Create your project today! Mimoona is always here for you 077-2233444
crowd funding course

נמו - קהילה לנוער מתעניין וחושב

ניר ירון

עדכונים

קמנו! אנחנו ב: http://nemo.org.il/
האתר עדיין בשלב בטא, בקרוב יתווספו דברים נוספים. מחכים לראותכם!

נמו, הקהילה לנוער מתעניין וחושב, בכתבה ב"ישראל היום"!

(עדכונים נוספים, שאלות נפוצות ועוד אפשר לראות בלשונית "עדכונים")

מה זה נמו?

נמו קמה מתוך צורך של ילדים ונערים, סקרנים ואינטיליגנטיים, בגילאי חטיבת הביניים, להכיר חברים נוספים בעלי תחומי עניין דומים לשלהם. לא תמיד אפשר למצוא כאלו בקלות בתוך המסגרות הקיימות (כמו בית הספר), וקהילת נמו נועדה לחבר אותם אחד עם השני במסגרת כיפית, נעימה ומעניינת.

ניהול וארגון הפעילות בנמו נעשה כולו בהתנדבות, מתוך הכרה אישית של הנושא ורצון אמיתי לעזור ולשפר.

הפעילות בנמו מגוונת ותכלול:

פורום באינטרנט – הכולל נושאים כמו מדעים, מדעי הרוח, פנטזיה ומד"ב וטכנולוגיה. בנמו יהיו מספר פורומים ייחודיים כגון פורום "אז מה מציעים לי?", בו יתאפשר למשתתפים לשמוע על תכניות לימוד והעשרה המתאימות להם (דוגמא: קבוצות רובוטיקה, חוגים של מכון לנדאו, בר אילן למתמטיקה) ולהתייעץ לאיזה כדאי להם ללכת.

מפגשים בתדירות חודשית - הרצאות ופאנלים של מרצים מובילים בתחומם (רוח, מדע ועוד), סיורים בחברות בחזית הטכנולוגיה (ביניהן מייקרוסופט וסיסקו), פעילויות במעבדות מחקר (באוניברסיטה העברית) ועוד.

בהמשך יפעלו סדנאות בצוותים - חברים בקהילת נמו המתעניינים בנושא מסוים יוכלו לקבל מנחה מקצועי שידריך אותם בנושא. הם יפגשו יחד וילמדו את הנושא, באווירה טובה וברמה גבוהה.

נמו פתוח לכולם - אז כל מי שבחטיבת הביניים ורוצה, מוזמן להצטרף לקהילה הייחודית שתוקם בקרוב.

היעדים שלנו

תוך חודש וחצי מקבלת הכסף – האתר עולה לאוויר.
3 חודשים אחרי הקמת האתר – מתקיים מפגש ראשון, באוניברסיטה העברית.
פחות מחודשיים אחריו – מתקיים המפגש השני.
(לוחות זמנים מקורבים)

כדי להגיע לכמה שיותר אנשים ולספר על פעילות נמו, אנו בקשר עם משרד החינוך בנוגע לשיווק במרכזי מחוננים/מצטיינים, יש לנו צוות מתנדבים שמוכן להפיץ את דבר הפעילות בכל הארץ, ויש לנו רשימה של למעלה מ-50 אנשים נוספים שביקשו לקבל הודעה על הקמת הקהילה כדי להצטרף/להעביר לקרוביהם.

איך תוכל/י לעזור?

כדי להתחיל את הפעילות אנו זקוקים לתקציב התחלתי למען הקמת האתר ותחזוקתו, ניהול המפגשים והוצאות נוספות. לאחר תרומה כספית של חברת מייקרוסופט, וכן שיתופי פעולה שונים עם חברת סיסקו, האוניברסיטה העברית, לשכת שר החינוך ועוד, אנו זקוקים לעוד 9,000 שקלים בלבד כדי להתחיל את הפעילות.

אם נגייס 9,000 שקלים – נוכל להקים את האתר, ולהתחיל את הפעילות של השנה הראשונה - המפגשים והסדנאות.

כאן אתם נכנסים לתמונה. תרומתכם היא חלק חיוני בהקמת הקהילה, ותאפשר לנו לצאת לדרך!

התמורות שלנו

איך לתרום? את התמורות שלנו תוכלו לראות בצד שמאל. כדי לקבל תמורה מסוימת יש לתרום לפחות את הסכום שמצוין מעליה (אך אפשר גם יותר).

