ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course
1 - בחירת תמורה בחירת תמורה אחרת
  • לאות תודה על תרומתכם, שמכם יופיע בעמוד הקרדיטים באתר. כי כמו שכל אחד בהוליווד יודע, הדבר הכי ‏חשוב הוא ששמך יאויית נכון בקרדיטים. ‏
  • חולצה בלעדית בעיצוב מיוחד למשקיעים באתר בלבד. הגודל - לבחירתכם החופשית.
  • העבירו את המסר שלכם לאומה באמצעות שורת הסלוגן של האתר (בראש הדף, ממש מתחת לשם האתר). במשך 24 שעות יתנוסס שם, לצד שמכם/כינוי, כל מסר שתבחרו (בכפוף לגבולות הטעם הטוב ולאישור שלנו). (למימוש החל מינואר 2013 ועד ארבעה חודשים מסיום הקמפיין)
  • רוצים להשמיע את דעתכם על ענייני היום – הקולנועיים, לפחות – באזני מאזיני הפישקאסט, ‏הפודקאסט של עין הדג? יש לכם סרטים להמליץ עליהם או להזהיר מפניהם? אתם מוזמנים להתארח ‏בפישקאסט בשיחה טלפונית מוקלטת קצרה עם דורון פישלר, שתיכלל באחד הפישקאסטים ‏הקרובים.‏ (למימוש בתוך חצי שנה מסיום הקמפיין).
  • ביקורת באורך מלא על סרט כבקשתכם. בחרו כל סרט שתרצו שעדיין לא בוקר בעין הדג, ותקבלו ביקורת מלאה מאת דורון פישלר, שתפורסם באתר בלוויית שמכם כנותני החסות של הביקורת. שימו לב: דורון לא מתחייב שהדעה שלו על הסרט תהיה זהה לדעתכם. (למימוש בתוך ארבעה חודשים מיום סיום הקמפיין)
  • קבלו מודעת באנר באתר למשך שבוע. בין אם אתם בעלי חברה שמעוניינים לשווק מוצר או סתם רוצים להעביר מסר לאומה - הבאנר הריבועי (בעמודה השמאלית) באתר יעמוד לרשותכם, למשך שבוע, כדי לפרסם את מה שבראש שלכם. תוכן הפרסום מותנה באישור צוות האתר. (למימוש בתוך שישה חודשים מיום סיום הקמפיין).
  • הרצאה של דורון פישלר. בין אם מדובר באירוע חברה של מאות אנשים באולם כנסים, או ב"חוג בית" של חברים בודדים בסלון - דורון פישלר, עורך "עין הדג", מבקר קולנוע וכתב לענייני טכנולוגיה ומדע פופולרי, יגיע אליכם להרצאה של כשעה, על אחד מכמה נושאים - קולנועיים או אחרים – שתבחרו, בתיאום איתו. תאריך ושעת ההרצאה יתואמו מראש עם דורון פישלר. (למימוש בתוך שנה מסיום הקמפיין)
  • יש לכם מה לפרסם? יש לכם את "עין הדג" לשבועיים. התרומה הזאת תיתן לכם למשך שבועיים את כל שטחי הפרסום באתר: באנר עליון, באנר צדדי, באנר בתחתית רשימת התגובות - ואפילו הטפט האהוב של הדגים הכחלחלים יוחלף לפי בקשתכם, בכל דפי האתר. תוכן הפרסום מותנה באישור צוות האתר. (למימוש בתוך שנה מיום סיום הקמפיין).
2 - פרטי משלוח שינוי פרטי משלוח
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
3 - פרטי תשלום
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!