ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course
1 - בחירת תמורה בחירת תמורה אחרת
 • חזקתם את שיחה מקומית! התמיכה שלכם היא שותפות. היא תסייע לנו לעשות עיתונאות עצמאית, להביא עוד סיפורים וקולות ולהרחיב את השיחה. תקבלו מייל תודה מהבלוגרים של שיחה מקומית
 • תודה על התמיכה! עכשיו תוכלו לבחור אחד מבין שני תיקי בד שעוצבו על ידי רות מרום במיוחד למען קמפיין המימונה שלנו (ראו עיצובים בתחתית הטקסט). ניתן יהיה לאסוף את התיקים בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • התמיכה שלכם ממש עוזרת לנו, ואנחנו רוצים גם לעזור לכם. כדי שתוכלו לקבוע פגישות, הרצאות, סדנאות, הפגנות ומהפכות, קבלו את יומן השנה "מועדים לפורענות", יומן לכל פועל ופעילה. מדובר ביומן קטן בעיצוב מיוחד לתומכי שיחה מקומית. תוכלו לבחור כריכה ליומן מבין חמישה עיצובים שונים של צלמי אקטיבסטילס (שימו לב: היומנים יגיעו בדואר במהלך אוקטובר)
 • כמה טוב שאתם איתנו! עכשיו תוכלו לבחור אחד מבין שני תיקי שרוכים שעוצבו על ידי רות מרום במיוחד למען קמפיין המימונה שלנו (ראו עיצובים בתחתית הטקסט). ניתן יהיה לאסוף את התיקים בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • בפעם הראשונה אי פעם: חולצות מקומיות! תוכלו לבחור אחת מבין שתי חולצות שעוצבו על ידי רות מרום במיוחד למען קמפיין המימונה שלנו, במגוון מידות (ראו עיצובים בתחתית הטקסט). ניתן יהיה לאסוף את התיקים בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • חלק בלתי נפרד מכל שינוי עובר בחינוך. הנה "בית או ספר", ספרו של בלוגר שיחה מקומית ומומחה החינוך גיל גרטל. ספר חובה להורים, מחנכים, ולכל מי שילדים וחינוכם קרובים ללבו. ניתן יהיה לאסוף את הספרים בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • סט מרהיב של 12 גלויות של צלמי אקטיבסטילס, שמתעדות רגעים של שינוי ומאבק ואת האנשים שפועלים כדי שהעתיד שלנו יהיה טוב יותר. ניתן יהיה לאסוף את הגלויות בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • תקווה והתרגשות, מאבק ושינוי בבית שלכם. בחרו אחד מתוך חמישה צילומים של קולקטיב אקטיבסטילס בהדפסה בגודל A3 (המבחר מופיע מתחת לטקסט של הקמפיין). ניתן יהיה לאסוף את הפסטרים בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • אתם ללא ספק מחויבים למאבק לשינוי החברה. קבלו חולצת שיחה מקומית, יומן שנה לרשום בו מועדי פגישות והפגנות, תיק צד מגניב ומכתב תודה מכולנו. בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • שאל תוצרת יד של נשים מכפרים באזור רמאללה, שמשמרות עיצובים פלסטיניים מסורתיים (ראו תמונה מתחת לטקסט הקמפיין). התמיכה תתחלק בין היוצרות לבין שיחה מקומית. ניתן יהיה לאסוף את השאל מאחד מארבעה מוקדים בת"א, חיפה, ירושלים ובאר שבע – או לקבל אותו לאחר מכן במשלוח בדואר.
 • ארנק תוצרת יד של נשים מכפרים באזור רמאללה, שמשמרות עיצובים פלסטיניים מסורתיים. התמיכה תתחלק בין היוצרות לבין שיחה מקומית. ניתן יהיה לאסוף את הארנק מאחד מארבעה מוקדים בת"א, חיפה, ירושלים ובאר שבע – או לקבל אותו לאחר מכן במשלוח בדואר
 • עוד דרך נפלאה לתמוך בשיחה מקומית היא לצאת איתנו לרחוב: קבלו שתי חולצות של שיחה מקומית, ותיק שרוכים מעוצב (ומכתב תודה, כמובן!) בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • את המחויבות שלנו לשינוי אנחנו אוהבים להראות גם לסובבים אותנו. תמכו עכשיו, וקבלו פוסטר מרהיב של אקטיבסטילס לבחירתכם, סט של 12 גלויות מאבק לשלוח לחברים (או לתלות על הדלת), חולצת שיחה מקומית ומכתב תודה.
