 גלויות תמונה חתומות אישית 3 זמינים מתוך 3
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!