ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

זמנים עברו - הפקת תאטרון באוניברסיטה

כרמל ידיד-ליבוביץ’

על הפרויקט


ההצגה היא פרויקט הגמר של התואר השני לבימוי של כרמל ידיד- ליבוביץ' בחוג לאמנות תאטרון באוניברסיטת תל אביב.

זהו מחזה מאוד מיוחד, התאהבתי בו מזמן וידעתי שארצה לעסוק בו בתור פרויקט הגמר. העבודה עליו נמשכה בערך שנתיים. בהתחלה עבדנו רק נטע (המתרגמת והדרמטורגית) ואני בהנחייתם של מרים (פרופ' מרים גורצקי- בילו) ודורון (תבורי) שהנחו ומנחים את העבודה.

בהמשך הדרך חברו אלינו עוד יוצרים מוכשרים ושחקנים. אנשים טובים, חברים, סטודנטים וגם אנשי מקצוע שעבדו ויעבדו איתנו על הפרויקט ביניהם למשל: יפעה גניאל מעצבת התפאורה, מריאלה פיבינקה מעצבת התלבושות, נועה דר, בוגרת בי"ס לתאטרון חזותי שתצטרף אלינו בהמשך לעבודה על התנועה, יאיר ורדי שיעצב את התאורה ועוד רבים וטובים נוספים שאספר לכם עליהם עוד בהמשך...

במה אנו צריכים את עזרתכם


אני זקוקה לעזרתכם הכספית כדי להצליח להוציא את הפרויקט הזה אל הפועל. נכון לעכשיו תקציב ההפקה מבוסס ברובו המכריע על כסף שאני כבמאית מוציאה מכיסי הפרטי וזה קשה מאוד.

במידה ואצליח להרוויח סכום דרך הפלטפורמה הזו, כל סכום, הדבר יסייע עד מאוד להחזיר חלק מההוצאות ולעמוד בהוצאות נוספות שאין בידי סכומים מספיקים כדי לבצען.

הכסף ילך בעיקר: לביצוע התפאורה, הובלות, החזרי הוצאות, תלבושות ועוד...

כל סכום שתוכלו לעזור לי בו קטן כגדול יעזור לי ויקרב אותי להגשמת החלום הזה.

על המחזה זמנים עברו - Old Times


זהו מחזה שנכתב על ידי המחזאי זוכה פרס הנובל הרולד פינטר והועלה לראשונה ב-1971, בארץ עלה פעם אחת בלבד על הבמה המקצועית בשנות ה-70.

במחזה, משחק רצחני בשלושה כלים שבו זוג: בעל ואישה, מזמנים את חברתה הותיקה של האישה מלפני עשרים שנה כדי להעלות זיכרונות ובאמצעותם לשחק משחק של חיים ומוות. בין השלושה נוצר מאזן אימה שבו אין לדעת מי מהם אדם אמיתי ומי מהם רק יציר דימיון.

מי אנחנו ( קצת על המשתתפים )

כרמל ידיד- ליבוביץ' (במאית ההצגה)

ילידת ירושלים. בוגרת התיכון לאמנויות ע"ש צ'ארלס א' סמית'.
תואר ראשון בחוג לאמנות התאטרון בת"א (2008-2010) במהלכו העלתה שתי עבודות בימוי במסגרת פסטיבל במה לבנה לעבודות סטודנטים: "פוצ'י מוצ'י או אמא יש רק אחת" (2009) מאת מחזאית האבסורד הצרפתייה ז'אנין וורמס ו" מין אלסקה" (2010) מאת: הרולד פינטר.
שימשה כאסיסטנטית ועוזרת בימאי במספר הפקות בתאטרון המקצועי:
"רוחות רפאים" (תמונע, 2009) , "עירם של האנשים הקטנים" (אנסמבל הרצליה, 2009), "בתוך הבדידות של שדות כותנה" (תמונע, 2010 ), "שני קצרים וחתול" (תאטרון החאן, 2013) ובפרויקט "זוז אתה מסתיר לי את השמש" שממשה כתחקירנית (2012). השתתפה בפרויקט: Keep Me In Mind של הבמאית כריסטינה פרידריך מברלין. בימים אלו מביימת את פרוייקט הגמר במסלול MFA (תואר שני בבמוי) באוניברסיטת תל אביב בהנחיית דורון תבורי ופרופ' מרים גורצקי-בילו.

