ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course
1 - בחירת תמורה בחירת תמורה אחרת
  • מייל תודה והערכה על תרומתכןם ומדבקה עם לוגו החנות לאוטו, למקרר או לעמוד החשמל מתחת לבית.
  • ״פלשקס סיפור אהבה״ (ספר בעקבות ההצגה שהועלתה בשנת 2010) סיפור אבסורדי שמבוסס על זיכרונות, רב שיח משפחתי המתקיים בזמן גסיסתו של האב והציפייה הלא מוסתרת למותו. הוא מתרחש בתוך דגם מיניאטורי של בית ילדותה של האמנית הילה פלשקס. הדמויות מגולפות מעץ ומצולקות בסימניהם החדים של הכאב, האהבה, הגעגוע, האשמה. ובצד הדמויות, החפצים הדוממים - כולם מכוסים בתחבושות, מתוך רצון לטשטש ולהעלים את הצלקות, ובו בזמן להנכיח את הפצע, וגם לעטוף ולרפא.
  • מיני קטלוג המסכם 8 שנות פעילות של גלריית הויטרינות כולל מאמר של רועי פביאן על הקשר המיוחד עם הרחוב, רשימת התערוכות המלאה לאורך השנים ותיעודי הצבות בחלונות.
  • סיור של שעה בגלריה תיאטרון החנות. נתחיל בתערוכה בויטרינות ונמשיך פנימה אל חלל התיאטרון העצמאי בליווי הרצאה עם תיעוד מהצגות ותערוכות מכוננות בתולדות החנות. נכיר את אחורי הקלעים של חלל אלטרנטיבי בדרום העיר.
  • ספר שיוצר מעין סינתזה בין המילה הכתובה אל הציור הבלתי אמצעי ובכך מטשטש את הגבול הדק הנמצא בין החוויה הנכתבת לתנועת המכחול. בעוד שהמשורר אייל נח פורם רסיסים מעומק חייו ,הציורים משקפים את חווייתה המופשטת של הציירת ליאת דניאלי. רסיסי החיים המובאים הם נקודות על ציר הזמן - כל שיר וציור הם חלק מדרך העוברת בזיכרונות ילדות ,להוקרה באהבה, בחיים, לאישה אחת ,לפרחים ולהתבוננות במציאות המשתנה. ליאת דניאלי - בוגרת תואר ראשון לאמנות, ציירת ואמנית רב תחומית. חוקרת ועובדת עם חומרים פלסטיים ואורגנים ומחפשת דרכים להפיח בהם חיים. בפרויקט זה חקרה את הדיו כחומר שאינו ניתן לשליטה. לעיתים ציירה במים בלבד וטפטפה צבע ובכך מתחה את האפשרות למקריות שנובעת מהתנהגות החומר.
  • מיני קטלוג המסכם 8 שנות פעילות של גלריית הויטרינות כולל מאמר של רועי פביאן על הקשר המיוחד עם הרחוב, רשימת התערוכות המלאה לאורך השנים ותיעודי הצבות בחלונות + מגנט כדי שתחשבו עלינו כשאתם קוצצים סלט:)
  • סיור אינטימי של שעה וחצי ל-15 משתתפים באזור החם והעמוס ביותר של סצנת האמנות הישראלית. נבקר בשתי גלריות ובחלל סטודיו אחד ונתהה לאן נושבת הרוח בעשייה המקומית בימים אלה. שני תאריכים לבחירה ושמות התערוכות שבהם נבקר יפורסמו בהמשך. הסיור בהדרכת טלי קיים אוצרת גלריית הויטרינות, מדריכה סיורי אמנות מטעם הקתדרה הרצליה וחלק מצוות ההדרכה באגף החינוך במוזיאון הרצליה.
  • מה זה פרפורמנס? ומה ההבדל בין פרפורמנס לתאטרון? ואיך קשורה לכל זה מרינה אברמוביץ׳? בסדנה מעשית בת שלוש שעות נתנסה ביסודות עולם הפרפורמנס- פעולה, גוף, חלל, זמן, קהל. נלמד מהי פעולה פרפורמטיבית, מה בין אמיתי למזויף ואיך הגוף וחומרים אישיים יכולים לשמש כחומר לעבודה לא פחות מטקסט דרמטי קלאסי. לסיום נטעם גם על קצה המזלג מהו מופע ״סייט ספסיפיק״ (תלוית מקום). מנחת הסדנה היא רותם וולק, בעלת תואר שני בפרפורמנס מאוניברסיטת Goldsmiths בלונדון, במאית, מורה ויוצרת עצמאית שהציגה בפלטפורמות שונות בארץ ובעולם, אחראית במה ורזדנסי בגלריה תאטרון החנות.
  • ביצירותיו מהשנים האחרונות בודק אביב גרינברג את הקשר שבין פלטת הצבעים שבסטודיו למול פלטת הצבעים שאנחנו מוצאים בסביבה המיידית ביותר שלנו- חומרי הניקיון שמתחת לכיור. מגלה את העושר הצבעוני שקיים על מדף הסופר ה"זול והנמוך" מול צבעי השמן "היוקרתיים והגבוהים". לאחרונה התחיל לשלב את מיכלי חומרי הניקיון עצמם לתוך העבודות בטכניקה של מונוטייפ. הוא מטביע את חותמם על הבד. שוב מערבב את המיידיות והזמינות עם הציור המוקפד והאקדמי. אביב גרינברג בוגר המחלקה לאמנות רב תחומית בשנקר בית ספר גבוה להנדסה ועיצוב. השתתף בתערוכות יחיד וקבוצתיות, בוגר חממת צבע טרי 10, עבודותיו מצויות באוספים פרטיים. אביב הציג בגלריה תיאטרון החנות את התערוכה הראשונה שלו אחרי סיום הלימודים בפרויקט המשותף " Lucky charms" עם האמנית ליאורה קפלן בתחילת עונת התערוכות הקודמת.
  • נכבד את תרומתכם הנדיבה עם לוחית הוקרה בציון שמכם שתוצג לראווה ובגאווה מחוץ לגלריה באופן קבוע! הקהל והאורחים המזדמנים לחנות ידעו שתמכתם ביצירה עצמאית בישראל!
2 - פרטי משלוח שינוי פרטי משלוח
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
3 - פרטי תשלום
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!