ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

משנות את מפת הקולנוע הישראלי

עמותת 'נשים בתמונה'

מי מספר את הסיפור שלנו? כאשר 90% מכלל הבמאים בעולם ובישראל הם גברים, נקודת המבט של נשים נעדרת כמעט לגמרי מהמסך הגדול. אנחנו כאן כדי לשנות את המצב הזה:


:הכסף שיגויס כאן יועבר כמענק פיתוח ליוצרות ישראליות בכדי שיהיו לנו יותר סרטים כמו "למלא את החלל", "שבעה" , "שלוש אמהות", "לא רואים עליך", "אור" ועוד – כולם בוימו על ידי נשים.

אנחנו צריכות את עזרתכם: אנחנו רוצות להביא אל המסך קולות חדשים שיספרו את חיינו, שישרטטו את עולמנו, שיתנו ביטוי לדילמות, לקונפליקטים ולהתמודדויות כפי שאנו הנשים רואות אותם.

אנחנו מזמינות אתכן/ם לתרום לנו >>>

איך תורמים? בשלושה צעדים פשוטים:
1. בחנו את מדרגות ההשתתפות בצד שמאל >>>
2. בחרו את גובה התרומה הרצויה ולחצו על הכפתור.
3. הירשמו לאתר ומלאו את פרטיכם.
זהו. סיימתם.

מהו מענק הפיתוח?

מענק פיתוח בישראל עומד על 50,000 שקלים ומיועד לכתיבה של תסריט לסרט עלילתי אחד באורך מלא. עמותת 'נשים בתמונה' בשיתוף עם קרן גשר לקולנוע רב תרבותי וקרן רבינוביץ נותנות מענק אחד ליוצרת ישראלית מידי שנה.

למה 30,000 ש"ח?

השנה מציעה קרן גשר מענק נוסף בגובה 20,000 ₪ אותו אנחנו מבקשות, בעזרתכם, להפוך למענק מלא: מענק שיאפשר לעוד יוצרת ישראלית לשבת ולכתוב את הסרט שלה.
30,000 ₪ שנגייס כאן, בעזרתכם, ישלימו את סכום מענק הפיתוח המלא ויאפשרו ליוצרות נוספות להתפנות לכתיבה .

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות:

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות הוא פרויקט הדגל של העמותה. הוא משמש במה ייחודית לקולן ולמבטן של יוצרות קולנוע מישראל ומרחבי העולם. הפסטיבל מהווה הזדמנות ייחודית לקהל בישראל להיפגש עם יצירה קולנועית של נשים, תוך התמקדות בנושאים חברתיים מהותיים לחייהן ולעולמן של נשים בישראל ובעולם.

השנה הפסטיבל יתקיים בתאריכים 21-27 באוקטובר 2013, ויוקרנו בו למעלה מ-60 סרטים שבוימו על ידי נשים מהארץ ומהעולם. שם נעניק את המענקים שיובילו לעוד סרטים של נשים על המסך הגדול.

זוכות מספרות:

לירון בן שלוש.
זוכת מענק הפיתוח ב- 2009.
סטטוס: צילומי הסרט הסתיימו לפני מספר ימים והסרט עתיד להיכנס לעריכה בקרוב.
"היום בו קיבלתי את הידיעה שזכיתי במענק היה אחד הימים המרגשים בחיי והיום שסימן את תחילת דרכי כתסריטאית וקולנוענית. הדחיפה והאמונה הגדולה שהביעו בי ובפרויקט מנהלות הפסטיבל, קרן רבינוביץ וקרן גשר, שלחו אותי לדרך ונתנו לי הרבה כוחות במהלכה"

זלדה ולנר (חוחא).
זוכת מענק הפיתוח ב- 2010.
סטטוס: בימים אלו הסתיימה כתיבת דראפט ראשון.
"הזכייה במענק נטעה בי את האמונה והביטחון בכך שהסיפור שאני רוצה לספר ראוי וצריך להישמע. המענק איפשר לי להתפנות מעבודה, להתמקד במלאכת הכתיבה ולהתמסר לתחקיר מקיף בנושא טראומה והחלמה בקרב נפגעות תקיפה מינית בילדות"

יעל קיים.
זוכת מענק הפיתוח ב- 2011.
סטטוס: התסריט גמור, מיועד להצטלם בינואר 2014, בהפקת יולי-אוגוסט, קו פרודוקציה עם דנמרק.
"ייחודו של מענק הפיתוח של פסטיבל הנשים ברחובות הוא בפוקוס שהוא נותן ליוצרות ולעלילות שבמרכזן עומדות נשים"

מי אנחנו?