 • וואי, אתם ממש אוהבים את השיחה שלנו! אז הנה הסט הכולל של המרצ'נדייז שלנו: חולצה, תיק בד ותיק שרוכים מעוצבים של מקומית, יומן שנה, סט גלויות ופוסטר של אקטיבסטילס – וכמובן מכתב שמביע את תודתנו העמוקה! בחלוקה מוקדמת במוקדי איסוף בת"א, ירושלים, באר שבע וחיפה - או אחריה במשלוח בדואר.
 • מגוון תיקים תוצרת יד של נשים מרצועת עזה, שמשמרות עיצובים פלסטיניים מסורתיים. התמיכה תתחלק בין היוצרות לבין שיחה מקומית. (התיקים ללא עור) ניתן יהיה לאסוף את התיקים מאחד מארבעה מוקדים בת"א, חיפה, ירושלים ובאר שבע – או לקבל אותו לאחר מכן במשלוח בדואר
 • הראתם כמה ששיחה מקומית יקרה לכם, ולנו חשוב להראות את התודה שלנו, ובגדול. תוכלו לבחור אחד מתוך חמישה צילומים מרהיבים של אקטיבסטילס, בהדפסה עילית, ממוסגר ובחתימת הצלם, במשלוח אישי עד הבית. (המבחר מופיע מתחת לטקסט של הקמפיין)
 • מומחה החינוך גיל גרטל יגיע אליכן/ם להרצאה בת שעה וחצי בנושא לבחירתכם: "הבית הוא בית הספר הראשון" – הרצאה על יחסי הורים ומורים" או "מחפשים צדק חברתי במערכת החינוך". בתיאום מראש ולפי מגבלות המרצה
 • העיתונאי והפובליציסט אלי ביתאן, לשעבר עורך האתר "בחדרי חרדים" ועכשיו עורך ב"שיחה מקומית", יגיע אליכן/ם להרצאה מרתקת ומאירת עיניים בת שעה וחצי בנושא "חרדים: חברה, כלכלה ופוליטיקה". בתיאום מראש ולפי מגבלות המרצה.
 • נציגי קולקטיב הצלמים אקטיבסטילס יגיעו אליכן/ם לסדנת צילום אקטיביסטית-התנסותית בת ארבע שעות. הסדנה מיועדת לעד 15 משתתפות ומשתתפים, ותתמקד בתיעוד אירועים, מחאות והפגנות באמצעים זמינים כמו טלפונים ניידים. בתיאום מראש ולפי מגבלות המרצה.
 • הבמאי ערן טורבינר, המתמחה בתיעוד ההיסטוריה של השמאל, יגיע עד אליכם לסשן של צילומים וראיונות בן שעתיים, על הסיפור האישי שלכם, של קרוביכם או על הסיפור של הארגון שלכם, ואחר כך ישב אתכם לחמש שעות עריכה נוספות של עריכת סרטון תפור למידותיכם.
 • מעבר להוקרת תודה מכל הלב, ולהתרגשותנו העצומה מהבעת האמון והתמיכה, חברות וחברי המערכת ישמחו להיפגש איתך לארוחת בוקר טבעונית משותפת במסעדה בתל אביב או בירושלים ולהעניק לך באופן אישי מכתב הוקרה מודפס.
 • יום סיור עם שולי דיכטר, מחבר הספר "מבעד לכוונות הטובות". נעקוב אחר התפתחות היחסים בין יהודים לערבים בוואדי עארה – מתחילת ההתיישבות היהודית ומדיניות ההפרדה, ועד היוזמות לחיים משותפים. הסיור יכלול את קיבוץ מענית, קציר, עארה, מי עמי, אום אל-פחם וכפר קרע – בבית הספר הדו-לשוני "גשר על הוואדי". הסיור כולל ארוחת צהריים ומתאים ל4-5 משתתפים (תלוי בגודל המכונית).
2 - פרטי משלוח שינוי פרטי משלוח
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
3 - פרטי תשלום
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!