ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים

סיאל הוצאה לאור

מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים

ההוצאה לאור של הספר "מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים" מאת טרי פראצ'ט יוצאת לדרך. קחו חלק והנציחו את החתול שלכם כשותף בפרוייקט!

על הספר

מוריס הוא חתול עם חוכמת רחוב ויש לו הונאה מושלמת. הוא מצא ילד מטופש למראה שיודע לנגן על חליל, ויש לו מגפת עכברושים משלו.
אבל בעיירה אחת קטנה, התרמית משתבשת. כי לעיירה הזו יש מנגינה אחרת. מנגינה אפלה ומאיימת. ועמוק במרתפי העיירה, משהו רע, רע מאוד, מחכה למוריס ולשותפיו...


הספר "מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים" הוא ספין-אוף מקורי על האגדה של החלילן מהמלין. בהומור האופייני לו, טרי פראצ'ט טווה פארודיה נפלאה על מוטיבים באגדות, בשילוב עלילה מרתקת ועיסוק בשאלות של מוסר ואתיקה.

הספר יצא לאור בשנת 2001 והוא הראשון בסדרת עולם הדיסק המיועד לכאורה לנוער. כרגיל אצל פראצ'ט, השנינות ועומק העלילה מכוונים כמובן למבוגרים לא פחות (ואולי אף יותר). הספר זכה במדליית קרנגי בשנת הוצאתו.

על הסופר

טרי פראצ'ט הוא סופר בריטי הכותב בהומור רב ספרי פנטסיה סאטיריים וידוע בעיקר בזכות סדרת עולם הדיסק. עשרות מספריו תורגמו לעברית, כולל סידרת "בני החורין הקטנים", ו"אומה" שיצאו בהוצאתנו, וזכו בפרסי גפן.

מדוע אנו פונים למימון-המון כדי להוציא את הספר?

הספר ייצא לאור בכל מקרה. לרוב נדרש זמן רב מאוד, אם בכלל, להחזיר את ההשקעה ביצירת תרגום איכותי. רק כשההשקעה חוזרת, אנו מסוגלים להוציא את יצירת המופת הבאה. אנו מבקשים לקצר את התהליך ולאפשר להפיק עוד ספרים איכותיים.

בישראל שיקולים מסחריים טהורים דוחפים את הוצאות הספרים לא לקחת סיכונים, ולהוציא רק ספרים בטוחים מסחרית. הספר "מוריס המדהים ועכברושיו המלומדים" הינו פנינה ספרותית שמחכה למעלה מעשר שנים לתרגום לעברית. הוא לא נתפס כבטוח מסחרית. "סיאל", שתוציא ספר זה, מוציאה לאור בעקביות ספרי מדע בדיוני ופנטזיה מתורגמים, אשר עיקרם האיכות, ולאו דווקא המסחריות. אנו מסבסדים בעצמנו את רוב הכותרים השונים שאנו מתרגמים.

שיתוף הקוראים בהוצאת הספר יאפשר הורדת המחיר למשתתפים במימון, והגדלת התמורה להוצאה. נשיג זאת על ידי ביטול הצורך להשתמש ברשתות שווק הספרים המסורתיות.

הכנסות מספר זה יאפשרו הוצאה מהירה יותר של תרגומי איכות נוספים בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה. זאת מטרתנו.

עלינו

הוצאת סיאל הינה הוצאה המתמחה בעיקר בספרי מדע בדיוני ופנטזיה. פרט לספרי טרי פראצ'ט יצאו בהוצאה ספרים של שארליין האריס (סדרת "דם אמיתי"), וולטר ג'והן ווילאמס, כריס וודינג ואחרים. ההוצאה פעילה מזה שש שנים (תחת השמות "קדמת עדן" ו"סיאל"). המוטו שלנו:
"ספרים שחשוב שיהיו בעברית".

המתרגם

הספר יתורגם על ידי יונתן בר שכבר תרגם עשרות ספרים, בינהם חמישה מספריו של פראצ'ט. ארבעה מהם זכו בפרסי גפן כספרי הפנטסיה המתורגמים הטובים ביותר בשנה בה יצאו. בימים אלו הוא שוקד על תרגום סדרת המופת של וולטר ג'והן ווילאמס – "פראקסיס".

