ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

אז מה ההיגיון בקמפיין מינוי-המונים?


21.12.2015

עד היום, כדי לגייס כסף בפלטפורמת מימון המונים הייתם צריכים "פרויקט", מאורע גדול אליו אתם מעוניינים לגייס כסף, הקלטת אלבום, תערוכה וכדומה, אבל העניין הוא שזה לא תמיד מתאים. הרי חלקכם הגדול פשוט צריכים עוד זמן ליצור, ולשם כך אתם צריכים עוד הכנסה קבועה שתפנה לכם את הזמן הזה.

בדיוק בגלל זה השקנו את מימונה גרופי'ס. זהו עמוד גיוס כספים המאפשר לאנשים שאוהבים את מה שאתם עושים לעשות מנוי חודשי…אליכם.  בעמוד זה, שלא כמו בקמפיינים רגילים של מימון המונים, לא נקבע סכום לגיוס ואין תאריך לסיום הקמפיין. כאן התומכים יחויבו על בסיס חודשי (יכולים להפסיק את החיוב בכל שלב), והכסף יועבר ליוצרים פעם בחודש, והכל כדי שיוכלו ליצור כמה שיותר.

סוג קמפיין זה מתאים בעיקר לאנשים אשר יוצרים על בסיס קבוע. דוגמאות לכך הם פודקסטרים, בלוגרים, מוזיקאים, יוצרי סדרות רשת, אמני קומיקס, ספורטאים וכדומה. היוצרים יספקו לתומכים בהם תמורות שונות ו/או עדכונים על תהליך היצירה על בסיס קבוע ולמעשה תיווצר קהילה סביב היוצרים. כל תומך יוכל לעצור את התשלום החודשי בכל רגע. הנה דוגמה לקמפיינים הראשונים שעלו.

לצערנו לא המצאנו את זה, המודל הזה קיים בארה"ב ועובד מדהים, אך משיחות שהיו לנו עם אנשים שונים הבנו שישנו צורך רב באלטרנטיבה ישראלית, אז הרמנו את הכפפה.

פתיחת עמוד כזה במימונה אינה כרוכה בתשלום והעמלות נגזרות מסכום הגיוס בדומה לקמפיין מימון המונים רגיל, רק שהן נמוכות יותר. אנחנו כרגע מקבלים בקשות מוקדמות להעלאת קמפיינים כאלו, ניתן להגישן כאןונחזור אליכם צ'יק צ'ק עם תשובה, סביר להניח שעוד באותו היום.


חזרה לבלוג


הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!