ליווי אישי במימונה 077-2233444
crowd funding course

איך משווקים קמפיין מימון המונים


20.12.2015

פרויקט מימון ההמונים שלכם עלה לאוויר באתר מימונה, מזל טוב! עברתם שלב משמעותי בדרך להשגת המימון למיזם שלכם. אבל… כדי לוודא שאכן תצליחו לגייס את הכסף צריך לעשות דבר אחד נוסף ומאוד מאוד חשוב, הכי חשוב, לשווק את הפרויקט שלכם. נכון, ישנם אנשים אשר נכנסים למימונה כדי לחפש פרויקט להשקיע בו, אבל הם מיעוט. רוב האנשים יגיעו כתוצאה מהפניה ישירה לעמוד הפרויקט שלכם במימונה. כדי שזה יקרה, צריך לדעת לשווק את הפרויקט שלכם, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות זאת עם כמה טיפים חשובים. לפני הכל, חשוב לציין שהשלב הכי קריטי בשיווק הפרויקט הוא השבועיים הראשונים מאז עלייתו. ככל שתצליחו לצבור מומנטום ולגרום לכסף להצטבר בהתחלה ככה יגיעו יותר אנשים לשים כסף. למעשה, אם תשיגו 20-30 אחוזים מהכסף בשבועיים הראשונים, קיים סיכוי גבוה שתצליחו לגייס את כל הסכום הדרוש לכם עד תום הפרויקט. ועכשיו… לטיפים.

להפיץ במייל פעם בכמה ימים
אין לנו דרך להסביר כמה זה חשוב. נכון, יש גם פייסבוק וזה חשוב (כפי שנציין בהמשך) אבל מייל זה מאוד אפקטיבי. לכו למייל ופעם בכמה ימים תעדכנו אנשים, הרבה אנשים, מה קורה עם הפרויקט שלכם.

עדכונים במימונה
יש לכם אפשרות להעלות עדכונים באתר של מימונה, סרטון וידאו, תמונה או סתם טקסט. עשו בזה שימוש. הסטטיסטיקה מדברת על 40%, כן 40%, יותר הצלחה אם מעדכנים לפחות פעם בארבעה ימים (אם אתם לא יודעים כיצד לעדכן, נשמח לעזור).

כמה בני משפחה אתם, כולל כל קרובי המשפחה בארץ ובחו"ל?
הגיע הזמן לשלוח לכל בני המשפחה, קרובים כרחוקים, קישור לפרויקט שלך. אימייל, פייסבוק טוויטר ויונת דואר, הכל הולך.

כמה חברים יש לך?
שלחו לכל החברים קישור לפרויקט שלכם, דברו איתם בטלפון ובקשו מהם להשקיע בפרויקט שלכם. אם הם לא יכולים, בקשו מהם להפיץ לכל החברים שלהם, זה ממש יכול לעזור.

מיהם אותם חברים שלכם שיש להם מ-ל-א חברים בפייסבוק?
דברו איתם בטלפון ובקשו שיפיצו את הפרויקט שלכם לכמה שיותר אנשים, ואם הם יכולים, שגם ישקיעו בכם.

יש לכם, למשפחה, לחברים או למכרים שלכם בלוג, פורום או כל אתר אחר?
אם כן, נהדר! גשו לעמוד הפרויקט שלכם, יש לכם אפשרות להעתיק שם את התוסף של הפרויקט שלכם (ווידג'ט) ולשים אותו באתר שלהם. התוסף מציג את הפרויקט שלכם ומי שילחץ עליו יגיע ישירות לפרויקט שלכם. אם אתם זקוקים לעזרה, צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.

אתם או האנשים הקרובים אליכם מכירים עיתונאים?
אם כן, שוב, נהדר! אם תצליחו לשכנע אותם לעשות כתבה על הפרויקט שלכם במימונה זה ממש, אבל ממש, יכול לעזור בגיוס הכספים. קדימה, לא להתבייש.

מכירים פורומים, בלוגים וקבוצות בפייסבוק הקשורים לנושא הפרויקט שלכם?
אם לצורך העניין, הפרויקט שלכם עוסק בטיסנאות, אז תרצו להיכנס לכל הפורומים, הבלוגים וקבוצות הפייסבוק שעוסקות בטיסנאות, ולספר לכ-ו-ל-ם על הפרויקט שלכם יחד עם קישור לעמוד הפרויקט באתר מימונה. אם צריך, הרשמו אליהם או תעשו לייק, זה שווה את זה!

אז זהו, אם תעשו שימוש בטיפים הללו, אתם עושים צעד גדול נוסף לקראת גיוס הכסף הדרוש לכם להגשים את חלומכם, בהצלחה!
 


חזרה לבלוג


הזמנת הרצאה על מימון המונים!
x

אוהבים את מימונה? תנו לנו בלייק!