ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

עבור מה ניתן לגייס כסף במימון המונים


20.12.2015

אתמול בערב שמחנו מאוד לראות ולהשתתף בתכנית המדברת על מימון המונים (או מימון חברתי) בערוץ 2. קישור לתכנית תוכלו למצוא כאן.
בתכנית דיווחו על התופעה המדהימה של מימון המונים בישראל ובעולם, וברור שמה שקרה בשנתיים האחרונות הוא רק ההתחלה, למה?
אם תשימו לב, פרויקטים רבים באתרי מימון ההמונים קשורים למוזיקה, ספרות, ספורט, קהילה וכדומה. אולם ישנם מגוון תחומים בהם מימון המונים נגע פחות עד היום, אשר בהחלט יכולים להעזר במימון המונים כדי לצמוח. אנו נשתדל מדי פעם להעלות תחומים כאילו על נס ולהדגים כיצד ניתן להעזר במימון חברתי כדי לגייס כסף.
קחו לדוגמה את תחום הכנסים. אתם מאוד רוצים לארגן כנס, מצאתם מקום, אבל אתם זקוקים לכסף כדי להניע את הכל כמו שצריך. מה שקורה עד היום, זה שאנשים מחפשים ספונסרים שיממנו להם את עלויות תפעול הכנס, וזהו תהליך ארוך ומייגע, פשוט כי מבקשים ממספר מצומצם של גופים סכומי כסף גדולים.
לעמות זאת, ניתן לפנות לאתר מימון המונים ולגייס כסף לכנס מהקהל הרחב. ניתן להציע בתמורה כרטיס כניסה לכנס (וכך לקבל הערכה כמה פופולארי הולך להיות הכנס), עבור סכום גבוה יותר של כסף ניתן להציע פגישות עם האנשים שהולכים לדבר בכנס או מקומות שמורים ואפילו ניתן להציע חסויות לחברות או גופים העוסקים בנושא אשר נדון בכנס.
כך תוכלו גם לבדוק את הביקוש לכנס, גם למכור כרטיסים מראש וגם להעלות את הסיכוי לחסויות מגופים גדולים אשר יראו כמה פופולארי הכנס שלכם.
 
לייעוץ בנוגע לקמפיין למימון הכנס שלכם אתם מזומנים לפנות אלי – arik@mimoona.co.il.
לפתיחת פרויקט הקליקו כאן.


חזרה לבלוג


הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!