ההרצאה המיוחדת - לכל התורמים מעל 100 ש"ח, יינתן כרטיס להרצאה מיוחדת בנושא חינוך שתועבר ע"י מרצה חיצוני, שאנו מקיימים במיוחד לתורמים שלנו.

קבלות - מאחר ואנו פועלים בסיוע עמותת "המרכז הישראלי למצוינות בחינוך", אנו יכולים לספק קבלות על התרומה לכל מי שתרם מעל 100 ש"ח. התרומות מוכרות לצורכי מס לפי סעיף 35. התורמים המעוניינים מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר "מימונה" או במייל (info@nemo.org.il) לאחר התרומה.

מי אנחנו?

הארגון הוקם ומנוהל ע"י צוות של 4 תלמידי תיכון - נועה חן, ניר ירון, יונתן שאולקר (שסיים כעת י"ב), וקדם שניר. את הפעילות מלווה עמותת "המרכז הישראלי למצוינות בחינוך".

אנו פועלים תקופה ארוכה בהתנדבות, כדי ליזום את הפעילות ולדאוג שהמשתתפים בקהילה יקבלו את הטוב ביותר. יחד איתכם, נוכל לגרום לזה לקרות!

מה עכשיו?

בצד שמאל תוכלו לבחור את התרומה שתרצו לתת, ואת מה שתקבלו בתמורה אליה. כל תורם עוזר!

שאלות? אתם מוזמנים לפנות אלינו בפייסבוק שלנו

דף הפייסבוק שלנו

או במייל (info@nemo.org.il) ונשמח לענות לכל שאלה.

Team members

Comments

 • 46 Investors
 • ₪7,420 Pledged Of ₪
 • 0
  0
  Days
  :
  0
  0
  Hours
  :
  0
  0
  Minutes
82%
Support
This is a flexible funding project. The project owner will receive all the funds raised until the deadline.
Minimum ₪25 ($7.14) תודה גדולה! עזרתכם תעזור להתחיל את הפעילות! תקבלו מאיתנו הודעת תודה אישית, ותדעו שעזרתם לנמו לצאת לדרך! Minimum ₪50 ($14.29) תודה ענקית! תמונה ממוסגרת! עזרתכם מוערכת מאוד! תקבלו תמונה ממוסגרת המודה על תרומתכם לנמו! Minimum ₪100 ($28.57) הזמנה להרצאה מיוחדת לתורמים, ואזכור כתורמ/ת רשמי/ת! תזכו לכרטיס להרצאה מיוחדת בנושא חינוך המיועדת לתורמים שלנו, וכן תופיעו באתרנו בעמוד מיוחד כתורמ/ת לקהילת נמו ותזכה/י לקרדיט נצחי באתר! Minimum ₪250 ($71.43) אזכור באתר עם לינק לעסק שלך והזמנה להרצאה תופיעו באתרנו בעמוד מיוחד כתורמ/ת , עם לינק לאתר העסק שלך, וכן תזכו לכרטיס להרצאה מיוחדת בנושא חינוך המיועדת לתורמים שלנו! Minimum ₪500 ($142.86) חסות על חולצות והזמנה להרצאה רוצה לתרום וגם לפרסם את החברה שלך? על חולצות הצוות של נמו, שנלבש בכל המפגשים, יוצב בגדול לוגו של החברה שלכם למשך שנה! בנוסף תוזמן להרצאה המיוחדת שלנו לתורמים 1 available out of 1 Minimum ₪1,000 ($285.71) פרסום באתר והזמנה להרצאה רוצה לתרום וגם לקדם את החברה שלך? בתמורה לתרומה זו, באנר של החברה שלך יוצג בעמוד התורמים שלנו למשך חצי שנה! בנוסף תוזמן להרצאה המיוחדת שלנו לתורמים 3 available out of 3 Minimum ₪2,000 ($571.43) תורם ראשי - בחירת נושא למפגש קודם כל, המון תודה! בזכותכם נוכל לצאת לדרך! כתורמ/ת ראשי/ת תוכל/י לקבוע נושא באחד המפגשים, בו יעסקו ההרצאות, ואם תרצה/י אף לדבר כ-10 דקות במפגש, וכך להשפיע על מרכז הפעילות של נמו! כמו כן, תוזמן/י להרצאה המיוחדת לתורמים! [הערה: כיוון שיש בעיה חוקית עם נושאים מסוימים, נרצה לשמוע את הנושא שבחרתם לפני התרומה] 2 available out of 2
Order a crowd funding lecture
x

Like Mimoona? Let us feel it!