צוות הפרוייקט

תגובות

 • 51 משקיעים
 • ₪3,796 הושקע מתוך ₪
 • 0
  0
  ימים
  :
  0
  0
  שעות
  :
  0
  0
  דקות
18%
לתמיכה בפרויקט
זהו "פרויקט גמיש" - בעל הפרויקט יקבל את הכספים גם אם לא יגיע לסכום היעד
מינימום ₪25 ($7.14) עותק אלקטרוני של הספר עותק אלקטרוני של הספר, בפורמט ePub או Mobi בהתאם לסוג המכשיר שברשותכם. ניתן לקריאה בכל מכשיר התומך בעברית. מחיר רגיל: 33 ש"ח. מינימום ₪45 ($12.86) פראצ'ט במיטבו עותקים דיגיטליים של "מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים" ושל "אומה". לקריאה נוספת על "אומה". מחיר רגיל: 66 ש"ח. 13 זמינים מתוך 15 מינימום ₪65 ($18.57) עותק פיזי של הספר עותק פיזי של הספר. המחיר כולל משלוח. למשלוח בחו"ל יש להוסיף 15 ש"ח. מחיר רגיל (ללא משלוח): 88 ש"ח. מינימום ₪82 ($23.43) עותק פיזי + עותק אלקטרוני של הספר להנות מכל העולמות. המחיר כולל משלוח. למשלוח בחו"ל יש להוסיף 15 ש"ח. מחיר רגיל (ללא משלוח): 121 ש"ח. מינימום ₪90 ($25.71) מוריס + סוקי עותק מודפס של "מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים" וגם שלישיית ספרים מתוך הסדרה המצליחה "דם אמיתי" ("מת עד הלילה", "מתים חיים בדאלאס", "קלאב מת").
המחיר כולל משלוח.
מחיר רגיל: 268 ש"ח. למשלוח בחו"ל יש להוסיף 25 ש"ח.
מינימום ₪90 ($25.71) מוריס + וונדי עותק מודפס של "מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים" וגם שלישיית ספרים מתוך הסדרה לנוער "חלופית" ("חלופית", "התעלות", "שבירה").
המחיר כולל משלוח.
מחיר רגיל: 313 ש"ח. למשלוח בחו"ל יש להוסיף 25 ש"ח.
מינימום ₪110 ($31.43) פראצ'ט במיטבו #2 עותקים דיגיטליים של "מוריס המדהים ומכרסמיו המלומדים" ושל סדרת טיפאני אייקין במלואה: "בני החורין הקטנים" + "כובע מלא שמיים" + "חרש חורף" + "אלבש חצות ליל". לקריאה נוספת על "בני החורין הקטנים" והמשכיו. מחיר רגיל: 165 ש"ח. 15 זמינים מתוך 15 מינימום ₪160 ($45.71) הנצחה של חתולך בגוף הספר תמונה של החתול או החתולה שלכם (או המכרסם שלכם, או חיית מחמד אחרת) תוכנס בסוף הספר עם שם החתול ובעליו. התמונה תופיע בצבע במהדורה הדיגיטלית, ובשחור-לבן במהדורה המודפסת (ארבע תמונות בעמוד). כולל עותק פיזי ועותק אלקטרוני, כולל משלוח. מינימום ₪1,000 ($285.71) חתולכם על כריכת הספר עשרה עותקים יחודיים עם תמונת החתול או החתולה שלכם (או המכרסם שלכם, או חיית מחמד אחרת) על כריכת הספר. בכל העותקים הסטנדרטיים החתול יונצח כתורם כמופיע בתמורה הקודמת. כולל משלוח. כל עותק נוסף 25 ש"ח. מינימום ₪3,000 ($857.14) תהילת נצח לחתול שלכם צלם מטעם ההוצאה יגיע לביתכם כדי להנציח את החתול או החתולה שלכם בתמונה שתככב על כל עטיפות הספרים שיימכרו (פיזי ואלקטרוני). שם החתול ובעליו יירשמו בעמוד הקרדיטים של הספר. אתם תקבלו עשרה עותקים ותמונות נוספות מהצילומים, והחתול יקבל תהילה וכבוד. האותיות הקטנות: * בתמונה יכול להופיע רק חתול או חתולה, ורק חתול אחד. * גבולות גיאוגרפיים: חיפה-אשקלון-ירושלים. * כולל משלוח. כל עותק נוסף 25 ש"ח. 1 זמינים מתוך 1
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!