ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מיקרוסינמה - סרט לשם שינוי

רחל ניר ליכטנברג

לכל אחד ואחת מאיתנו יש לפחות סרט אחד שאותו אנחנו מבקשים לנצור. סרט יכול לעורר בצופה השראה, לטעת בלבו תקווה ולפתוח בפניו אופקים חדשים. לסרטים יש כוח לחבר בין אנשים, לפתוח שיח מרתק ולהניע קהילה לשינוי.

לכן, בית קולנוע הוא לא רק מקום המשמש להקרנת סרטים אלא מקור העצמה.

בישראל יש ישובים רבים בהם אין אפילו בית קולנוע אחד, וישובים אחרים בהם שכונות גדולות מרובות תושבים שאין בהן בית לצפייה בסרטים. אל השכונות והיישובים האלה אנחנו רוצים להביא את מיזם המיקרוסינמה.

מיקרוסינימה כשמו כן הוא, קולנוע שכונתי אינטימי. מקום של בידור איכותי ומהנה, מקום שבו יוכלו התושבים להיות שותפים בבחירת הסרטים שיוקרנו, לקיים מפגשים עם יוצרים, עם אנשי רוח וחינוך ועם פעילים חברתיים ולכונן את ה"סינמה פרדיסו" שלהם.

אנחנו מזמינים אתכם לתמוך בנו >>> כדי להפיק את האירוע הבא אנחנו צריכים לפחות 25,000 ₪. אנחנו צריכים את עזרתכם! בחנו את התשורות המוצעות, לחצו על זו המתאימה לכם ביותר והשלימו את תהליך התמיכה. תודה!

היעד הבא של מיקרוסינמה הוא בת ים וכמו שאתם יכולים לשער מימוש המיזם כרוך במרכיבים ובעלויות לא מבוטלות: העירייה נותנת מקום למיזם, אבל כדי להופכו לממשי אנחנו צריכים גם: מקרנה, מסך, מערכת הגברה, ריהוט ותשלום לזכויות יוצרים ולמרצים.

מי אנחנו?

חלקנו אנשי קולנוע וחלקנו עוסקים בעשייה חברתית, אך מה שמאחד אותנו זו האמונה שלנו בכוחו של הפרט להשפיע על הקהילה ובכוחה של הקהילה להעצים את הפרט. זו הסיבה שאנחנו דבקים בכינונו של המיזם ובטוחים שבכוחו של מיזם כמו מיקרוסינמה לחולל שינוי.

לכל מקום >>>

אנחנו רוצים להביא את המיקרוסינמה לכל מקום; לבת ים וליפו, לאור עקיבא ולרמלה, לעספיא ולקריית שמונה ... ועוד היד נטויה.

מה עשינו עד עכשיו?

גייסנו שותפים מקצועיים כמו, סינמטק תל-אביב, הקרן החדשה לקולנוע וערוץ 8, ויצרנו שותפות עם מספר רשויות שמעוניינות להפעיל ביישוביהן מיקרוסינמה. התחלנו פיילוט בדרום תל-אביב, בבית בארבור, שזכה להצלחה ולתגובות מרגשות בקרב תושבי השכונה.

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 32 משקיעים
 • ₪10,356 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
41%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) גלוית מיקרוסינמה גלוית תודה עם העיצוב המוצג כאן מצד ימין. מינימום ₪120 ($34.29) זוג כרטיסי כניסה לערב ההקרנה השני קודם כל תודה רבה. תמיכה בגובה של 120 ש"ח תזכה אתכם בזוג כרטיסים לערב ההקרנה השני של המיזם שייערך בבת ים. תאריך מדויק יימסר בהמשך. מינימום ₪250 ($71.43) סרט בסינימטק תודה לכם. תמיכה בגובה של 250 ש"ח תזכה אתכם בזוג כרטיסים לסרט בסינמטק. 14 זמינים מתוך 20 מינימום ₪2,000 ($571.43) הזמנה לסט צילומים בסדרה תודה רבה! תמיכה בגובה 2000 ש"ח תזכה אתכם בסיור משפחתי על הסט של סדרת ילדים. תשורה זו מתאימה למשפחות עם ילדים קטנים. בנוסף תוזמנו לערב ההקרנה השני של המיזם. 4 זמינים מתוך 5 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) ארוחת ערב אצל רחל - יזמית מיקרוסינמה. רחל נודעת בבישוליה המדהימים ולכן תרומה בגובה 5000 ש"ח תזכה אתכם ו7 אנשים נוספים לבחירתכם בארוחת ערב מדהימה פרי מטבחה של רחל. בנוסף תוזמנו לאירוע ההקרנה השני של המיזם. תודה רבה ובתאבון :) 5 זמינים מתוך 5 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) מסלול עסקי אם אתם רוצים לתמוך בנו בשם העסק שלכם תקבלו בתמורה חסות באירוע השני של המיזם שתכלול הצבת שלטים ו/או שקופית חסות בתחילת הסרט וגם עיצוב כרטיס ביקור עסקי חדש ע"י מעצב מיקרוסינמה המוכשר. 2 זמינים מתוך 2
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!