ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course
1 - בחירת תמורה בחירת תמורה אחרת
 • בקניית מנה עיקרית במסעדה תקבלו כוס יין מתנה. מסעדת R&R DinneR ברח׳ יפו 33 בירושלים. שובר ישלח במייל. *ההטבה חד-פעמית
 • מתוך מאגר גדול של סטיקרים שנונים וצבעוניים תוכלו לבחור את ה-10 האוהבים עליכם. לדוג': "אשת חיל לובשת מה שמתחשק לה", "לרבנות יש מונופול על הנישואים? עד החתונה זה יעבור", נ נח נחנ נחנחקו מכפייה", ועוד.
 • תשורה זו מזכה אתכם במשלוח עד לבית של 20 כרטיסים מעוצבים שכתוב עליהם "תודה שאתם פתוחים בשבת" *הכרטיסים מתאימים לנשיאה בארנק
 • על השלט כתוב : "לא אמרתי תפילת הדרך, אז תזהר עליי!", והוא מעוצב כמו שלט נהג חדש שניתן להצמיד לשימשה האחורית של הרכב :) בתחתית השלט יש לוגו של קבוצת הרוב החילוני בפייסבוק.
 • 1+1 על בורגרים כולל תוספות לבורגר במסעדת R&R DinneR ברח׳ יפו 33 בירושלים. שובר ישלח במייל *הזול מביניהם **ההטבה חד-פעמית
 • תוכלו לבחור 2 תשורות שונות, כל עוד כל אחת מהן היא בגובה של עד 50 ש"ח (כולל).
 • תעודת הוקרה אישית תשלח אליך במייל ממארגני הפרוייקט, וכן בעמוד הפייסבוק האישי (בתיאום מראש).
 • סימפוניה 2016 יין לבן יבש. מענבי מוסקט אלכסנדרוני ממישר, עם מעט שרדונה וקברנה סובניון (לבן מאדום) מכרמי יוסף. כרם המוסקט שעל שמו היקב נמצא במשק של משה פארן במושב מישר - מיישובי גדרות שליד גדרה. משה – חקלאי ואיש הייטק חבר לנתן ליפשיץ, יוצר סרטים ויינן והקים יקב בוטיק קטן. בציר 2016 הוא השני של היקב שעם ענבי המוסקט עושה שימוש גם בזנים נוספים מחלקות כרם אחרות בשפלה ובהרי יהודה.
 • YANUKA 2015 הינו בלנד של שלושת הזנים האדומים שבכרם שלנו : מלבק, פטי ורדו ומרלו. הין התיישן שנה בחביות אלון צרפתי. בעל בעל גוף בינוני, מעט מתובל, עם ארומות דומיננטיות של פרי אדום ושחור ווניל. יקב כרם תשע שוכן למרגלות התבור. היקב מייצר יינות אדומים ולבנים מהכרמים שבנחלה שבכפר קיש.
 • YANUKA 2015 הינו בלנד של שלושת הזנים האדומים שבכרם שלנו : מלבק, פטי ורדו ומרלו. הין התיישן שנה בחביות אלון צרפתי. בעל בעל גוף בינוני, מעט מתובל, עם ארומות דומיננטיות של פרי אדום ושחור ווניל. יקב כרם תשע שוכן למרגלות התבור. היקב מייצר יינות אדומים ולבנים מהכרמים שבנחלה שבכפר קיש.
 • יין נביולו (Nebbiolo) הישראלי של יקב צ'ילאג - הוא אחיו התאום של יין הברולו האיטלקי (Barolo). בנביולו האדום ניתן לטעום ולהריח ורדים, דובדבנים, כמהין ומנטה. זהו יין שמתפתח במשך שנים רבות. אורנה צ'ילאג היא אחת הבודדות שיוצרות נביולו אדום בישראל.
 • ג'מינו 2014 ממסך של שלושה זנים: 45% קברנה סובניון 45% אליקנט ו 10% שירז. התירוש עבר את תהליכי התסיסה בכדי חרס, התיישן בחביות עץ אלון צרפתי משובח במשך 10 חודשים. הארומה של היין מצטיינת בניחוחות של פירות אדומים ושחורים בשלים, פרחים כהים, עץ אלון, עלי שלכת של אדמה רטובה של סתיו. טעמו של היין עדין, רך ורענן על רקע של תבלינים ים תיכוניים.
