ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

הקרבות - סרט קצר ומדמם

דרמת מתח. 'הקרבות' הוא סרט סיטואציה המתאר את ישי, איש משפחה פשוט, הנמצא בתנאי לחץ בליל יום ההולדת של בנו ובערב שבו אימו נופלת ונלקחת להתאשפז בבית-חולים.
כשהוא עוזב במהירות מרכז מסחרי אל החניון, הוא נתקל ביהודה ונטלי – זוג אקסצנטרי ומעורער, שמנהל באותם רגעים ריב פרידה קשה. ישי נכנס לאוטו ומנסה לצאת מהחניון, אך מכוניתו של יהודה חוסמת את דרכו – מה שגורם לישי להתערב בשיחתם, בבקשה שיזוזו ויתנו לו לעבור. הלאה, בתמצות, נכתוב שזה לא מה שקורה.

הרבצנו כתיבה

במהלך כתיבת התסריט חשבנו רבות על האחים כהן. על סרטים כמו 'רציחות פשוטות', 'צומת מילר' ובעיקר על 'פארגו'. בדומה אליהם, אנחנו לא רואים את 'הקרבות' כסיפור מוסר. המהלך שרצינו לתאר הוא לא מהלך של בניה, אלא של שבירה – ישי מתחיל את הסרט כאדם נורמטיבי, כנמלה עובדת, כזו שעשתה את כל המהלכים נכון אך למרות זאת לא זכתה בנינוחות ש-'עשיית הדבר הנכון' לכאורה, אמורה לספק.
ישי רוצה לעשות את הדבר הנכון, אך מבין שבסיטואציה אליה נקלע אין דבר כזה 'דבר נכון' – מול הפראיות וחוסר הרציונאליות בהן נתקל. 'המעשה הנכון' כובל אותו, ובמובן מסוים מאיים על חייו ובנקודה זו ישחרר ישי את כל מחסומיו.

לאן כל זה הולך?

אורכו של הסרט יהיה רבע שעה צועקת והוא מיועד להגשה לפסטיבלי סרטים לאומיים ובין לאומיים. בין השאר, הוא יוקרן בפסטיבל הבין לאומי הגדול בעולם לסרטי סטודנטים.

קאסט בועט!

את הדמויות הראשיות בסרט כבר ליהקנו.

הכבוד מתחיל עם השחקן ישראל (אוליק) גולדרט שיגלם את יהודה. ישראל הוא זוכה פרס השחקן המבטיח לשנת 2013 בתחרות צוותא לבוגרי בתי ספר למשחק.

הסרט יצולם על ידי מי עם לא, עודד וגנשטיין, הצלם המוערך שהתפרסם בזכות צילומיו עבור נשיונל ג'אוגרפיק ומגזין מסע אחר.

את עבודת הבימוי נעשה אנחנו, עמרי בצר ותומר פרכמן. סטודנטים הלומדים את שנתם האחרונה באוניברסיטת תל אביב וכבר עכשיו דורכים רגליהם בתעשייה. עמרי כעובד אולפן טלוויזיה ותומר כבעל עסק להפקות וידאו.

הגענו עד הלום

כדי לבקש את עזרתכם האדיבה בהגשמת חלומנו הגדול (והצנוע) לעשות את הסרט הקצר הטוב ביותר, המותח ביותר והמרגש ביותר שנוכל ליצור.
גם אם לא תוכלו לתרום מכספכם, נודה לכם על שיתוף העמוד.

צוות הפרוייקט

תגובות

הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!