ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course
1 - בחירת תמורה בחירת תמורה אחרת
  • נשמור עבורכם הזמנה פתוחה לשנה לאחד ממופעי הקרקס הבאים. כל שעליך לעשות הוא לבדוק איתנו מתי והיכן מתקיימת הופעה ולהגיע! אם תרצו, תוכלו לתרום את ההזמנה. * נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • ראשית, יישמרו עבורכם 2 הזמנות פתוחות לשנה לאחד ממופעי הקרקס הבאים. בנוסף, כהוקרת תודה, תשלח אליכם תמונת פירמידה אנושית של חבריי הקרקס המניפים שלט עם שימכם. מזכרת מקסימה שתשמחו לשתף חברים ומשפחה באימייל או בפייסבוק. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההזמנות, נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • יישלח אליכם כרטיס ברכה מקסים שצוייר על ידי חוה אלברשטיין ונתרם לעמותה. זאת בנוסף לשתי הזמנות פתוחות לאחד ממופעי הקרקס שיישמרו עבורכם לשנה. בנוסף, תשלח אליכם תמונת פירמידה אנושית של חבריי הקרקס המניפים שלט עם שימכם. מזכרת מקסימה שתשמחו לשתף חברים ומשפחה באימייל או בפייסבוק. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההזמנות, נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • ראשית, יישמרו עבורכם 4 הזמנות פתוחות לשנה לאחד ממופעי הקרקס הבאים, בנוסף, כהוקרת תודה, יישלח אליכם סרטון של תרגיל ג'אגלינג מיוחד לכבודכם, המציג את שמכם. נהדר לפרסם על קיר הפייסבוק שלכם או לשלוח הלאה לחברים ולמשפחה. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההזמנות (או את חלקן). נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • An invitation for four persons, valid for a year, to a performance of the circus. Just be in touch to choose a scheduled show that is convenient for you. It is also possible to donate these tickets to a children’s village or other institution (of your choosing; or you can let us find a suitable recipient). In addition, you will receive a video clip of a juggling act, featuring your name; suitable for posting of Facebook or sending to friends and family.
  • נשמור עבורכם 10 הזמנות פתוחות לשנה לאחד ממופעי הקרקס הבאים. בנוסף, כדי לומר תודה, יישלח אליכם סרטון של תרגיל ג'אגלינג מיוחד לכבודכם, המציג את שמכם. בנוסף, נשמח לשלוח אליכם גם חולצה של קרקס גליל. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההזמנות (או את חלקן). נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • נשמור עבורכם 15 הזמנות פתוחות לשנה לאחד ממופעי הקרקס הבאים. בנוסף, נבקש לומר לכם תודה באמצעות סרטון של תרגיל ג'אגלינג מיוחד לכבודכם, המציג את שמכם וגם נשלח אליכם חולצת קרקס גליל. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההזמנות (או את חלקן). נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • נרצה לומר לכם תודה רבה ולהזמינכם להופעה אישית עבורכם ועבור חבריכם (עד 50 איש) אצלנו בגליל, כולל סדנת קרקס, בה תוכלו להתנסות בעצמכם בג'גלינג, תרגילי אקרו-בלנס ועוד אלמנטים קרקסיים. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההופעה, או חלק מההזמנות אליה. נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
  • כדי להודות לכם מאוד על השותפות, נגיע אליכם להופעה אישית, לכם ולחבריכם. כולל סדנת קרקס, בה תוכלו להתנסות בעצמכם בג'גלינג, תרגילי אקרו-בלנס ועוד אלמנטים קרקסיים. **מעבר לקו הרוחב של ירושלים תדרש תוספת תשלום עבור הסעה. * אם תרצו, תוכלו לתרום את ההופעה, או חלק מההזמנות אליה. נשמח להזמין בשמכם את מי שתחפצו להזמין או להעבירן לארגונים עימם אנו בקשר, עבור אנשים המתקשים לעשות זאת בעצמם.
2 - פרטי משלוח שינוי פרטי משלוח
נא למלא את הפרטים הבאים:
הוסף תגובה שתוצג בדף הפרוייקט (לא חובה) - תגובה זו תתפרסם בפומבי
הודעה אישית לבעל הפרויקט (לא יפורסם באתר)
3 - פרטי תשלום
הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!