 • 1+1 *על כל התפריט* במסעדת R&R DinneR ברח׳ יפו 33 בירושלים. ההטבה תשלח במייל *ההטבה חד-פעמית
 • יין נביולו (Nebbiolo) הישראלי של יקב צ'ילאג - הוא אחיו התאום של יין הברולו האיטלקי (Barolo). בנביולו האדום ניתן לטעום ולהריח ורדים, דובדבנים, כמהין ומנטה. זהו יין שמתפתח במשך שנים רבות. אורנה צ'ילאג היא אחת הבודדות שיוצרות נביולו אדום בישראל.
 • תשורה חדשה לבקשת הקהל! אבולוציה מהירה - מ40 שנה ל40 שניות מהו ניסוי האבולוציה הגדול? איך מדיניות הדיג של ארה"ב גרמה לאבולוציה של דגים? ומדוע יש אשכנזים עמידים לHIV? אחת הביקורות הנפוצות כנגד תורת האבולוציה היא האיטיות שלה המובילה לחוסר היכולת לראותה מתרחשת בזמן אמת. עם זאת, נראה שאין זה מדויק שכן ישנם תהליכים אבולוציוניים רבים שאת תוצאותיהם ניתן לראות בפרקי זמן של שנים, חודשים ואפילו ימים! אתם מוזמנים למסע אבולוציוני בזמן בו תגלו תשובות לשאלות רבות שלא העזתם לשאול בנושאי אבולוציה כמו גם על תהליכים אבולוציוניים קצרים שאפשר לראות במו עינינו מבלי לחכות מיליוני שנים. בנוסף, נדבר על התהליכים האבולוציוניים שמתרחשים בגוף שלנו מדי יום, על מחלת הסרטן, על HIV על השפעת האדם על אבולוציה ואפילו נדגים אבולוציה בזמן אמת במהלך ההרצאה. ​ המרצה: ד"ר ארז גרטי בעל דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. ההרצאה תתקיים בת"א במועד שיישלח עם סיום הפרוייקט לתומכים/ות.
 • היין מתאפיין בניחוחות שזיף, אוכמניות, סגליות, ורמיזה של מנטה מרעננת. צבעו בורדו עמוק, בעל ארומות של סיגרים ודבלים. רוג'ום 91, סמן דרכים - קברנה סובניון קלאסי בזלתי ומאוזן. אסף מטפל בכרמי היקב משנת 1995, הכרמים נטועים בסביבת היקב על פני 60 דונם טרואר בזלתי משובח האופייני לרמת הגולן. אסף מקפיד על יבול נמוך וכן על איכות פרי גבוהה בכל החלקות והזנים השונים מדי שנה. משפחת קדם וחברי היקב בוצרים בציר ידני את חלקות הכרמים בכל שנה, ממיינים בקפידה וחוגגים את העשייה החקלאית בגולן.
 • יין עשיר בטעמים, המתאפיין בניחוחות אשכולית, אגס, תאנים, דשא קצוץ ופרי טרופי, חומציות לימונית מסקרנת. סובניון בלאן צלול בעל גוון ירקרק ועיקצוץ עדין אופייני לזן. אסף מטפל בכרמי היקב משנת 1995, הכרמים נטועים בסביבת היקב על פני 60 דונם טרואר בזלתי משובח האופייני לרמת הגולן. אסף מקפיד על יבול נמוך וכן על איכות פרי גבוהה בכל החלקות והזנים השונים מדי שנה. משפחת קדם וחברי היקב בוצרים בציר ידני את חלקות הכרמים בכל שנה, ממיינים בקפידה וחוגגים את העשייה החקלאית בגולן.
 • מרלו 2013 מורכב מ-100% ענבי מרלו מכרם תל שיפון אשר בסמוך לקיבוץ אורטל. הכרם: כרם תל שיפון נטוע בגובה 900 מ' למרגלות תל שיפון באזור הגידול של צפון רמת הגולן. האדמה היא אדמת בזלת עמוקה ואבנית. הכרם ניטע בשנת 2009 ומטופל על ידי הייננית והצוות של יקב אורטל במהלך כל השנה. היין: היין התיישן בחביות אלון צרפתי במשך כשנתיים. זהו יין מורכב ומלא אופי המבטא נאמנה את אזור הגידול של צפון הגולן. מומלץ להגיש בטמפרטורה של כ-20 מעלות צלזיוס.
 • "הדרך הלבנה 2015" - בלנד לבן של רוסאן, שנין בלאן וויונייה. נקרא על שם הדרך הרומית העתיקה החוצה את אזור הכרמים של בקעת הנדיב. התבגר שנה בחביות עץ. עשיר בפירחוניות של פרי, חומציות טבעית ורעננות. טעמים של פירות קיץ כתומים, משמש ומילון לצד תיבלון עדין של ג'ינג'ר והל. בסיומת ניתן למצוא פירות הדר ליים ואשכולית.