עמותת "נשים בתמונה" (ע"ר) נוסדה בשנת 2004, כדי לקדם יוצרות קולנוע וטלוויזיה מישראל ומהעולם ולפעול לשינוי ייצוגן של נשים בתעשייה.

ענת שפרלינג - מנכ"ל העמותה.
מייסדת ומנהלת עמותת נשים בתמונה (ע"ר) והפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים ברחובות.
בעלת תואר ראשון בקולנוע וטלביזיה מאוניברסיטת ת"א, ומסיימת תואר שני במגדר באוניברסיטת בר אילן.

חברות ההנהלה:
ד"ר אווה ברגר –יו"ר
ד"ר רוני באום
רונית כפיר
ד"ר רונית קרק

חפשו אותנו ב

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 133 משקיעים
 • ₪24,950 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
83%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪50 ($14.29) טיפה ועוד טיפה תהיינה לים... תודה! 50 ש"ח יזכו אתכםן בגלוית הקמפיין וגם 50% הנחה על כרטיס לסרט שיוקרן בפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות שייערך בין 21-27 באוקטובר. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! מינימום ₪100 ($28.57) כרטיס כניסה לסרט בפסטיבל. 100 ש"ח יזכו אתכםן בכרטיס זוגי לסרט שיוקרן בפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! מינימום ₪250 ($71.43) הזמנה זוגית + 2 גלויות + 2 חולצת הקמפיין. 250 ש"ח יזכו אתכםן בהזמנה זוגית לסרט שיוקרן בפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות, בשתי גלויות הפסטיבל ובשתי חולצות הקמפיין (עם הלוגו שבתמונה). תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! מינימום ₪500 ($142.86) שתי הזמנות זוגיות לפסטיבל. 500 ש"ח יזכו אתכםן בשתי הזמנות זוגיות לסרט שיוקרן בפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות וכן בגלויה ובחולצת הקמפיין. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! מינימום ₪750 ($214.29) שני כרטיסי VIP לערב הפתיחה של הפסטיבל. 750 ש"ח יזכו אתכםן בשני כרטיסי VIP לערב הפתיחה של הפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים רחובות, בהזמנה זוגית לסרט בפסטיבל וכן בגלויה, חולצה ותיק הקמפיין. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! 18 זמינים מתוך 20 מינימום ₪1,500 ($428.57) הזמנה זוגית לארוחת ערב. תצטרפו אלינו לארוחת ערב עם אורחות הפסטיבל מן העולם ותקבלו גם 2 כרטיסי VIP לערב הפתיחה החגיגי, זוג כרטיסים לסרט בפסטיבל, וכן גלויה, חולצה ותיק הקמפיין. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! 8 זמינים מתוך 10 מינימום ₪5,000 ($1,428.57) אורחיות כבוד בפסטיבל. אתםן תהיו אורחיות הכבוד שלנו בפסטיבל, כלומר, תקבלו כניסה חופשית לכל סרטי הפסטיבל והשתתפות באירועי המוזמנים בלבד. בנוסף, תצטרפו אלינו לארוחה חגיגית עם אורחות הפסטיבל וכמובן שתקבלו את הגלויה החולצה ותיק הקמפיין. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! מינימום ₪10,000 ($2,857.14) הענקת הפרס בטקס הנעילה. הכבוד הוא שלנו: אתםן תעניקו את הפרס לזוכות בטקס הנעילה של הפסטיבל. בנוסף, תהיו אורחיות הכבוד שלנו בפסטיבל, תצטרפו אלינו לארוחה חגיגית עם האורחות והיוצרות ותקבלו את הגלויה, החולצה ותיק הקמפיין. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי! מינימום ₪10,000 ($2,857.14) 10,000 ש"ח - מסלול עסקי חבילת פרסום המתאימה לעסקים וחברות וכוללת חשיפה ופרסום ייחודי שיותאם אישית לצרכי החברה התומכת. החבילה כוללת גם פרסומת של העסק שלכם לפני כל סרט בתחרות הישראלית. תודה שעזרת לשנות את מפת הקולנוע הישראלי!
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!