ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course
1 - בחירת תמורה בחירת תמורה אחרת
  • תודה רבה לכם ולכן על תרומתכם החשובה! מכתב תודה יישלח אליכם/אליכן מאיתנו בהקדם. וכמובן נשמח אם תרצו להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • שמחים ומודים לכם ולכן על תרומתכם החשובה! מכתב תודה יישלח אליכם מאיתנו בהקדם. באם תרצו נשלח לכם עדכונים במייל, כולל תמונות פריחה מהחורשה, וכמובן מוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • נרגשים ומודים לכם ולכן על תרומתכם החשובה! מכתב תודה יישלח אליכם מאיתנו בהקדם. בנוסף, תוכלו לבחור מן הסרטון תמונת פרח מפרחי החורש האהובה עליכם. אנחנו נדפיס אותה בגודל 13X18 ס"מ ונשלח אותה אליכם כתמונה וכמגנט, בצירוף הקדשה ומכתב תודה על תרומתכם ועזרתכם. וכמובן מוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • נרגשים מאד ומודים לכם ולכן על תרומתכם החשובה! מכתב תודה יישלח אליכם בהקדם. בנוסף, סט גלויות מעוצב בגודל 10X15 ס"מ עם תמונות החורשה ומעטפות יישלח אליכם עם מכתב תודה על תרומתכם ועזרתכם. וכמובן מוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • נרגשים מאד ומודים לכם ולכן על תרומתכם החשובה! מכתב תודה יישלח אליכם/אליכן מאיתנו בהקדם. מזמינים אתכם לבחור מן הסרטון תמונת פרח מפרחי החורש האהובה עליכם. אנחנו נדפיס אותה בגודל 15X20 ס"מ, נמסגר אותה ונשלח אליכם עם הקדשה ועם תודה על תרומתכם ועזרתכם. וכמובן מוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • תודה מקרב לב על תרומתכם החשובה! מכתב תודה יישלח אליכם/אליכן בהקדם. אתם מוזמנים אלינו לארוחת בוקר בזכרון יעקב על מרפסת הצופה לים ולחורש**. נארח אתכם עם גבינות ויין ונשוחח על צמחים, עצים וטבע וגם על המאבק. לאלה מכם שאינם פנויים - מזמינים אתכם לבחור מן הסרטון תמונת פרח מפרחי החורש האהובה עליכם. אנחנו נדפיס אותה בגודל 15X20 ס"מ, נמסגר אותה ונשלח אליכם עם הקדשה ועם תודה על תרומתכם ועזרתכם. כמובן שמוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק! ** עד 8 משתתפים למפגש וארוחה. התרומה לאדם בודד או לאדם עם בן או בת לוויה.
  • תודה רבה! תמיכתכם ומעורבותכם מדהימות ומעודדות. מכתב תודה יישלח אליכם/אליכן בהקדם. בוגרת האקדמיה למוסיקה בירושלים תשמח לתת לכם/ן שיעור מבוא אישי לפיתוח קול ולהגשת שיר באזור זכרון יעקב או בירושלים. כמובן שמוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • תודה רבה! תמיכתכם ומעורבותכם מדהימות ומעודדות. מכתב תודה יישלח אליכם/אליכן בהקדם. בנוסף שמחים להציע לכם/לכן תרגום מסמך עד 250 מילים או טקסט עד 500 מילים ממתרגמת מנוסה, מעברית לאנגלית או להיפך. כמובן שמוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק!
  • תודה רבה! מתרגשים מתמיכתכם ומעורבותכם. מכתב תודה יישלח אליכם/אליכן בהקדם. שמחים להזמין אתכם לסיור היכרות מרתק עם היצורים החיים בבריכות הגיאות והשפל בחוף הים בשיקמונה (חיפה) עם מדריכה מקצועית**. כמובן שמוזמנים להיות איתנו בקשר ולהמשיך להתעדכן במאבק! ** שני סיורים, כל אחד עד 15 משתתפים. הסיור מתאים מאד גם לילדים. התרומה היא למשתתפים בודדים או לילד/ה מעל גיל 6 ומתחת לגיל 12+ הורה או זוג הורים מלווים.
2 - פרטי משלוח שינוי פרטי משלוח
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
3 - פרטי תשלום
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!