צרו פרויקט עוד היום! לייעוץ אישי חינם חייגו 077-2233444

מה קורה כאשר תם זמנו של הפרויקט?

לכל פרויקט ישנו סכום אותו מעוניין בעל הפרויקט לגייס, ומגבלת זמן לעשות זאת. כאשר תם הזמן ישנן שתי תוצאות אפשריות: 1) אם גויס כל הסכום שנתבקש, כל הכספים מועברים לבעל הפרויקט שאחראי לספק למשקיעים את התמורות שלהם. 2) אם לא גויס מלוא הסכום, התומכים כלל לא יחויבו פרט לשני מקרים:

אם מדובר בפרויקט מימון חלקי, כרטיסי האשראי של התומכים יחויבו באופן מיידי ובלא תלות בהגעה לסכום היעד. כמובן שהתומכים יראו באופן בולט ומראש בעמוד הפרויקט שמדובר בפרויקט מימון חלקי.

גם בפרויקט "הכל או כלום", לכל תומך ישנה אפשרות לבחור (יש לעשות זאת באופן אקטיבי, אין זו ברירת המחדל) לתמוך בבעל הפרויקט בכל אופן, גם אם לא יצליח לגייס את מלוא הסכום. כך יוכלו התומכים המעוניינים בזאת, לתת לבעל הפרויקט התחלה קצת יותר קלה לקראת גיוס כספים ממקורות אחרים, או לקראת העלאת פרויקט נוסף במימונה

 

קניה בטוחה- פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר

במימונה מייחסים חשיבות רבה להגנה על פרטי כרטיסי האשראי של לקוחותיה.
לכן, מימונה עושה שימוש בשירותי "מומחה"- חברת Netpay International, המתמחה בסליקה מאובטחת באינטרנט מזה 15 שנה.

Netpay International עומדת בכל תקני אבטחת המידע המחמירים ומוסמכת  PCI  LEVEL 1, סטנדרט האבטחה המחמיר בעולם לרכישות באינטרנט.
לצורך תשלום מאובטח תועברו מאתר מימונה לדף רכישה מאובטח של חברת Netpay International, כאשר בצידו השמאלי העליון של עמוד הרכישה תוכלו לראות את הלוגו של חברת מימונה.
דפי הרכישה ופרטי החשבון מוצפנים בפרוטוקולSSL כך למעשה מוקם ערוץ תקשורת מוצפן בין המשתמש לאתר, אשר מאפשרים העברת פרטי כרטיס אשראי מאובטחת.
פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמריםבשרתי החברה או באתר כלל,והם מועברים כשהם מוצפנים ישירות לסליקה.

מלאו את הסכום הרצוי (חייב להיות שווה או גדול מסכום התמורה שנבחרה)
בחר תמורה:
  • בקניית ספר, הסופרת תשלח לכם עוד היום את הפרק המלא על "מה באמת מספרת התכנית העסקית על היזמים" הספר המלא ישלח אליך עוד לפני שיצא לחנויות! (משלוח בארץ). לספר באנגלית, נא לציין "באנגלית."
  • הספר שלי ישלח אליך עוד לפני שיצא לחנויות! (משלוח לחו"ל)
  • בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, החברה שלך והלוגו יופיעו בעמוד התודות בסוף הספר בעברית ובאנגלית. נא לשלוח את פרטי החברה ולוגו ל emma.mimoona@gmail.com.
  • בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, ה-QR קוד שישלח אלי יופיע בעמוד כתוב בספר. ה-QR ימוקם בתחילה או בסוף העמוד ויופיע בהוצאה של הספר בעברית. נא לראות תנאים כלליים לגבי ה-QR קוד.
  • בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, ה-QR שישלח אלי יופיע בעמוד כתוב בספר. הבר קוד ימוקם בתחילה או בסוף העמוד ויופיע בהוצאה של הספר בעברית וגם באנגלית. נא לראות תנאים כלליים לגבי הQR קוד.
  • בנוסף לספר שישלח אליך, החברה שלך+הלוגו ושלושה משפטים שתוסיף יפורסמו על דף שלם בחלק התודות בסופו של הספר שיודפס בעברית ובאנגלית. נא לשלוח את הפרטים הרלוונטיים ל-emma.mimoona@gmail.com.
  • בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, החברה שלך+הלוגו ועד שלושה משפטים שתוסיף יפורסמו על דף שלם שיופיע בגבו של דף הכותרת של אחד הפרקים בספר בעברית.
  • בנוסף לשני ספרים, הסיפור שלכם יסופר בעמוד בחלק האחרון של הספר שנקרא "סטארטאפים מספרים" (עד 250 מילה) בהוצאה של הספר בעברית. (לתאום עם הסופרת נא לראות תנאים כלליים)
  • בנוסף לשני ספרים שישלחו אליך, החברה שלך+הלוגו ועד שלושה משפטים שתוסיף יפורסמו על דף שלם שיופיע בגבו של דף הכותרת של אחד הפרקים בספר בעברית וגם באנגלית.
  • בנוסף לשלושה ספרים, הסיפור שלכם יסופר בעמוד בחלק האחרון של הספר שנקרא "סטארטאפים מספרים" (עד 250 מילה) בהוצאה של הספר בעברית וגם באנגלית.
+ בחר תמורה אחרת
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!