נטע ידיד (תרגום ודרמטורגיה)

למדה בחוג לתיאטרון באוניברסיטה העברית בירושלים, מתרגמת ודרמטורגית, חיה באמסטרדם. שמשה כדרמטורגית בהפקות של 'פוצ'י מוצ'י' ו'מין אלסקה' בבימויה של כרמל ידיד-ליבוביץ'. בין תרגומיה: 'אנשי הקש' ו'האדם הזקוף' מאת מייקל מרשל, הוצאת ינשוף, 'חיי קסם' ו'חייו של כריסטופר צ'אנט' מאת: דיאנה וין ג'ונס, הוצאת כתר, 'חוד הכישור' מאת: רובין מקינלי, הוצאת כתר.

ארי טפרברג (עריכה מוסיקלית וסאונד)

בוגר בית הספר לתיאטרון חזותי 2013,
זוכה פרס הצטיינות מטעם קרן ירושלים 2011.
יוצר תיאטרון, במאי, פרפורמר וכנר.
ב2009 הקים את אנסמבל 'גולדן דלישס' עם ענבל יומטוביאן. יחד יוצרים השניים עבודות תיאטרון-חפצים שמשלבות הומור פרוע ומיומנות קפדנית. עבודות הצמד ("יונתן", "השולחן הכחול", "כסף קטן", "היידי") הוצגו ברחבי הארץ - תיאטרון קליפה, פסטיבל ישראל, פסטיבל תיאטרון הבובות הבינלאומי של תיאטרון הקרון, תמונע, המעבדה.
וכמו-כן בפסטיבלים ברחבי העולם - ברלין, מינכן, לוזאן, לוגאנו, בלגרד, אוסטריה, ברזיל ותאילנד.
בשנת 2013 ביים את האופרה "דולי הפנינים" מאת ביזה באקדמיה למוסיקה בירושלים.
בעבודותיו כבמאי-יוצר ("קפריזות", "מה קרה לקול שלי?") הוא בוחן את המקום של צליל כאמצעי דרמטי וחזותי, ואת המפגש של תיאטרון חזותי עם דרמה וטקסט.

נאוה אורבך (שחקנית, בתפקיד קייט)

למדה משחק בבית הספר למשחק בית צבי, בוגרת תואר ראשון בדרמה ושפות מאוניברסיטת Flinders באוסטרליה. תפקידיה בתיאטרון הקאמרי: 'דבר מצחיק קרה' (במאי: מיקי גורביץ', בתפקיד קורטיזונה) בתיאטרון הבימה: 'כריתת ראש' (במאי ומחזאי: חנוך לוין, בתפקיד הנסיכה), 'השושנה המקועקעת' (במאי: עידו ריקליס, מחליפה בתפקיד אסטלה הוהנגרטן), 'הפליקן' (במאי: אייל נחמיאס, בתפקיד גרדה), 'סירנו' (במאי: פיטר לאבל, בתפקיד אשת חצר) בתיאטרון ילדים: 'החקירה' (במאי אילן רונן, מחליפה בתפקיד אבישג) בתיאטרון הכובע, מלבורן, אוסטרליה: 'גן של נכדות' (במאי: לורנס בייל, בתפקדי בלה). בנוסף שמשה כעוזרת במאי בהפקה Note from the Underground של האופרה בסידני, אוסטרליה.