 • יקב צפרירים הוא יקב בוטיק במושב צפרירים אשר בהרי יהודה. לבנין, הרי יהודה 2014 מורכב מענבי סירה, דוריף (פטיט סירה) וקצת קברנה סוביניון. קרדיט צילום: איש הענבים, יפו
 • שבו אדום מבציר 2015. בימים אלו אנו בוצרים את הבציר העשירי של היקב. היקב נימצא בג'יש שבגליל העליון. הכרם שלנו נמצא על הגבול בין הגליל העליון והגליל המערבי, יש לנו ארבע זנים אדומים: מורבד סירה גרנג' וברברה , כל הזנים האלה נמצאים בבלנד האדום שהתיישן בחביות עץ אלון גדולות (400 ו500 ליטר). בנוסף יש לנו שני זנים לבנים: שנין בלאן וסובניון בלאן. היקב שייך לגבי סדן שהיה היינן של יקב הרי גליל וייצר את היראון הראשון.
 • תשורה חדשה, לבקשת הקהל. מקלט אטומי, גן ילדים, כנסייה, מערת עטלפים, מועדון לילה, גינה קהילתית, מרפאה, אולמות קולנוע, שוק אוכל פיליפיני ומסוף האוטובוסים השני בגדולו בעולם - ברוכים הבאים לתחנה המרכזית החדשה של תל אביב. ביום שישי ה 9.11 נצא להכרות חדשה ומרעננת עם המבנה שנצרב בזכרון הלאומי כאחד מאסונות התכנוניים הגדולים בהיסטוריה של מדינת ישראל. במבט מפוכח נמצא את היופי והתקווה שטמונות במקום. את הסיור ינחה/יעביר איל מגדלוביץ, אדריכל ופעיל חברתי. למגדלוביץ הכרות ארוכה ויסודית עם התחנה המרכזית גם כאדריכל פעיל וגם ככתב לשעבר בטיימאאוט תל אביב ומייסד התכנית להגנה על מבקשי מקלט להט"ב.
 • Blend 2011 40% Cabernet Sauvingnon 20% Cabernet Franc 20% Merlot 20% Syrah יין אשר התיישן 36 חודשים בחביות עץ צרפתיות, ענבים מחלקות מובחרות וותיקות בגליל העליון והגולן. יין בעל נוכחות עוצמתית ארוכה, עשיר בארומות ובטעמים. בסגנון עולם חדש. *היין בהשגחת התנועה ליהדות מסורתית בישראל
 • תוכלו לבחור שני בקבוקי יין מתוך היצע היינות בגובה התשורות של עד 100 ש"ח (כולל).
 • מקורה 2008 מתבטא בארומות של פירות בשלים שחורים- דובדבנים, שזיף ואוכמניות טריות עם רעננות שמזכירה עלי אקליפטוס, ברקע ניחוחות של כרמל וקפה. גוף מלא עם סיומת ארוכה ורכה.
 • מקורה 2008 מתבטא בארומות של פירות בשלים שחורים- דובדבנים, שזיף ואוכמניות טריות עם רעננות שמזכירה עלי אקליפטוס, ברקע ניחוחות של כרמל וקפה. גוף מלא עם סיומת ארוכה ורכה.
 • תוכלו לבחור שלושה בקבוקי יין מתוך היצע היינות בגובה התשורות של עד 120 ש"ח (כולל).
 • הזדמנות להיכרות עם מיטב היינות של יקב יפתחאל: שירז 2011, פטיט סירה 2010, מרלו 2011, Deep 2016, רוסאן 2016 וסנג'ובזה 2010.
 • תקבלו מאיתנו את מארז ההיכרות של יקב יפתחאל: : שירז 2011, פטיט סירה 2010, מרלו 2011, Deep 2016, רוסאן 2016 וסנג'ובזה 2010. ובנוסף- תוכלו לבחור 3 בקבוקי יין מתוך המבחר שבפרוייקט.
 • נשמח להזמין אותך כאורח/ת כבוד במסיבת ההשקה של הפרוייקט שתתקיים לקראת סוף חודש אוקטובר. בנוסף, תקבלו מאיתנו מארז יינות חגיגי במיוחד לכבוד החג.
 • תודתנו העצומה נתונה לך! תקבלו מאיתנו מארז מהודר ותעודת הוקרה מכל הלב.
 • תודה תודה תודה מעריכים מאד את תרומתך!
 • תודה לך על ההשתתפות המבורכת. אין מילים בפינו להודות לך.
2 - פרטי משלוח שינוי פרטי משלוח
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
3 - פרטי תשלום
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!