אמיר לוי (שחקן, בתפקיד דילי)

בוגר החוג לאמנות התאטרון באוניברסיטת תל אביב (1990).
שיחק במספר רב של הצגות בתאטרונים השונים: תאטרון הבימה, תאטרון חיפה, תאטרון ילדים ונוער ועוד. היה חבר יוצר בקבוצות פרינג' שונות, וכן מפעיל בובות.
שיחק בהבימה ב: 'אמהות הכיכר' בבימוי: הלנה קורקין, 'בוסתן ספרדי' בבימוי: צדי צרפתי,'זוגיות' בבימוי: אילן רונן. בתאטרון חיפה: 'ילד טוב אמריקה' בבימוי: נולה צ'ילטון, 'שבת ראשון שני' בבימוי: עודד קוטלר, 'יזראל 10 פויינטס', 'וינה על הים', 'גיבורים בעל כורחם' בבימוי: סיני פתר ועוד. בתמונע: 'הומלסים' ו'על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים אהבה' בבימוי: נולה צ'ילטון.
בשנת 2005 זכה בפרס השחקן הטוב בפסטיבל הצגות ילדים בחיפה על הופעתו בהצגה "שוקולד" בבימוי: שיר פרייבך.
שיחק בתאטרון האוניברסיטה ב: 'פרויקט הבדואים' (2008) ובהצגה: 'דארפור בבית' שתיהן בבימויה של נולה צ'ילטון.

רונית זיו (שחקנית , בתפקיד אנה )

שחקנית, כוריאוגרפית, רקדנית ומורה
מנהלת אומנותית שותפה בהרמת מסך 2010-2013
זוכת פרס כוריאוגרף צעיר לשנים 2002-2005
זוכת גוונים במחול 1999 ומקום ראשון בתחרות לכוריאוגרפיה ע"ש חסיה לוי אגרון של האקדמיה בי-ם. יצירותיה הועלו באנסמבל בת-שבע, בלהקת גלילי דאנס בהולנד,
בלהקת קומפניה אינסטבל בפורטוגל ובמרכז למחול באנז'ה, צרפת,
הוזמנה להופיע בפסטיבל פינה באוש 2004, לאחר תקופת רזידנסי במרכז לכוריאוגרפים באסן. מעבירה סדנאות למחול ותיאטרון בארץ ובחו"ל, באסנו דל גראפה, איטליה, קייב, אוקראינה, מוסקבה ועוד. ב- 2008 השתתפה ככוריאוגרפית אורחת באוניברסיטת UCLA.
רונית בוגרת תלמה ילין, למדה משחק בבית צבי. בעלת תואר ראשון בחינוך למחול ולתנועה של סמינר הקיבוצים ובימים אלו רונית סיימה לימודי תואר שני במסלול לחקר אומנויות הביצוע בחוג לתיאטרון, באוניברסיטת תל-אביב
בין יצירותיה: 'עם כתוביות', 'גאות', 'רוז לא מחכה', 'אישה א' אישה ב', בוץ, 'לפרק ת'צורה', 'מרתון 40' 4 יצירות באורך 10 דקות מאת רונית זיו עלה בשנת 2013 והורכב מארבע יצירות: 'רוז לא מחכה', 'מטקות', 'צרפתית למתחילים', 'קסנדרה'

ענבל נוימרק (עוזרת לבמאית ומפיקה )

סטודנטית לתואר ראשון בחוג לאמנות התאטרון באוניברסיטת תל אביב. בוגרת מגמות פילוסופיה וקולנוע בבית הספר הפתוח הדמוקרטי ביפו. שירתה ככתבת צבאית במערך הרפואה של צה"ל. הפיקה את ההצגה העצמאית "מסעות חנוך משלים של שחר ובריחה". השתתפה בהפקת הצגת התאטרון הקהילתי "לא רואים ממטר" שיצרו סטודנטים לתאטרון ושחקנים לקויי ראייה בהנחיית הבמאי פיטר הריס, בה השתתפה גם כשחקנית-יוצרת. השתתפה בתפקידים הפקתיים שונים (ניהול הצגה, הפעלת תאורה,הפעלת סאונד ועוד) בהצגות שעלו בחוג לתאטרון וכן בסרטי סטודנטים. מצטיינת דקאן הפקולטה לאמנות לשנת הלימודים תשע"א.

חפשו אותנו ב

תגובות

 • 50 משקיעים
 • ₪7,115 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
47%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪0 ($0.00) בנוגע לתמורות ניתן להמשיך לתרום ולקבל תמורות אך כבר לא כרטיסים להצגה שירדה בתאריך ה4/2. נשמח אם תמשיכו לעזור לנו לכסות את הוצאות הפרויקט. מינימום ₪35 ($10.00) * קרדיט וירטואלי * נודה לכם אישית בעמוד הפייסבוק של ההצגה. מינימום ₪60 ($17.14) * כרטיס להצגה * כרטיס להצגה וגם עוגייה מפנקת תוצרת בית בעת קבלת הכרטיס+ תודה אישית בעמוד הפייסבוק של ההצגה. (הכרטיס יהיה תקף לערבים מסוימים מבין תאריכי ההרצה של ההצגה) מינימום ₪80 ($22.86) * פוסטר של ההצגה * פוסטר עם הקדשה אישית מהיוצרים+ כרטיס להצגה (בזמנים מסויימים מבין תאריכי ההרצה) וגם עוגייה מפנקת תוצרת בית בעת קבלת הכרטיס + תודה אישית בעמוד הפייסבוק. מינימום ₪120 ($34.29) * המחזה 'זמנים עברו' בתרגום חדש עם הקדשה * המחזה 'זמנים עברו' בתרגום חדש מאת: נטע ידיד עם תודה אישית חתומה עליו + פוסטר של ההצגה בהקדשה אישית + כרטיס להצגה (בזמנים מסויימים מבין תאריכי ההרצה) עם עוגייה מפנקת תוצרת בית בעת קבלת הכרטיס + תודה אישית בעמוד הפייסבוק. מינימום ₪160 ($45.71) * זוג כרטיסים להצגה * זוג כרטיסים להצגה (שיהיו תקפים לערבים מסוימים מבין זמני ההרצה של ההצגה) עם שתי עוגיות תוצרת בית שיינתנו במעמד קבלת הכרטיסים + פוסטר של ההצגה בהקדשה אישית + תודות אישיות בעמוד הפייסבוק של ההצגה. מינימום ₪250 ($71.43) * תודה אישית בתכנית ההצגה * תודה אישית בתכנית ההצגה + זוג כרטיסים להצגה (תקפים לערבים מסוימים מבין תאריכי ההצגה) עם שתי עוגיות + המחזה 'זמנים עברו' בתרגום חדש שנעשה לצורך ההצגה עם הקדשה+ פוסטר של ההצגה בהקדשה אישית+ תודות אישיות בעמוד הפייסבוק. מינימום ₪500 ($142.86) * שיחה עם היוצרים * השתתפות בשיחה עם היוצרים שיתקיים בתום אחת ההצגות+ תודה אישית בתכנית ההצגה + זוג כרטיסים להצגה (תקפים לערבים מסוימים מבין תאריכי ההצגה) עם שתי עוגיות + המחזה 'זמנים עברו' בתרגום חדש שנעשה לצורך ההצגה עם הקדשה+ פוסטר של ההצגה בהקדשה אישית+ תודות אישיות בעמוד הפייסבוק. מינימום ₪1,000 ($285.71) קרדיט של מפיק שותף בתכנית ההצגה קרדיט של מפיק שותף בתכנית ההצגה+ השתתפות בשיחה עם היוצרים שיתקיים בתום אחת ההצגות+ תודה אישית בתכנית ההצגה + זוג כרטיסים להצגה (תקפים לערבים מסוימים מבין תאריכי ההצגה) עם שתי עוגיות + המחזה 'זמנים עברו' בתרגום חדש שנעשה לצורך ההצגה עם הקדשה+ פוסטר של ההצגה בהקדשה אישית+ תודות אישיות בעמוד הפייסבוק.
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!